agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

24 cze 2012, 18:06

dziękuje jesteście kochane że tak wspieracie!nie moge rodzić w innym szpitalu bo z tym mam podpisany kontrakt i tak to jest!!!kurcze już jest mi coraz gorzej to nie skurcze tylko straszny ból lewego jajnika.USG mi robili 1,5 miesiąca temu i było położenie główkowe czyli oki! lekarz w czwartek badał mnie dopochwowo i nic nie mówił o złym położeniu tylko że 3cm rozwarcia.więc może faktycznie wszystko ok.ale czemu tak boli mnie w takim razie.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

24 cze 2012, 21:48

Kasiala, ja też uważam, że powinniście z dystansem podchodzić do tego co ktoś Wam mówi. Imię nie jest obraźliwe, krzywdzące ani specjalnie udziwnione, więc nie widzę powodu, dla którego musielibyście zmieniać swoją decyzję. Mi osobiście się średnio podoba (tak ni ziębi, ni grzeje), ale to naturalne, że ludzie mają różny gust, różne rzeczy się podobają lub nie :-) Inaczej wszyscy byśmy musieli mieć tak samo na imię, chodzić w tych samych rzeczach itd. :ico_oczko: Także nie martw się, nie robisz krzywdy dziecku :-)
pewnie Tomków Nowaków byłoby od groma :ico_szoking:
Haha, sama mam kolegę Tomka Nowaka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 cze 2012, 21:54

USG mi robili 1,5 miesiąca temu
To dosc dawno temu.Moj lekarz teraz pod koniec chce mnie widziec co 3 tyg i za kazdym razem robi mi USG,ale to wiadomo - z lekarzami roznie to bywa.
to nie skurcze tylko straszny ból lewego jajnika
A nie masz zapalenia jajnika? nie przewialo Cie? nie siedzialas na czyms zimnym?
A moze poprostu taki masz specyficzny bol przy tym porodzie?
Naprawde nie wiem :ico_noniewiem:
Nie denerwuj sie,akcja napewno sie rozkreci tylko musisz sprobowac sie zrelaksowac. bo w nerwach to naprawde nic sie nie rozwinie a bedzie bolalo 10 razy bardziej.
Na spokojnie. A bralas no spe? moze sprobuj no spe,ciepla kapiel na ten bol? Jesli nie przejdzie to poprostu pojedz tam znowu i niech Cie porzadnie zbadaja!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 cze 2012, 22:22

Kasiala ta Kaja Laska brzmi prawie jak Pola Raksa :-D I czy ktoś śmieje się że coś tam nie pasuje? Poprzednie pokolenia facetów szalały na jej punkcie :ico_oczko:

Agnesss jak Cię czytam to ogarnia mnie tylko wielkie zdziwienie :ico_szoking: U mnie w szpitalu zostawili by Cię na obserwacji i kazali skakać na piłce i biegać po schodach żeby rozruszać akcje.. już mnie wspomnę o tym braku USG :ico_zly: Kpiny jakieś?
Nie wyszłabym z tego szpitala!
Qanchita ma racje - dokuczliwe dzieciaki zawsze znajdą powód aby się pośmiać niezależnie od tego czy ktoś ma rzadkie imię i nazwisko czy nie
To nie były moje słowa akurat ale jest w nich prawda!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 cze 2012, 23:58

Moj lekarz teraz pod koniec chce mnie widziec co 3 tyg i za kazdym razem robi mi USG,ale to wiadomo - z lekarzami roznie to bywa.
nie wiem jak teraz będzie bo lekarz ma w gabinecie usg, ale jak chodziłam z Tomkiem do lekarza co nie miał w gabinecie usg to robił mi 3 razy w ciągu ciąży i chyba takie są zalecenia. 12, 20 i trzydziesty któryś tydzień.

Ja jutro idę na pobranie krwi i jakiś posiew czy coś tam. Zapomniałam nazwy.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 cze 2012, 09:02

Ja jutro idę na pobranie krwi i jakiś posiew czy coś tam. Zapomniałam nazwy.
Posiew na paciorkowca pewnie.

Witam z rana.
Dzisiaj na 15 mam kolejną wizytę... a miałam nadzieję już jej nie mieć :ico_noniewiem:
Rano chcieliśmy wziąć się z mężem za "wypędzanie" Tymka ale jak zwykle skutecznie Jolka nam nie pozwoliła :ico_zly:
usg to robił mi 3 razy w ciągu ciąży i chyba takie są zalecenia. 12, 20 i trzydziesty któryś tydzień.
Dokładnie. Ja miałam USG może 5 razy ale to wyłącznie na własne życzenie. Raz bo akurat mąż miał wolne i chciałam żeby też widział i ostatnio chciałam już wiedzieć jaki mały jest duży. Dzisiaj też chciałabym USG ale pewnie babka się nie zgodzi :ico_zly:
No ale tak jak agnesss,która jedzie do szpitala z bólami to chyba nie zrobienie jej USG to kpina!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 cze 2012, 09:09

agness a nie mozesz sie zglosic do szpitala z pwoodu tego niepokojacego Cie bolu w jajniku ? Niech to sprawdza.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 cze 2012, 10:14

Posiew na paciorkowca pewnie.
tak i pamiętam była dyskusja skąd macie pobieraną próbkę. To ja miałam i z pochwy i z okolic odbytu.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

25 cze 2012, 10:30

Hejka dziewczyny :-)

Dziękuję wszystkim za miłę słowo o imieniu naszej cóeczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w nosie mam opinie teściowej i mąż też mówi żeby się nie przejmować gadaniem jego mamy :-) ona miała swoje dzieci i nazwała je tak jak się jej podobało wiec ja swoje dzieci też nazwę wg mojego uznania :-)

Agesss kochana współczuję opieki medycznej :ico_olaboga: ale wiadomo co kraj to obyczaj... mam nadzieję ze jesteś już w szpitalu i się Wami zajmują a Johnatan jest już u Twej piersi :-)

Gosia ja miałam paciorkowca pobieranego tylko z pochwy i jutro idę po wyniki czy się wyhodował czy nie... i od razu KTG

Ciekawe co tam u Naszej Aniuli... bo mało pisze ale pewnie ogarnia isę z dwójeczką małych księżniczek :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 cze 2012, 10:34

jutro idę po wyniki czy się wyhodował czy nie...
U mnie na szczescie wynik ujemny/
Ale wciaz mam pojdyncze bakterie w moczu i polozna kazala do porodu brac jakies tabletki zurawinowe na oczyszczenie pecherza zeby przy porodzie jakies bakterie na malego nie przeszly. :ico_noniewiem:

Tak to lekarz mi powiedzial ze juz mam komplet badan,skserowalam je sobie i musze schować do teczki.

My wczoraj bylismy na spacerze w parku z moimi rodzicami i myslalam,ze nie dojde spowrotem do domu.normalnei nogi mialam jak z waty a spojenie tak bolalo ze masakra :ico_zly:
Straszny brak kondycji mnie dopadł,az sie boje czy dam rade urodzic w takim stanie :-)

[ Dodano: 25-06-2012, 10:35 ]
a miałam nadzieję już jej nie mieć
teraz to juz napewno ostatnia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość