Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

12 cze 2009, 18:33

Widzę że nie tylko mnie tak głowa boli... :-/

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

12 cze 2009, 18:46

zginął mi gdzieś mój jeden post... jak się znajdzie to przepraszam, że się powtarzam :-D
lekarz przepisał mi XORIMAX, nie znam tego antybiotyku. podjęłam decyzję, że wstrzymam się z jego braniem jeszcze ze dwa dni. może organizm sam zwalczy tę chorobę. byłoby fajnie. trochę boję się tego antybiotyku!
dziewczyny życzę Wam zdrówka i słoneczka :ico_haha_02:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 cze 2009, 08:03

meg, ja na twoim miejscu bym nie ryzykowala. jak za dlugo przetrzymasz to trzeba bedzie brac silniejszy anybiotyk... a lekarz jednak wie co robi. na prawde o wile grozniejsze dla dziecka sa te bakterie ktore szaleja w twoim organizmie niz dobrze dobrany lek.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

13 cze 2009, 10:05

Meg, Dorota ma rację. Nie męcz siebie i maleństwa. Komplikacje w przypadku przewlekłej choroby są o wiele poważniejsze, niż przyjęcie antybiotyku. Ewentualnie, jeśli się tak bardzo boisz, dla pewności możesz poprosić innego lekarza o opinię, czy ten lek jest bezpieczny. Głowa do góry.

A u mnie dziś bliskie spotkanie z lodówką za skutkowało kolejnymi wymiotami :ico_wstydzioch: A już było tak fajnie. Mniej mdłości. Ehh, żartuję sobie, że jeszcze trochę i się przyzwyczaję :ico_oczko:
Poza tym spałam lepiej. Poduszeczka między nogami trochę pomaga. Przynajmniej mnie gnaty i kręgosłup tak nie bolą :-) Dzięki za radę dziewczyny :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

13 cze 2009, 10:56

Ale ja mam głupie sny, śniło mi się że mam potwora w brzuchu :ico_placzek: i byłam w szpitalu i chcieli mi usunąć bo latał mi po całym brzuchu, straszne, aż obudziłam męża bo ciężko mi było dojść do siebie

Ale za to jak zasnęłam to już miałam lepszy sen, taki przystojniak mi się śnił że wstałam w lepszym humorze :-D

Ja nie wiem czy to normalne mieć tyle snów w nocy i do tego wszystko pamiętać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

13 cze 2009, 11:25

anetka607 ja i bez ciąży zawsze miałam bardzo dużo dziwnych snów. Z reguły wszystkie pamiętam. Czasem opowiadam mężowi. Śmieje się ze mnie, że z tego byłaby niezła książka - horror :-D Często zdarza się, że po przebudzeniu i ponownym zaśnięciu sen powraca. Niestety, wtedy nie jest fajnie. Miałam tak wczoraj, atakowała mnie horda krwiożerczych zombie. Co gorsza chciały dopaść nie tylko mnie, ale i moje nienarodzone dzieciątko. Obudziłam się zlana potem, poszłam do łazienki, po chwili wróciłam spać i miałam ciąg dalszy snu. Ale można do tego przywyknąć :ico_oczko:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

13 cze 2009, 14:41

witam, ja też mam nie złe sny..., ale o tym może później, dziewczyny dzięki za rady dotyczące antybiotyku. poddałam się przed chwilą i wzięłam... mam nadzieję, że nam pomoże a nie zaszkodzi... ! u nas leje. pogoda paskudna i samopoczucie też... . mam nadzieję, że u Was nastroje lepsze :-) później się jeszcze odezwę a póki co miłego dnia!

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

13 cze 2009, 16:48

U nas też leje :ico_olaboga: Zimno i paskudnie, poza tym znowu mnie mdłości dziś napadły. No i cały dzień trzymają. Dobrze, że mam truskaweczki, chociaż na chwilę się polepsza.
Meg, to dobrze że wreszcie wzięłaś leki. Zobaczysz, że szybciej na nogi staniesz. Najważniejsze to pozytywne nastawienie. Głowa do góry i nie daj się chorobie :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

13 cze 2009, 23:56

ojejj dwa dni mnie nie było i tyle do czytania :-)
Shiva no to razem czekamy :))

dzięki Dziewczyny w sumie racja, znowu podejrze Malucha :ico_brawa_01:
ps. wrażania Męża były niesamowite. Spytał mnie dziś: no kiedy będzie z nami dziecko bo ja już bym chciał, bo ja za Nim tęsknie :-) hehe napatrzył się na dzieciaki (jak byliśmy u rodzinki a tam istne przedszkole)

[quote="anetka607"]Ale za to jak zasnęłam to już miałam lepszy sen, taki przystojniak mi się śnił że wstałam w lepszym humorze
hahha też mam mega dziwne sny :ico_szoking: ale to tylko sny przecież ... :-)

meg powrotu do zdrówka życzę, będzie dobrze. Moja siostra też brała antybiotyki w ciąży (kilka razy) nie pamiętam jakie ale b.silne i nic a nic nie zaszkodziły dziecku. Ma teraz zdrowego ślicznego chłopczyka.

swoją drogą co to za pogoda :ico_zly: jakaś porażka :ico_nienie: ubierajcie się ciepło.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

14 cze 2009, 13:08

Witajcie :-)

Pogoda jeszcze gorsza, mdli mnie strasznie (wychodzi na to, że przerwa w mdłościach była spowodowana przeziębieniem :ico_noniewiem: teraz gdy choroba przeszła, mdłości wróciły) Przez to mam dziś strasznie leniwy dzień, z łóżka nie chce mi się za bardzo wstać. No, a jak sobie pomyślę, że jutro do pracy, to aż mnie skręca ! Z drugiej strony, smutno się samemu siedzi w domu. Tak więc jutro czeka mnie ciężki dzień w pracy, wizyta u endokrynologa (kolejne wyniki).

Poza tym dziś zaczynam 15 tydzień, więc stawiam :ico_tort: Są powody do świętowania.

Miłego dnia dziewczyny :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość