Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

13 sie 2007, 06:27

witacjie kochane

spóźnone ale szczera życzenia dla Adusiu i moc gorących buziaków przesyłamy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Z tym tortem to ja Kasiu także nie dam rady zrobić bo Oliwka urodziła sie o 8.16

a ja jestem pochłonięta pisaniem pracy już mam jej dość ale został mi tylko miesiąc i cały rozdziała do napisania :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wcozraj mielismy problem z Olwiką bo bolał ją brzuszek tak bardzo że wiła sie i kuliła przy robieniu kupy ale dałam jej bobotic w kropelkach dzisiaj kupa bez zadnego problemu

ciekawe jak impreza Gabrysiu i Emilki, ale na realacje i na zdjecia musimy poczekac niestety

kurcze u mnie przed roczkiem bedzie napiety czas bo do 15 musze złozyc prace a z tego co pamiętam z licencjacka było latania od cholery - teraz pisze w innej katedrze wiec moze bedzie lepiej - zobaczymy czas pokaże

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 sie 2007, 08:45

Dorota ja też sie neizle nalatałam z ta moją pracą.. tyle dobrze ze moja promotorka to była baaaardzo lajtowa babka, mojej pracy ani razu nie przeczytała ! Nawet na obronie zadala mi pytanie którego nie miałam omawianego w pracy... to tez jej pościemnialam z odp. i było dobrze :ico_haha_02: najgorzej mi było chyba przebrnąc z pracą przez dziekanat.. oni to tam mają problemy... ech.. napewno sobie poradzisz:) jeden rozdział to juz niewiele... trzymam kciuki :-)

A teraz mam pytanie bo mnie to juz troche martwi. Julia śpi zazwyczaj na brzuszku lub na boczku.. jak spi na boku to głowke baardzo mocno do tyłu odchyla... ja sprobowałam sie tak polozyc i mi było bardzo niewygodnie.. szyja taka napręzona ze nawet dobrze powietrza nie mozna załapac.. czy jest to normalne ? spią w takiej pozycji wasze maluchy ?

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

13 sie 2007, 11:03

Ja nie mialam duzo latania ze swoja pracamimo ze wszystko mialam zrobione na ostatnia chwile.. Bylam juz w6,3miesiacu ciazy i nic mi sie nie chciało..


Kasiu jesli chodzi o takie spanie jak twojej Julii tomoj Pawełek zasypia na boczku a potem przewaznie lezy sobie na wznak i w nocy te sie przekreca na boki. nigdy nie spal na brzuszku. i tak wygiety jak twoja Julia. Ale widocznie Juleczce jest tak wygodnie. Mojej kolezanki synek tez spal taki wygiet i wogole w ciagu dnia tez jak lezał to glowke mial strasznie wygieta do tylu i okazało sie ze mial przykurcz i dosyc dlugo chodzila z nim na rehabilitacje.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

13 sie 2007, 11:12

Kasiu moja Oliwka też tak spi, główke ma odchylona mocna do tyłu, i przekręca się jak naleśniczek: na jeden boczek, na drugi, na wzak na brzuszek kiedyś to jak do niej wstałam to spała na brzuszku i nóżki miał podkulone do brzuszka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Zreszta zauważyłam że jak próbuje Oliwke ułożyc w bardziej komfortowej pozycji to ona i tak sie położy jak jej wygodnie.

Kasiu dziękuje za kciuki będą mi potrzebne i to bardzo

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2007, 11:16

hej kochane
Oskarek spi roznie, na brzuszku, na boczkach i na wznak , na prawde roznie, nie przyuwazylam aby byl jakos mocno wygiety, wiec w sumie nie wiem...

wczoraj polozylam sie spac wczesnie jak nigdy o 21 juz lezalam w lozku, maly zasnal o 20:30 a mnie jakos przymulilo i tez sie szybciej polozylam :ico_haha_01:

u nas wciaz 3 zeby, 4 sie przebija( 2 gorna jedynka) ale strasznie wolno bo juz ponad 2 tygodnie idzie i widac tylko taki kancik...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

13 sie 2007, 12:05

Natlka, Oliwka z kolei ma dwie dolne jedynki, górną jedynkę i wychodza jej teraz trzy następne: górna jedynka i góne dwójki się przebijają. :-D :-D :-D A na dole narazie cisza.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 sie 2007, 15:30

dorotex83 pisze:Natlka, Oliwka z kolei ma dwie dolne jedynki, górną jedynkę i wychodza jej teraz trzy następne: górna jedynka i góne dwójki się przebijają. A na dole narazie cisza.


no to tak jak Julce :-D

Natashka pisze:strasznie wolno bo juz ponad 2 tygodnie


Natalia mysmy czekali na 3go zęba aż 2 miesiące :ico_szoking:

Mam nadzieje ze z tym spaniem to wszystko ejst ok :ico_noniewiem: też zauwazyłam, że jak Julke poloże by tą glówke miała normlanie to spowrotem sie przekręca i ta główke tak odchyla. Myśle ze to zaden przykurcz nie bedzie, bo ona tylko jak twardo zaśnie to tak sie kładzie... a tez i nie zawsze...

[ Dodano: 2007-08-13, 17:52 ]
mam pytanie.. robiłyście już maluchom jajecznice? od kiedy mozna podac całe jajko dziecku ???? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2007, 19:22

Justyna mowila ze od okolo 11 miesiaca, ja jeszcze Oskarkowi nie robilam jajowy ale juz wkrotce zrobie...ciekawa jestem czy mu bezie smakowala bo jakis wybredny w smakach sie zrobil ostatnio
Kasiu my na drugiego zabka 2 miesiace czekalismy a o ten trzeci zabek mi rozchodzi sie tak ze on juz jest widoczny (tzn jego kancik) od tych 2 tygodni i nie przebija sie dalej wiec to mnie zadziwia
moje dziecko dzis spalo ogolem w ciagu dnia 30 minut... i poki co energia go nadal rozpiera.... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

13 sie 2007, 19:58

ja dawałam Oliwce troszke jajecznicy takiej co robilismy dla siebie, zjadała i otwierała buzie by dawać jej jeszcze

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 sie 2007, 20:03

Natashka pisze:moje dziecko dzis spalo ogolem w ciagu dnia 30 minut... i poki co energia go nadal rozpiera....


U NAS JEST IDENTYCZNIE !!!!! az sie sama dziwie skad ona tyle siły bierze.. ale juz ją okapalam, wiec pewnie zaraz bedzie spać.

nie uwierzycie... ja sama w to nie wierze. Julce wyszedł 6 ząbek :ico_szoking: nie za dużo tego na jeden raz? od niedzieli wychodzi jej nowy ząbek... tym razem dolna dwojka... a drugą dolna dwojke i drugą gorną dwojke już też widać.. wiec napewno lada dzien znow wyjda :ico_oczko:
Sie śmieje że jej te zęby ze złości i marudzenia wychodzą... tak ostatnio broi i pewnie dlatego tak jej te zeby wychodza hehe... moj brat powiedział ze jeszcze chwila i nie bedzie miejsca na te zęby.. taka jest niegrzeczna he

a co do tej jajecznicy to dzis nie mialam jej co zrobic na kolacje i tak myslałam o tej jajecznicy... poczekam jeszcze z tydzien i zrobie jej :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość