Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 09:25

kaska28 pisze:Oj Iwona widze że nocka nie najlepsza :ico_olaboga: Współczuję. Powiem Ci że Nadia też obudziła sie o 3.20 taka wyspana jakby to było rano. Ale pomyslałam że spróbuje ja jakoś przetrzymać w łożku to może uśnie. Troszke się przekrecała z boczku na boczek, ale w końcu przytuliłam ją tak delikatnie i zaczęlam nucić kołysankę. I córcia usnęła :ico_brawa_01:


na poczatku tez probowalam ja przetrzymac myslalam ze usnie jak zaczela mi wstawac w lozeczku to wzielam ja do siebie ale ona zaczela sie bawic jak chcialam ja uspac na rekach to wielki placz wiec pomyslalam ze pojdziemy na chwilke do salonu zmeczy sie dam jej mleczko i pojdziemy spac bo tak jak w sypialni widzialam ze nie chce spac to sie denerwowalam a i tak skonczylo sie na tym ze spala ze mna dopiero o 5 jak maz do pracy wstal (Majka juz tez sie obudzila wyspana) odlozylam ja do lozeczka troche sie pomeczyla i usnela

[ Dodano: 2008-11-05, 08:26 ]
niech Arturkowi szybko goraczka przechodzi

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 lis 2008, 09:33

witam a my skladamy naszej Maji zyczenia niech dobrze spi i rosnie jak na drozdzach.
U nas noc ok tyle ze ja spie z dwuma corami obudzila sie o 3 55 na mleko i o 6;40 i teraz dalej spi.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

05 lis 2008, 09:35

Może Maji też wychodzą ząbki i tak nie może spać spokojnie :ico_noniewiem:

U nas pobudka po 6. Najpierw jakoś przed 6 (czy może po 5 to było) zaczął wiercić się i pokwękiwać to dałam mu herbatkę i posmarowałam dziąsełka maścią. Przysnęliśmy ale jak widać nie za długo bo wstał już wyspany i zaczął skakać po mnie. Zaraz Rafał przyszedł, zrobił mu mleczko i tak wstaliśmy zaraz.

[ Dodano: 5 Listopad 2008, 08:38 ]
Ach no rzeczywiście wielki tort dla Maji :ico_tort: i niech będzie grzeczna, spokojna i łądnie mamie zacznie nocki przesypiać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 09:39

CleoShe pisze:Może Maji też wychodzą ząbki i tak nie może spać spokojnie :ico_noniewiem:


sama nie wiem moze rzeczywiscie zeby no bo przeciez kiedys musza wyjsc

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 lis 2008, 09:41

Ja tez sie witam!!

Duzo zdrowka dla Majeczki i Mirusia!!! :ico_tort: Niech Wam dzieciaczki rosna zdrowe!!!

U nas nocka w miare, cos tam sie wiercilo ok. 2.00 ale usnal znowu, potem wstal dopiero na sniadanko o 6.30.... potem juz niestety nici ze spania...

Iwona, moze to faktycznie zeby, ale dobrze ze kaszke zjadla! Bedzie dobrze, ale nocke mialas faktycznie ciezka, ja nigdy tak nie mialam i nawet nie moge sobie tego wyobrazic!!

Renia, biedny Arturek!! Mecza sie te dzieciaczki z tymi zebami :ico_olaboga:

u nas jakos to gladko przechodzi... marudzacy jest i widac ze mu dokuczaja czasami zeby, ale goraczki nie mial nigdy! Ja daje mu syropek Ibufen, szczegolnie na noc, jak widze ze zeby dokuczaja i mysle ze pomaga

Mariola, Iwona super fotki!!! Pieknie te Wasze dziewczyny!!! :ico_brawa_01:

Milego dzionka!!

[ Dodano: 2008-11-05, 08:44 ]
ahhh zapomnialam, Justyna to czekamy na Kube tu w Krakowie.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 lis 2008, 09:46

cześć dziewczyny

najlepsze życzenia dla Majeczki i Mirka :ico_brawa_01:

Kuba od wczoraj wisi na telefonie :ico_noniewiem: kolega z którym miał jechać do Krakowa nie odbiera telefonów-w ogóle ma wyłączony telefon, Kuba do szefa wydzwania. Na pobyt w krakowie jest kasa potrzebna, żaden znajomy nie ma i nie ma kto z kubą jechać :ico_noniewiem: głupia sytuacja...

u nas nocka w miarę, teraz Gabriel drzemie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 09:47

Na te 11 miesiecy stawiamy :ico_tort: jeszcze tylko miesiac i zaczynam na naszym watku roczek
a wiec torcik
Obrazek

z kuzynka na zolwiku
Obrazek

i pomagam rozpakowac zakupy
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-05, 08:49 ]
dziekujemy za zyczonka i Wszystkiego Naj dla Mirusia

kurcze na tym zdjeciu na zolwiku widac jaka jest roznica miedzy Majka a Amelka Majeczka to taki pulpecik

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 lis 2008, 09:59

oczywiście od nas też najlepsze życzenia dla Majeczki i Mirusia :ico_tort:
ano jeszcze miesiąc tylko został :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj na trzech komputerach nagrywam, więc mogę być trochę nieobecna

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 lis 2008, 11:51

Dzień Dobry w słoneczny poranek :-)
Nie śpimy od 8, nocka spokojna, Ula zrobiła jedną pobudkę ok 1, a o 4 ja się obudziłam sama i zobaczyłam, że nie ma jej obok, zaczęłam się zastanawiać czy bezwiednie włożyłam ją do łóżeczka, ale okazało się, że leży w nogach obok kota... hehehe, przeniosłam ją z powrotem na poduszkę i spałyśmy dalej.
Ale popisałyście od rana... :-)
Ulek właśnie drzemie, ja robię na obiadek naleśniki, właśnie się pieką w piekarniku.
Wszystkiego najlepszego dla Majeczki, niech zdrowo rośnie i sypia lepiej :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: oraz dla Mirusia, dużo zdróweczka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Iwona, to nocka kiepska... bidulko, 4 godziny to mało aby się wyspać, m oże prześpij się z Mają, jak pojdzie spać na drzemkę. Dzięki za kawkę.
Mariola, zdjęcia super, aż sama chciałabym się na plaży znaleźć.
Renia, niech Arturek szybciutko wraca do zdrowia, nie wolno chorować :ico_nienie:
iwona83 pisze:CleoShe napisał/a:
Może Maji też wychodzą ząbki i tak nie może spać spokojnie :ico_noniewiem:


sama nie wiem moze rzeczywiscie zeby no bo przeciez kiedys musza wyjsc

A może ząbki, sprobuj jej dać ibufen (jeśli masz), u nas działa natychmiastowo i wiele razy pomógł z zasypianiem, jak był wielki płacz.
Zdjęcia świetne, jest duża różnica między Mają i Melą, Mela jest taka drobniutka :-) i dzięki za torcik, aż ślinka leci, jak na niego patrzę.....
Uciekam kończyć moje naleśniki....

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

05 lis 2008, 12:17

witamy i my i stawiamy :ico_tort: na 10msc...ale ten czas leci...
niestet Mirek sie obudzilwiec mam po pisaniu uciekam zajrze pozniej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość