Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 paź 2010, 18:29

aniawlkp86, ale mowilas ze pekasz ze smiechu :ico_oczko:
bo przed reklama się śmiałam,że jednak wzięli ten ślub a to był ich zakład,a po reklamie płakałam bo okazało się że jego ojciec zginął w drodze na jego ślub :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 paź 2010, 18:32

ja sobie chyba jutro nagram ten odcinek a jak wroce to obejrze bo sie coraz bardziej ciekawa robie, co u ciebie takie odmienne nastroje wywoluje :ico_oczko:

znalazly mi sie ksiazki, sa u mojej babci ale ona ciagle je kolenym kolezankmo pozycza jak mi zwroca to ci wysle :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 paź 2010, 18:35

co u ciebie takie odmienne nastroje wywoluje :ico_oczko:
pewnie :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
znalazly mi sie ksiazki, sa u mojej babci ale ona ciagle je kolenym kolezankmo pozycza jak mi zwroca to ci wysle :-)
miło,że pamiętasz,to niech szybko wracają i będę czekać :-D

mój dzisiaj liczy na sexik :ico_haha_01: a mnie głowa boli i mówię mu,że nie wiem czy coś będzie,a on że się już o to postara :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 paź 2010, 18:37

Dziękuję, wszystko ok.Dziś umówiłam się na badania prenatalne i okazało się, że jednak przysługuje mi refundacja (normalnie tylko dla pań powyżej 35.roku i dla tych gdzie były choroby genetyczne w rodzinie). 04.11 mam usg i badanie z krwi.

Co do śmiesznych-absurdalnych scen z filmów-seriali to mnie najbardziej rozbawiła Majka.Widziałam jeden odcinek, w którym zamiast cytologi zrobili jej in vitro, bo lekarka się pomyliła.Kto wymyśla takie głupoty ?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 paź 2010, 18:42

Co do śmiesznych-absurdalnych scen z filmów-seriali to mnie najbardziej rozbawiła Majka.Widziałam jeden odcinek, w którym zamiast cytologi zrobili jej in vitro, bo lekarka się pomyliła.Kto wymyśla takie głupoty ?
no tak to jest parodia dopiero i ja tego nie oglądam :ico_sorki:
Dziś umówiłam się na badania prenatalne i okazało się, że jednak przysługuje mi refundacja
a mogę spytać czemu ci refundują badanie prenatalne?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 paź 2010, 18:44

Murchinson, a jak to zrobilas ze tobie tez przysluguje? Mi R caly czas sie pyta kiedy zrobiemy te badania musze pamietac zapytac w piatek bo za kazdym razem zapominam, co prawda nic by to nie zmienilo w moim postanowieniu ze chce te dziecko miec ale sa choroby ktore juz teraz mozna zaczac leczyc i to byloby wazne :-)

aniawlkp86, zalezy jak sie bardzo bedzie staral, moj R to juz od jakiegos czasu liczy ale ja jestem tak tkliwa ze sama siebie dotknac nie moge i ciagle spiaca i on tez przez to ciagle nie slyszy a kiedys mu powiedzialam ze do konca pierwszego trymestru i teraz dni odlicza :ico_oczko:

Co do Majki to nie ogladalam ale tesciowa mi kiedys powiedziala ze to o to chodzi w tym serialu i tez jestem niesamowicie zdiwiona ze ktos na taka glupote w ogole wpadl

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 paź 2010, 18:47

patrycja_g gorzej jak się I trymestr skończy a tobie nadal nie będzie się chciało :ico_haha_01: bo ja tak w pierwszej ciąży mialam,że libido spadło,dopiero na ostatnie dni wzrosło :ico_haha_01:

ja już uciekam na dzisiaj
papa

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 paź 2010, 18:49

aniawlkp86, tez nad tym mysle :ico_oczko: papa :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 paź 2010, 18:57

patrycja_g ja jestem po leczeniu nowotworu i dlatego jeśli lekarz wpisze mi to na skierowaniu mam refundowane. Myślałam, że będę za nie płacić ale mile mnie zaskoczyła pani w rejestracji. Prywatnie koszt w Łodzi za usg genetyczne+badanie z krwi to 400 zł. My i tak dodatkowo idziemy na usg 3d lub 4d bo u naszych znajomych dzięki temu wykryto wadę serca u dziecka, nie było tego widać na normalnym usg.
Paradoks badań prenatalnych-10% kobiet uprawnionych do refundacji z nich korzysta.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 paź 2010, 19:09

Murchinson, oj no to nie zazdroszcze, fajnie ze refundowane ale sytuacja przez ktora sie to stalo bardzo przykra. Pewnie teraz bardziej doceniasz kazdy dzien
Ja za kazdy dzien dziekuje Bogu bo tez jedna noga bylam po tamtej stronie. W tamtym roku ledwie mnie uratowali mialam tak silne zapalenie opon mozgowych. Dopiero dzien przed wyjsciem ze szpitala moja lekarka prowadzaca powiedziala mi jak to wszystko naprawde wygladalo
A z tymi badaniami to tak samo jest z mamografia, cytologia i podobnymi badaniami. Tyle osob moze i powino je robic sa za darmo ale wola nie wiedziec. Przykre

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość