Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 sty 2008, 14:31

Witam kochane :-D Bylismy na zakupkach i na shopingu z Wikusia teraz sobie smacznie spi :ico_oczko: Odwiedzilam brata w biurze niunia mu zrobila porzadek na biurku hihi,po poludniu przychodzi do nas znajoma :ico_haha_01: KAMILKO jesli chodzi o zabki to na poczatku sa przezroczyste Wiki tak miala one z czasem sa bielutkie ,jesli chodzi o ciuszki to cosik moglas kupic,interesuja mnie rzeczy na Wiki na rozmiar 86 pajace,sukienki ze 2 lub 3 i bluzki,body mam i inne duperelki,wiesz to jakby co to posli mi smska jakby byly fajne ciuchy ja oddzwonie i moze jakos sie zgadamy :-D ALINKO dla Waneski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a z ta chustawka to mialas przeboje nono :ico_olaboga: a szczepionaka na zoltaczke jest bezplatna Wiki teraz ja miala :ico_oczko: ,byla cos mowa o spaniu wiec Wikunia spi w łóżeczku w naszej sypialni :ico_oczko:,reszty nie pamietam,aha moj maz idzie jutro do pracy!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 sty 2008, 16:24

Hej Babencje!
Ja dopiero doszlam do siebie.
Wczoraj w pracy bylam do 3- ale pod koniec juz wariowalismy - bylam na zmianie z samymi chlopakami, potem przyjechal jeszcze kumpel imoj Krzys i mielismymega glupawke!
Dzis Duzy dal mi pospac i chrapalam smacznie do 10:30. Suuuper!
Młody sie chyba naprawil - wczoraj zasnal Krzysiowi pieknie,jak wzorowe niemowle- o 20juz byl w krainie snow.. I w nocy tylko2 pobudki na jedzonko, wiec luz. Oby juz tak

zostalo. Bo ostatnio to nam dal w kosc..

Lapie mnie jakies przeziebienie-pije wiec hektolitry herbaty i staram sie dzis wypoczywac- zreszta tak mnie bola miesnie i stawy ze wymiekam. Mamy w knajpie antresole,wiec z 200razy wlaze po schodach.. Po co mi silownia!? hyhy.

W przyszlym tygodniu postanowilam wziac dluzsze zmiany i chociaz raz pojsc na 14godzin. Duzy na zwolnieniu, wiec ja bede korzystac i trzepac kase :): hyyhy.. Bo placa calkiem calkiem.. :ico_haha_01:

Kamilko - ja tez pamietam przezroczyste kreseczki, takze nic sie nie martw!

Alinko - ja bralam starndartowe szczepienia, wiec Ci nie powiem... :/

Frydza- super, ze maz dostal prace- jednak stala robota, ubezpieczenie i stabilizacja sa najwazniejsze... Bo ile mozna jechac na prowizji od sprzedazy?

Asiu -kuruj sie. Ja tez dzisiaj planuje wieczor z fervexem, polopirynka i herbata z miodem..


Co do spania z dzieciaczkami- ja raczej nie preferuje- bo boje sie odzwyczajania,problemu itp.. Nie twierdze ze szkodzi-bo napewno dla dziecka jestto piekne i cudne.. W koncu czuje sie bezpieczne i kochane.
Ja czasami bym chciala tak porwac Misia, wytulic, wycalowac i spacz nim wtulona.. Ale Duzy protestuje i walczy ze mna :-D Wiec nawet gdybym chciala, to Duzy :ico_nienie: :ico_nienie: i koniec..

Ide po herbtake i wystawiam aukcje.. Ciao :*

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

16 sty 2008, 18:08

co do spania to nasz niestety spi z nami, ale jestem za tym, aby dziecko spało same, mąż niestety uwaza inaczej wiec koniec konców spimy z mlodym.

Kamilko dzieki z sprawie klawiatury. No moj tez ma taki długi katar i mimo tego, ze wyciagne to charczy nadal. Podobno katar jest rowniez na zeby wiec bądz tu madrym. A no i kaloryfery, no najlepiej jest zrobic wymaz z noska i niech pedatra sprawdzi czy sie na oskrzela nie przemiszcza.

Co do szczepionek to mozna innej firmy ja szczepilam 6w1 wiec my mielismy 3 i teraz dopiero idziemy w marcu. Ale napewno pediatra powie.

Alinko no masakra z tym facetem, no ale co koniec konców przyjechał do ciebie? A moze nie chodzilo mu tylko o doreczenie hustawki bo jakis dziwny mi sie wydaje.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 sty 2008, 18:14

Alinko nic się nie płaci za tą szczepionke. ja juz miałam wszystkie zrobione (nastepna w lipcu dopiero) także okazji do kontaktu z lekarzem nie mam. Musze sie wybrac specjalnie.
Co do huśtawki to szkoda, że tak sie pośpieszyłam z tym komentarzem. Trzeba było mówić bo mi nie straszne negatywy. mam juz tyle opinii, że jeden negatyw by nie zaszkodził. A takich typów trzeba tępić.

Frydza jak dorwe jakąć fajną kiecke następnym razem to wezmę dla Wikusi. Ale musi być naprawdę mnie zachwycić.

Juli promieniejesz, suuuper.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 sty 2008, 18:41

Dzięki za odpowiedzi. 22 idziemy na szczepionkę, to dobrze, ze nie będziemy musieli płacić :-D

Co do tego z allegro to niech juz ma. Najwazniejsze, ze huśtawka jest sprawna i mała ma wiele frajdy z niej.

Juli cieszy mnie, ze podoba Ci się w pracy :ico_brawa_01:

Asiulka jak się czujesz?

[ Dodano: 2008-01-16, 17:47 ]
Byłam dzisiaj w Tesco i kupiłam małej zestaw 7 body za 22 zł. Śliczne są, co prawda białe, ale za to kazdy ma inny rysunek, takie urocze misie, a cena moim zdaniem jest śmieszna, bo wychodzi po 3 zł/szt. i to są nowiutkie i firmowe ubranka.

Kupiłam tez Wanessce kurtkę. Bo jeden kombinezon juz się robi za mały, a drugi ma za krótkie nogawki i jak go ubieram góra wygląda dobrze, a nogawki do kolan :ico_haha_01: , pomyślałam, ze następnego nie będę kupować, więc kupiłam kurteczkę taką fajniutką na polarku, bo ciepłe spodnie mała ma.
I jeszcze 3 pary ładniutkich rajstopek z wyprzedazy z 12 zł. przecenione na 5. Ale się cieszę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-16, 17:56 ]
a kto ma gorszy nastroj niech sobie poczyta . Znalazłam tu na TT te linki. Czytałam i sikałam ze śmiechu
http://orly-sokoly.blogspot.com/
http://aaaby-sprzedac.blogspot.com/
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 sty 2008, 19:48

Hop hop :-D poszla znajoma poklachalysmy 3 godzinki :ico_oczko: jutro jedziemy do Arusia :ico_brawa_01: :ico_oczko: ,ALINKO gratuluje udanych zakupow :-D JULI ty to dajesz czadu obrotna z Ciebie mamuska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (a ile zarobisz??jesli oczywiscie mozna wiedziec :ico_oczko: )KAMILKO to szukaj szukaj a moze cosik znajdziesz dla Wikuni!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 sty 2008, 21:06

Alineczq pisze:Czytałam i sikałam ze śmiechu


Błahahahahahahaha....

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 sty 2008, 21:12

hej dziewczynki co do szczepienia ja tez dopiero w lipcu :ico_oczko:
Wizyta tesciowej sie skonczyla ufff :ico_zly: opisywac nie bede :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 sty 2008, 21:19

MADZIU wspolczucia :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 sty 2008, 21:49

ja dzis nie w humorze, bo wlasnie wrocilam, z rozanca, dzis rano zmarla babcia Daniela, a moj brat mial wypadek, kiedy boshem pracowal i moze stracic wzrok w jednym oku :ico_placzek: :ico_placzek: bo mu sie krwiak zrobil i siatkowka odkleila :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość