Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lis 2008, 09:26

Czeć dziwczyny ivi śliczny grubasek hihihi. zoola ja już tak od 2 tygodni te ogórki wcinam :) a wczoraj musieli m kopytka robić bo przeczytalam haslo w krzyżówce i już yl koniec - musialam je mieć avanti - cala przyjemność po mojej stronie:))

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

08 lis 2008, 10:11

Ja wczoraj bylam na zakupach i juz przy kasie jak bylam to uswiadomilam sobie jak bardzo bym zjadla ogorka konserwowego ale juz nie chcialo mi sie wracac i musialam zadowolic sie sledziem w smietanie :ico_placzek: buuuu
a dzis moj maz ma w pracy inwentaryzacje a ja zostalam zaproszona do mamy na barszczyk czerwony z uszkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mniam :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 lis 2008, 11:18

a mi mama ma dzisiaj przyniesc kluski ślaskie z miesem domowej roboty :ico_brawa_01: juz nie moge sie doczekac....
własnie dzwonił moj mezus i sie pytał co robie ja na to ze okno myje......zaczoł sie smiac zebym jeszcze cementu naniosła bo by sie scianka nowa przydała :-D
a ja sobie leze i tak zawsze mu mowie ze cos robie bo sie głupio pyta...
ide teraz pod prysznic zrobic sobie masaz.......dzisiaj postanowilam dla odmiany wyskoczyc z dresow :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-08, 10:21 ]
a teraz dzwoniła kolezanka wiezorem wpadna z mezem ......... :ico_brawa_01: hura

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lis 2008, 14:55

no to zoola rozrywke bedziesz miala, ja dzis nie mam ochoty na cos specjalnego. Bylam na zakupach i kupila sliczną mlutką bluzeczke nie moglam się powstrzymać :) A moja mama jakies nowości zapodaje - mówi, że niebieskie to dla diewczynki a różowe dla chlopca - slyszalyście coś o tym?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 lis 2008, 16:12

moja mama jakies nowości zapodaje - mówi, że niebieskie to dla diewczynki a różowe dla chlopca - slyszalyście coś o tym?
kiedys tak faktycznie było- ja do chrztu miałm niebieska szarfe i to był kolor zarezerwowany dla dziewczynki...na odwrót jest podobno zagranica i stad t sie u nas wzieło..

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 lis 2008, 16:15

A moja mama jakies nowości zapodaje - mówi, że niebieskie to dla diewczynki a różowe dla chlopca - slyszalyście coś o tym?
pierwsze słysze........ z tego co wiem to niebieskie dla chłopca a rózowe dla dziewczynki nad czym strasznie ubolewam .......nie przepadam za rózem .....ciezko jest dostac cokolwiek w innym kolorze dla dziewczynki.......nie wiem dlaczego rodzice od małego wypaczaja gust dziecku .......bobo powinno nosic kazdy kolor.....

moja kolezanka nawet sie smiała ze jak urodze to pierwsze co zrobi to kupi mi cos rózowego - droczy sie ze mna......... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lis 2008, 19:18

zoola - to może kupuj pomarańczowe, ocieszylyscie mne, balam sie , że jak mój syn urośnie to do końca życia mi nie wybaczy, że ubieralam go na różowo :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

09 lis 2008, 09:37

cze!!
ejustysia, moj dzidzidus bedzie nosił wszystkie kolory jakie mozliwe .....juz nie moge sie doczekac pierwszych zakupów!!!

ale wczoraj było fajnie ,znajomi siedzieli prawie do 2.00.......zawsze to jakas odmiana.......
moj robcio z mezem kolezanki oczywiscie raczyli sie alkoholem .... no i sie zaczeło....moj luby stwierdził ze jego NATASZKA bedzie najładniejsza , najmądrzejsza , ze napewno uzdolniona muzycznie , kupi jej organy (chyba sobie), bedzie mowic po angielsku i po włosku, bedzie jezdził z nia na castingi i wogóle wszystko naj...płakałam ze smiechu..... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 lis 2008, 13:27

zoola no to mialaś ubaw :) no i wcale sie mu ne dziwie, ale, żey nie zamęczyl waszego dzieciątka :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 lis 2008, 10:29

zoola no to mialaś ubaw :) no i wcale sie mu ne dziwie, ale, żey nie zamęczyl waszego dzieciątka :)
no na to to mu raczej mnie pozwole........
dzisiaj mezulek w pracy tylko do 13.00 hura.......
zaraz przyjdzie mama ,ciekawe co za pysznosci przyniesie???
a co tam u was majóweczki ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość