SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2007, 16:34

WITAM NA POCZATEK PARE FOTEK
Obrazek
Obrazek
Obrazek
eve.ok, Kubus tez przeziebiony :ico_placzek: od wczoraj go tak wizelo jest kochany taki ma nosek czerwony i tuli sie do mamy :ico_chory:
:ico_brawa_01: dla Jagi naprawde madra dzieczynka
a i ja sie pochwale troszke Kubus tez daje buzi i tez z otwarta buzka hi hi ale jest taki kochany :ico_brawa_01: i mowi ammm i wie co to znaczy :ico_brawa_01: :-D gdy tylko sadzam go w krzeselku to juz krzyczy ammm a jak sie zagapie i dlugo lyzeczki nie podam to tez jest ammm :ico_haha_01: po zatym tylko ejj wola nic wiecej reszta to juz po swojemu :ico_oczko: zmykam bo chorobka moja spi a ja ibe posprzatac troszke

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

20 wrz 2007, 16:49

sandruś no to gorące buziaczki od Jagi na zdrówko dla Kubusia :ico_buziaczki_big:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2007, 16:59

eve.ok, i wzajemnie :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

20 wrz 2007, 17:15

SANDRUSIA)), eve.ok :ico_buziaczki_big: ZDRÓWKA DLA WASZYCH POCIECH :ico_buziaczki_big: Moja Sabinka od urodzenia nie miała jeszcze kataru ani przeziębienia - już się boję co to będzie jak i ją kiedyś dopadnia zatkany nos :ico_olaboga:

To ja też pochwalę moją córkę; wprawdzie papa nie umie robić ale nauczyłam ją "przybijać piątkę" hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale w jej wykonaniu to wygląda tak, że jak powiem "przybij piątkę" to wyciąga rączkę z wyprostowanymi paluszkami i trzeba jej przybić hihihi, całusy też daje z szeroko otwartą buzią hahha i jeszcze próbuje sama jeść łyżeczką, ale nie wie, że żeby coś na łyżeczce się znalazło musi sobie nałożyć :-D i wkłada dobrą stroną łyżeczkę do buzi i jest niezadowolona, że nic nie zjadła :ico_puknij: ale pomaga sobie rączkami i paluszkami - wkłada do buzi np kromeczkę a potem łyżeczkę :ico_puknij: hihi

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 wrz 2007, 08:58

magdzinka ja już jestem zdezorientowana :ico_noniewiem: Twoja Malutka ma na imię Joasia czy Sabinka? Które jest pierwsze? Czy naprzemiennie mam operować?
W każdym razie - tylko kciuki trzymać, żeby nadal żadne przeziębienie czy inne paskudztwo Jej nie dopadło :ico_brawa_01: Silna dziewczyna z Niej :-)

A Jaga to jej destruktor! Zepsuje wszystko co w jej ręce wpadnie. Lalka - bez nogi po godzinie była, choć do dziś nie wiem jak to zrobiła :ico_noniewiem: Sama musiałam sie nieźle napracować, żeby spróbować wyciągnąć drugą... :-D Wczoraj z kolei Jej kupiłam taką zabawkę do rozpoznawania kształtów - wkłada się do środka trójkąty, gwiazdki, owale i inne...Zostawiłam Ją dosłownie na minutkę samą. Wracam - zabawka nadpęknięta :ico_olaboga: Niszczyciel prawdziwy... :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2007, 15:41

eve.ok, ja wlasnie chce kubusiowi taka zabawke kupc powiedz jak Jaga sobie z nia radzi?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 wrz 2007, 15:47

eve.ok, Jaga jest niesamowita!!! Psuć psuje zabawki ale jaka bystra :ico_brawa_01:

Joasia ma na pierwsze Joasia, a na drugie Sabinka ale my z mężem często mówimy sobie o niej Sabinka, a do niej tylko Joasia, żeby jej nie mieszać :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 wrz 2007, 15:53

Wklejam zdjęcia z dzisiaj. Z lalką. Jaga się z nią nie rozstaje :-D
Aaa i pochwalę sie - Jaga nauczyła się dziś na zawołanie robić "jestem duża" Podnosi wtedy rączki do góry i się głośno śmieje :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 wrz 2007, 15:55

eve.ok, fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja Joasi też kiedyś kupiłam lalkę ale ona jej nie lubi - to jedyna rzecz na którą nawet przez sekundę nie zwróci uwagi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 wrz 2007, 15:59

sandrusia - jeśli chodzi o ta zabawkę to stanowczo za mała jest Jaga, żeby kształty rozróżniać, ale bawimy się ogólnie we wkładanie i wyjmowanie przedmiotów, tak by Jaga rozumiała gdzie coś jest jak tego nie widzi... W ogóle teraz ze mnie wychodzi ten mój wyuczony pedagog :-D M. sie ze mnie śmieje, ze tresuję Małą. Ale na prawdę - wystarczy odpowiednia stymulacja a dziecko strasznie szybko łapie nowe rzeczy :-)

magdzinka no widzisz - a ja narzekałam, ze z jagi chłopczyca wychodzi. Jeszcze trpszkę i twoja Joasia - Sabinka zacznie samochodami sie rozbijać po podwórzu :ico_brawa_01: Jaga korzysta z kuzyna sprzętu i idzie jej nieźle :ico_oczko: Choc faktycznie - nie ma jak lala :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości