Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

13 lis 2007, 13:25

MamciaKochana pisze:Eva_1977, dziekuje kochana! mi tez sie podoba, hihihi tylko z jednym minusikiem ta buzka otwarta hihiihihi


a mnie sie to nawet bardzo podoba hihihi
a to dlatego, bo widac te cudowne perełeczki :))

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

13 lis 2007, 13:27

Nocki są straszne...katarek małą dusi, albo kaszel obudzi... aaaa, kiedy to się skończy...

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

13 lis 2007, 13:27

mamo Kasiu dla Twoich pociech rowniez duzo zdrowka

okropna pogoda przynosi nam same chorbska... wrrrr
nie chcemy tego... dlaczego maluszki muszą chorować... biedulki kochane

[ Dodano: 2007-11-13, 12:28 ]
mama Kasia pisze:Nocki są straszne...katarek małą dusi, albo kaszel obudzi... aaaa, kiedy to się skończy...


to jest najgorsze jak maluszek nie potrafi w nocy spać bo go coś męczy...
oby skonczylo sie jak najszybciej

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

13 lis 2007, 13:32

Życzenia dla małych Jubilatów Wojtaszka i Tobiaszka!!!!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

13 lis 2007, 13:32

mamciami tam wcale nie przynudzasz i uwielbiam oglądać foteczki naszych bobasków więc ja zawsze jestem za jak największą ilością zdjęć. Ale fajnie się bawisz z Julcią chciałaby żeby Łukasz już chodził.
Ja drugie dziecko też bym chciała albo na koniec lutego albo w marcu ( chociaż plany planami a w życiu różnie bywa) no i wtedy brzusio duży jest.
W tym roku dla mnie będą najpiękniejsze święta pójdziemy z małym oglądać szopkę bo u nas co roku na deptaku taka wielka śliczna i prawdziwe zwierzątka są i kolędy śpiewają i inscenizacje itp oj już nie mogę się doczekać.
Luluoj zmartwiłaś mnie katrakiem Filipka zapuszczaj kropelki, np nasivin soft ściągaj jak się da fridą i nasmaruj na noc ( o ile bąbel nie ma gorączki) a jutro jak nie przejdzie to idź do lekarza bo u dzieci od kataru do oskrzeli krótka droga. daj znać jak tam Filipek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

13 lis 2007, 13:34

dziekuje wam za wsparcie, wiecie ja po prostu mam żal do siebie że nie wiem, może że wcześneij nie pojechałam do lekarza...nie wiem sama, ale to chyba normalny odruch matki że przy chorobie szuka sie w sobie winy...
Do lekarza jedziemy na 14:00, prywatnie ech :ico_wstydzioch:
mamcia djęcia po prostu boskie, domek również - nie ma co masz pomysły, muszę coś podobnego wykombinować :-) No i te zdjecia gdzie wkłada CI smoczek do buźki...wzruszajace :-) Masz przecudną córeczkę!!!!
małgorzatka bardzo sie cieszę, ze z dzidzia wsio ok, no i przedwe wszystkim Ty jesteś spokojna a to najlepsze co możesz dziecku okazać....zobaczysz wszystko będzie wporządku :ico_brawa_01:
kaszka manna no ja wiem że ona jest na mleku modyfikowanym, ale w sposobie użycia pisałoże można zrobić z niej "półpłynną" konsystencję aby nadawała sie do picia, z resztą na każdej kaszce tak pisze a ja kupuję kilka z bobowity nawet te robione na mleku modyfikowanym i zawszę dodaję do mleka Agatki i jest wsio ok. Pediatra też mówi że jest wsio ok, bo pytałam...więc no nie wiem Agatce smakuje :-)

[ Dodano: 2007-11-13, 12:36 ]
lulu oby Filipek wyzdrowiał,odezwij się wieczorkiem, trzymam kciuki

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

13 lis 2007, 13:39

Eva_1977, dziękuję... wolałabym sama zachorować aby tylko one były zdrowe...
Mamcia śliczną masz córuchnę...
A my dalej szczerbate, czyli bezzębne. Za to czasem jak się Aluśka zapomni i trzyma coś w obu rączkach to "się puści" i stoi chwileczkę sama... za to jak sie zorientuje co robi szybkoa albo siada, albo czegoś się łapie...

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

13 lis 2007, 13:40

mamaKasia ojej to życzę i Twoim szkrabom kochanym zdrówka, nie martw się ja też mam dość zimy, jeszcze sie nie zaczęła a ja już o wiośnie myślę...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 lis 2007, 13:55

Małgosiu ja mam całą płytę pt "kocham moją mamę" - swego czasu hit u nas w domu - panował kult jednostki - mamy czyli mnie!!!
Bardzo fajna płyta - moge Ci wysłać jakoś netem jak dam radę spakować.

Mamciu kapitalne te zdjęcia - a domek - super pomysł!

lulu
zdrówka dla Filipka!

Mama Kasia
ja myślę że powinien złapać mróz to wymrozi te wstrętne wirusy !!! Oby bo zeszła zima była okropna - Zuzia była wtedy w wieku Arusia i chorowałyśmy na okrągło - a gdyby był mróz to może by było lepiej

Nina
śpi druga godzinę....

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 lis 2007, 17:02

Maluszek śpi, to poczytam co u Was. A czytać jest co

Na szczęście gorączki niema Filka, tylko katar. Muszę kupić Nasivin jak Asia doradziła ze bardzo dobry. Dziękuję kochana.
Asiam, hahaha, ale rozbawiłaś mnie. tekstem o teściowej. Byly takie fajne relacje między nami kiedyś, aż trudno uwierzyć
Dziękuję
Na Ukrainę, jeżeli pojadę, to przez Dorohusk
Co do tej zabawki, no nie da się ją się bawić, ale by może jego uwagę zajmowało, hihi
Kochana, a mężulek twój chyba się wystraszył, bo postanowiłam pojechać mu skopać, haha

MamciaKochana, haha, fajnie opisałaś tą nauczycielkę – Einstein, no nie mogę, hahahaha.
Trzymam kciuki za udaną praktykę.
Zdjęcia rewelacyjne
Gratuluje ząbków kolejnych, może uda się złapać na aparat te ząbeczki, pokaż nam tą wampirzyce, hihi

Aga fajny mieliście wyjazd, tylko pozazdrościć, hihi
No i rzeczywiście wszystkiego najlepszego dla Wojtaszka :ico_tort: :ico_tort:

Malgosiu, fajnie ze u Was wszystko dobrze
Widać lekarz wtedy miał zły dzień, szkoda bo tyle nerwów to Was kosztowało, no i nas tez


MamaKasia, nie dziwie się że masz dość, kurcze takie maleństwa i muszą się nacierpieć, dlaczego rodzice nie mogą chorować za dzieci.
Dużo zdrówka dla Arusia i Ali

Kochane dziękuje za życzenie zdrówka

Dorota dużo zdrówka dla Gagatki, no i jak tam u lekarza?
Może ja też muszę pojechać do lekarza z małym, no nie wiem

o Filka jużż nie śpi, chyba przez nosek ten nie może spać

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość