marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 cze 2012, 12:57

wczoraj zaczęłam ćwiczenia od nowa, rowerek i twister, na rowerku ponad 300 kalori i 10 min twistera, trzymajciue kciuki bym się nie poddała.
&&&&&&&

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 cze 2012, 12:59

wczoraj zaczęłam ćwiczenia od nowa, rowerek i twister, na rowerku ponad 300 kalori i 10 min twistera, trzymajciue kciuki bym się nie poddała.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja byłam w c&a kupić sobie spodnie, wziełam kilka par w rozmiarze 42 (bo takie nosiłam)
i wszytskie bez wyjatku luźne :ico_szoking:
i teraz noszę 40 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupiłam od razu dwie pary spodni :ico_brawa_01: żeby mi nie wróciły przypadkiem te kilogramy heheh

dziś lekarz -ginekolog i moze zdąże w sprawie woreczka :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 cze 2012, 17:11

stawiam :ico_tort: za 9 miechów Doriana
:ico_brawa_01:
trzymajciue kciuki bym się nie poddała.
Uda się na pewno.

Popisałabym więcej ale mala łazi po mnie i się wspina.Jak zaśnie wieczorem to wpadnę na dłużej.

[ Dodano: 11-06-2012, 20:33 ]
Mała zasnęła zaraz po 19. Była padnięta bo wcześnie miała ostatnia drzemkę.
Ja się wykapałam i siedzę sama w domu.P i tata w pracy a siostra z mamą w galerii.
Nastawiłam sobie frytki a teraz idę podgrzać udko i zjem z sosem czosnkowym.
Dzis miałam dzień pełen prac. Rece mi wchodzą teraz do dupki .

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

11 cze 2012, 21:14

:ico_brawa_01: dla Lili i Dorianka za kolejne miesiące!

Kwiatunio
super zdjęcia.

Elibel trzymam kciuki za wytrwałość.

Izuś no to :ico_brawa_01: za spadek wagi. Pewnie dzięki temu, że zabiegana jesteś i się ciągle denerwujesz.

My wczoraj na poprawinach byliśmy, ale tak głośno, że Erykowi się nie podobało i na dworze siedzieliśmy :-) .

Wrzucę Wam parę zdjątek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 cze 2012, 21:49

jula śliczne fotki. W ogóle ten Twój synuś to przystojniak niezły. A oczęta to ma cudo.

A my wekend spędziliśmy intensywnie. W czwartek imprezka u nas + gril - było super! Potem pograliśmy w tenisa i troszkę w kosza. W piątek pojechaliśmy z mężem postrzelać się z paitbala i pościgać na gokardach. Fajne atrakcje. Sobotę spędziliśmy nad wodą, a w niedzielę pojechaliśmy na rajdy samochodowe i popisy motocyklowe. A wszystko dzięki mojej mamie, która przyjechała do nas i od piątku za nianie robiła :-).

A co nowego hmmm? Alanek śpi już od jakiegoś czasu całe nocki w swoim łóżeczku i jest mu tam dobrze. Raz tylko się zaklinował bo się w poprzek położył, wystraszył się i obudził z okropnym płaczem ale to już o 9rano, także i tak trzeba było już wstawać. Dodatkowo łobuzuje coraz więcej, próbuje swoich sił wymuszających. Ale jak na razie udaje nam się być stanowczymi z mężem. Tylko jak tłumacze coś Alankowi to robi tak śmieszne miny, że czasem padam ze śmiechu bo nie wytrzymuje :-P. Staram się przy nim nie śmiać ale czasem to jest silniejsze ode mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 cze 2012, 22:09

bry wieczornie,

my oglądamy mecz :ico_oczko: reszta jak co wieczór od kiedy jest Euro :ico_wstydzioch: dzieci śpią, jestem ciekawa jak nocka dziś będzie :ico_sorki:

jula81, ostatnia fotka REWELACJA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i teraz noszę 40
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moze zdąże w sprawie woreczka
i jak po wizycie??????????????????????

[ Dodano: 12-06-2012, 09:48 ]
dzień dobry,

nie możliwe ja jestem dziś pierwsza?????? :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja z herbatką bo czekam za kumpelą wpadnie na kawusię i ploteczki :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 cze 2012, 10:28

Doberek

Wczoraj 350 kalori na rowerku i 10 min na twisterze i co mnie boli???Dłonie hahahahahaha. bo jak krecę sie na twisterze to trzymam kierownicy rowerka, bo wysoka jest i wygodniej jak przy ścianie i ręce mnie bolą:)

Doriankowi kolejne zebole wyłażą, dwójka górna jedna sie przebiła, druga na dniach wylezie i jedna jedynka też, bo widac krechy niezłe, ale biedulek w nocy płakał strasznie pewno z bólu

No i Elizka też jakaś niewyraźna, śpi cły czas, oby żadne chorubsko, choć w tę pogode angielską nie trudno, ja sama z obolałym gardłem znów jestem

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 cze 2012, 10:28

hej :-D
Izuś no to :ico_brawa_01: za spadek wagi. Pewnie dzięki temu, że zabiegana jesteś i się ciągle denerwujesz.
heh raczej przymusowa dieta :ico_haha_01: mobilizuje mnie to ze nie mogę obciażać woreczka żółciowego tłuszczem i słodyczami :ico_haha_01:

jula81, jaki Eryś śliczny chłopczyk, do schrupania :ico_brawa_01: te oczy :ico_brawa_01: cała mama :ico_oczko:
i jak po wizycie??????????????????????
wczoraj zaliczyłam tylko ginekologa, guza nie ma :ico_brawa_01:
wszystko w porządeczku, krążki mi przepisała na pół roku i tyle :ico_oczko:

a dziś ide do lekarza z wynikami badań na ten woreczek ciekawe co mi powie :ico_noniewiem:


waga sama mi spada, dziś znów 1kg mniej niż wczoraj :ico_szoking:
ale ja wczoraj spałam po dwóch nockach, na śniadanie zjadłam grahamke z pastą z makreli bez tłuszczu, potem dopiero kolację jadłam też taką nie zbyt treściwą, nawet zupy nie zjadłam :ico_noniewiem: bo w sumie jak wstałam to już była pora obiadowa :ico_haha_01: no i pare sztuk truskawek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 cze 2012, 10:30

wczoraj zaliczyłam tylko ginekologa, guza nie ma
to najważniejsze:):):)

a waga spada, bo nie masz czasu na jedzenie, jak sie siedzi w domku to i wiecej sie podjada, do tego teraz pracujesz wiec inny tryb życia. Ale dobrze, na pewno zadowolona jesteś, że kilogramy w dół idą:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 cze 2012, 10:41

a waga spada, bo nie masz czasu na jedzenie, jak sie siedzi w domku to i wiecej sie podjada, do tego teraz pracujesz wiec inny tryb życia. Ale dobrze, na pewno zadowolona jesteś, że kilogramy w dół idą:)
jeszcze jak :ico_brawa_01: nic tylko sie cieszyć :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości