Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

06 cze 2008, 19:03

Hello,a wiec pare slowek zapoznawczych :ico_oczko: Jestem 26latka,zamieszkala za granica.Mam poltorocznego synka Oscarka i w brzuszku rosnie drugie dzieciatko,plec jeszcze nie znana.TErmin porodu mam na 3 pazdziernik(wedlug usg),a wg miesiaczki na 27wrzesien.
Ciesze sie ze was odkrylam :ico_oczko: i mysle ze bedziemy sie wspolnie wspierac i wymieniac pogladami.
Dziekuje za mile przyjecie.Jesli macie pytanka to smialo prosze.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2008, 19:16

sarenka pisze:zamieszkala za granica.
A gdzie dokladnie??bo nas tu kilka tez jest z daleka :ico_oczko:
sarenka pisze:porodu mam na 3 pazdziernik(wedlug usg),a wg miesiaczki na 27wrzesien
:ico_brawa_01: to zapraszamy tez do pisania w terminie wrzesniowym :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

06 cze 2008, 19:24

Mieszkam w Szwajcarii.
Co do terminu porodu,ten 3 pazdziernik jest bardziej prawdopodobny. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2008, 23:22

adia26 pisze:napisz jak poszło, mam nadzieje,ze to nic powaznego
sory myslalam ze napisalam a to napisalam tylko we wrzesniowkach :ico_sorki: :ico_sorki: no wiec to najprawdopodobniej mala uciska jakis narw :ico_sorki: mowie do niej ciagle przesun sie grubasku a ona nic :-D -jeszcze troche pozyje i popisze tutaj z Wami Laseczki :-D
sarenka pisze:Co do terminu porodu,ten 3 pazdziernik jest bardziej prawdopodobny.
:ico_haha_01: no ciekawe,ciekawe czy tak sie udalo trafic z tym terminem lekarzowi-zreszta jak kazdej z nas :-D ...ale nuda ...wcinam pizze :ico_noniewiem: od czasu do czasu mozna :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 cze 2008, 00:13

mmarta81 pisze:najprawdopodobniej mala uciska jakis narw

no to sie ciesze, ze to nic groźnego :ico_sorki:
mmarta81 pisze:...ale nuda ...wcinam pizze od czasu do czasu mozna

dokładnie ,ja buszuje po alegro w poszukiwaniu wózka i łóżeczka dla bobaska, ale jak na razie nic ciekawego :ico_noniewiem: ,tak wogle to ja nie mam jeszcze nic kupionego, nie bardzo wiem od czego mam zacząć :ico_szoking: tyle tego jest. A dzis dopadła mnie jeszcze mysl,ze ja przecież nie wiem nic o dzieciach i jestem przerazona, karmieniem ,przewijaniem, kąpaniem itd. i tak czekam na paczuszke z Polski w której " teściowa" ma mi przesłac jakies magazyny i ksiażki na temat noworodków :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2008, 10:31

adia26 pisze:ja buszuje po alegro w poszukiwaniu wózka i łóżeczka dla bobaska
tez jeszcze wlasnie nie mam wozka i lozeczka ale lozeczko chyba kupie w IKEA-jest tanie i podoba mi sie :ico_brawa_01: mam nadzieje ze mala tez je poolubi
adia26 pisze:tak wogle to ja nie mam jeszcze nic kupionego,
Ja bylam juz kilka razy na zakupachi w zasadzie brakuje mi tylko tego wozka i lozeczka i kilku pierdolow-zaslonek do dzieciecego,dywanika...Najlepiej wypisz sobie na kartce i jadac na zakupy na 100% ci sie poprzypomina-nie musisz wszystkiego na raz kupowac :ico_oczko: ja teraz bawie sie w dokupowanie ciuszkow jak mi cos wpadnie w oko ale generalnie to juz nie powinnam tych malych kupowac do 6 miesiaca mam juz dosyc.
adia26 pisze:A dzis dopadła mnie jeszcze mysl,ze ja przecież nie wiem nic o dzieciach i jestem przerazona, karmieniem ,przewijaniem, kąpaniem itd. i tak czekam na paczuszke z Polski w której " teściowa" ma mi przesłac jakies magazyny i ksiażki na temat noworodków
No to ja mam dokladnie to samo :ico_noniewiem: nie wiem nic o dzieciach i co mam na to poradzic...no nic doczytuje teraz tez wlasnie polskie gazetki z poradami i ksiazki :ico_brawa_01: nic sie nie martw wlasnym dzieciam krzywdy nie zrobimy :ico_sorki: a slyszalam ze ze szpitala Cie nie wypuszcza jak nie bedziesz umiala karmic piersia...potem jeszcze zawsze polozna przyjedzie jak co...no i warto miec butelke i mleko wrazie czego :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 cze 2008, 14:30

ja też troche przerażona jestem, ale przecież nie zrobię krzywdy własnemu dziecku!!!! zwłaszcza że wychowywałam własnego brata, a miałam wtedy 7 lat :ico_oczko: i jakoś nic mu się nie stało i wyrósł na wielkiego, przystojnego faceta :ico_oczko:
witam nową forumowiczke!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2008, 14:54

zirca pisze:ja też troche przerażona jestem, ale przecież nie zrobię krzywdy własnemu dziecku!!!!
no wlasnie tez tak sobie mysle :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-07, 15:13 ]
Wklajam brzuchola :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 cze 2008, 16:31

mmarta81 pisze:Wklajam brzuchola

fajny brzusio :-D :ico_brawa_01:
mmarta81 pisze:wlasnym dzieciam krzywdy nie zrobimy

wiem,wiem ale jak sobie pomysle,ze on bedzie taki malutki......, a nic moze przesadzam :ico_noniewiem: .
mmarta81 pisze:Najlepiej wypisz sobie na kartce i jadac na zakupy na 100% ci sie poprzypomina-

dobry pomysł :ico_sorki: zrobie sobie tak liste tylko co na nia wpisac :ico_olaboga: tyle tego ....
poszukam jakiej strony w necie co jest potrzebne dla noworodka bo tak w głowie to mam chyba z 5 rzeczy :ico_puknij:
zirca, a ty jak sie czujesz ostatnio pisałaś, że masz problemy z nerkami...

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2008, 17:37

adia26 pisze:poszukam jakiej strony w necie co jest potrzebne dla noworodka bo tak w głowie to mam chyba z 5 rzeczy
A jak znajdziesz cos w necie to podaj adres stronki :ico_sorki: sprawdze czy czgos nie zapomnialam :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość