Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 17:54

Marta tak jest że jak szczepisz raz to musisz już iść ty tokiem jednak ja szczpiłam infarnixem tylko nie IPV tylko DTPa i tą szczepionkę miesza się z Hiberixem ale niestety inna firma dostarczyła szczepionki do przychodni i nie można zmieszać... bo właśnie gdy by była ta sama forma to w tedy są dwa wkłucia...

Moja Kajcia śpi juz 2h ale to pewnie efekt poszczepienny bo nigdy tak długo za dnia nie spała...

ale mi zimno wrrrr.... już bluzę zarzuciłam na siebie :ico_olaboga: chyba kalafiora włącze...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 18:50

Moja Kajcia śpi juz 2h ale to pewnie efekt poszczepienny bo nigdy tak długo za dnia nie spała...

ale mi zimno wrrrr.... już bluzę zarzuciłam na siebie :ico_olaboga: chyba kalafiora włącze...
Sprawdzaj co jakiś czas czy temperatura jej nie rośnie.
A co do zimna to my już od tygodnia w piecu palimy bo zimno jak się siedzi :ico_chory:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 19:00

dziewczyny ja karole szczepie 5 w 1 i juz od 3 tygodni nie ma jej w apekach bo producent cos zmienia. niby maja juz byc 22 pazdziernika ale doktorka kazala czekac i powiedziala ze nie mozna zmienic

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 19:21

wiśnia ja ja dostałam 2 tyg temu ale wiem że są braki. ciekawe co zmieniaja, hm... oby nie cene na wyższą;-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 19:23

Wiśnia wiem że nie można zmieniać ale ja właśnie dlatego wybrałam infarnix DTPa ze w razie W na Infarnix IPV można przejść oczywiście konsultowałam to z lekarzem :-) u Nas ostatnio się pojawił IPV ale znowu go nie ma ale ja już sobie załatwiłam w jednej aptece dadzą znać jak tylko będzie w hurtowni w jednej aptece byłam dzisiaj i jest dostępny :-) trzeba poprostu pytac ciągle. a Ceny jakie spotkałam za tą szczepionk w aptekach to 132-145zł.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 20:16

u mnie w hurtowni zaplacilam za pierwsza dawke 99zl teraz mama znalazla kolo siebie ale za 180zl ale to podobno ze starych zapasow mieli ale powiedzialam ze poczekam do 22 pazdziernika i zobacze jaka cena w tej hurtowni

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 22:15

o kurde ja też szczepiłam 5w1 za 108zł. Płaciłam w przychodni. A szczepienie mamy 26 października ale chcę przepisać bo mi nie bardzo termin pasuje to od razu podpytam się czy są problemy.
A co do zimna to my już od tygodnia w piecu palimy bo zimno jak się siedzi
no u nas tez palimy bo zimno :ico_placzek: ja chcę lato :ico_sorki: :ico_sorki:

Nie wiem czy to kolejny skok rozwojowy czy co ale Maks dzisiaj był okropny. Np leży ogląda sobie zabawki grzeczny uśmiecha się a za chwilę płacz jakby nie wiem co się działo bo mu się znudziło :ico_olaboga: potem chciał chodzić ale tylko w pozycji stojącej. Zasypiał budził się co chwilę. No mówię wam. Teraz śpi już :ico_sorki:
M. wczoraj pampersy kupił w selgrosie jakies małe paczki po 36zł-
a ile sztuk było w tej małej paczce? Ja za trójki sztuk 70 płaciłam 40zł. Więc pewnie wy za tą samą paczkę 36zł.

Gosia dopiero na 3? My już 2,5 opakowań przerobiliśmy. Ciekawa jestem jak z wagą bo do noszenia już taki ciężkawy :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 22:48

Gosia skoro chciał być tylko w pozycji stojącej i miał nagłe ataki płaczu to pewnie brzuszek.

Ciekawe czy ze szczepionką 6w1 też są takie problemy w dostępie...wie ktoś? Bo 31 mamy szczepienie :ico_szoking:

Oczy już same mi się zamykają ale oglądam "Ciacho" ... że też wcześniej tego nie widziałam :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 paź 2012, 23:01

Gosia skoro chciał być tylko w pozycji stojącej i miał nagłe ataki płaczu to pewnie brzuszek.
tylko po czym :ico_olaboga: w niedzielę i w poniedziałek trochę poeksperymentowałam i wprowadziłam trochę nowości ale wtedy był spokojny. Za to we wtorek już jadłam po staremu dzisiaj tak samo. Możliwe że po dwóch dniach dopiero się brzuch odezwał :ico_szoking:

Ja nie oglądałam nigdy ciacha. W ogóle teraz mało tv oglądam odkąd Tomek ze mną śpi. No i nie chcę iść do swojego pokoju :ico_olaboga: tak więc Paweł śpi na dole, Maks po lewej stronie a Tomek po prawej :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 paź 2012, 08:47

tak więc Paweł śpi na dole, Maks po lewej stronie a Tomek po prawej :-D
Hehe...jak mąż jest w delegacji to ja z dzieciakami śpię tak samo. A tak to na szczęście Jolka ma swoje łóżeczko i chętnie w nim sypia :ico_sorki: W ogóle kiedy planujecie odstawić dzieciaki do osobnego pokoju?
Bo my mam nadzieję że jeszcze w tym miesiącu uda nam się ruszyć z malowaniem, tapetowaniem i urządzaniem pokoju dziecięcego i jakoś w okolicach Świąt Bożego Narodzenia chciałabym żeby dzieciaki były już u siebie (zanim będę musiała do pracy wrócić).

Pogoda dziś taka że mogłabym spać do południa :ico_spanko:
Ale nie ma tal dobrze...trzeba było małą do p-la wyszykować bo dziś mają zdjęcia a jutro pasowanie na przedszkolaka :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość