Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

14 kwie 2011, 09:31

eh no niestety mojej malej sie nie spieszy najjwidoczniej :) mialam nadzieje ze moze wczoraj wieczorkiem mnie cos zlapie chociaz jak kladlam sie spac bylam tak wymeczona po całym dniu sprzatania ze padlam na lozko jak kloda nie mialabym sil chyba nawet w ten dzien rodzic ;) takze u mnie puki co spokoj czekam
moze serniczka juz chociaz tuli swoje malenstwo
i tym sposobem zostalam sama i ostatnia w 2 paku na forum szkoda :ico_placzek: :ico_placzek:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 kwie 2011, 09:44

Dzien dobry!!!

Sejana dzieki za linka ale mi chodzi o to jak znalezc to forum tak jak to nasze bylo ...pod wspolny porod ...marzec i kwiecien ...to gdzie sa te nowe marcowo-kwietniowe maluszki???
No i jasne ze trzymam kciuki za Marcelinki wizyte !!!bedzie dobrze :ico_sorki:

Serniczka super !!!juz pewnie masz malenstwo przy sobie ...czekamy niecierpliwie na newsy...

PatrycjaaaTy tez sie wkrotce rozpakujeszs...nie ma innego wyjscia :ico_oczko:




A teraz o mnie!!!
Znow bylam na ostrym dyzurze wczoraj...rana wyglada paskudnie i jest duza infekcja :ico_olaboga:
Wrocil wynik wymazu wiec wiedza jakie dokladnie bakterie tam siedza!!! I niestety dostalam 2 kolejne antybiotki podwojna dawka na 7 dni... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bo dopki jest infekcja nic nie moga zrobic!!! jesli sie do niedzieli wieczor nie poprawi to mam wracac na A&E :ico_placzek:
Jestem tym tak zmeczona ze wczoraj mn ie M. nie mogl obudzic na karmienie :ico_wstydzioch: dopbrze ze mial mleczko zamrozone to sam nakarmil Szymusia :ico_sorki:
Wg lekarzy antybiotyki ktore mi daja nie powinny miec zadnego wplywu na mleko malego!!! Ja nie wiem...az sie boje wygooglowac...a z tych nerwowo i zmeczenia mam coraz mniej mleka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jest na tyle zeby maly sie najadl ale juz nic nie moge mu odciagnac na zapas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

I jeszcze musze ten cholerny szpital scignac o ten jego X-ray bioderek !!! mial dostac skierowanie 15 dni pozniej ....cisza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-04-14, 10:04 ]
Aj wlasnei sparwdzilam Erytromycyne i metronidazol...nie jeste dobrze -oba przedostaja sie do mleka matki -na razie Szymus chyba jest okey -musze go obserwowac!!!A skoro dali mi 2 takie antyboityki to musi byc naprawde niedobrze ze mna...
Zaczynam sie starsznie martywic nie chce go odatwic od piersi i nie chce z tego zmartwienia stracic pokarmu...Sytuacja jest beznadziejna!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 kwie 2011, 10:21


NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 kwie 2011, 12:36

aga216, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla serniczki
tabogucka, Mali i duzi rowiesnicy -> Noworodki i niemowleta
i tam jest nasz wateczek

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

14 kwie 2011, 14:15

no brawa dla serniczki :ico_brawa_01: udało jej się w końcu się doczekała ;-)

Patrycja jesteśmy z Tobą :-) ostatni będą pierwszymi :-)

tabogucka, oj masakra masz :ico_sorki: oby Ci ta rana szybko wyzdrowiała!!

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

15 kwie 2011, 11:53

Inuno, :ico_szoking: :ico_szoking: to ile oni mieli zamiar Cie tam jeszcze trzymac??
dobre pytanie, bo w piątek rano zastrzyk na szyjkę, ok 11 oksytocyna i dopiero 22.20 Małego wyciągnęli :ico_sorki:

tabogucka, strasznie długo Ci się ta rana babra :ico_szoking: Ja miałam opatrunek ściągnięty na 8 godzinę po cesarce i tak z gołą raną chodzę i już jest zagojone pięknie. Za to zastrzyki w brzuch, ajjj.. jeszcze 11 :ico_noniewiem:

Gratulacje dla Serniczki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: za tydzień Mikołajka :)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

15 kwie 2011, 16:22

no i jak tam ostatnia ciężaróweczka???dzieje się coś?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

01 maja 2011, 18:37

Witam wszystkie mamusie :) Gratulacje dla pozostałych rozpakowanych ciężaróweczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Ja niestety nie mam dostępu do internetu nadal,jestem do wtorku z maleńka u rodziców więc będę zaglądać :-) Muszę nadrobić czytanie,mam tyle zaległości na wątku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Pozdrowienia dla wszystkich. :-)

[ Dodano: 2011-05-01, 18:38 ]
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 1 miesiąc mojego maluszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 cze 2011, 22:37


Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość