Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 sty 2008, 00:30

Avisku biedne to twoje dziecię tak się namęczyc :ico_olaboga:

Dzięki za wskazówki. Wybiore się jutro (jak wstane rano) do lekarza to zobaczymy co powie.

madziorka hihi pisze:leos w peruce hehe


Serio?? :ico_smiechbig: Ale sie nabrałam hehe. Nie poznałam go wcale. :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sty 2008, 00:41

zrobil taka niezla minke ze sama z trudnoscia go poznaje hehe

a ze nadal czuje sie niespiaco no i wkroczylysmy na kolejna strone wiec moge zalaczyc kolejne fotki
z wizyty u Budzika hehe

Obrazek

z Ruda
Obrazek

leos operator
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-16, 23:47 ]
i jeszcze kilka ze studia WOSP
jakosc slaba ze wzgledu na migajace zewszad swiatla hehe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 sty 2008, 01:44

Madziorka co do tej skazy ,to kolezanka mowila mi ,ze w uk robia testy na to....zapomnialam jak ten test sie nazywa ...bo opinie w Pl czesto stawiane sa pochopnie ,co do skazy....a dzieci czesto maja krostki itp ,a to nie musi byc od razu skaza....jak chcesz to jej zapytam co to za test,bo ona teraz bedzie robic...ja chyba tez na nastepnej wizycie poprosze o ten test dla pewnosci ....

co do kataru ja mam caly rok od dziecka...nie mam alergii.chodzilam do lekarzy ,mialam testy ,no i okazalo sie ,ze mam powiekszone jakies naczynia w nosie,i w sumie taka glupia sprawa ...a mama biegala i sie martwila,a dopiero na stare lata sie okazalo,ze to blaha sprawa ...a katar mam do dzis :ico_haha_01: wiec przyczyny moga byc rozne :ico_oczko: ja Oliemu psikal sola morska i tez mu przestalo furczec,a jak mu nie psikne ,to furczy....a moge tej soli codziennie uzywac? to chyba lagodne,nie?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 sty 2008, 06:06

Witam a ja spac nie moge i zajadam sie musli :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Jasnie Pani wspolczuje z powodu brata trzeba byc dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze i przykro mi z powodu babci :ico_pocieszyciel:

Madziorka zdjecie rewelka normalnie chyba sobie powieksze z Leonkiem :-D

Astrid kochana wspolczuje 2 dni ale super ze wszystko ok :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-17, 05:20 ]
Dziewczynki zapraszam do szkoly TIK-TAK :-D http://nasza-klasa.pl/school/163120/5

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 sty 2008, 10:35

Witam i ja :-D maz w pracy 1 dzien jak sobie radzi???martwie sie jak to ja!Wiki w nocy pare razy sie budzila masakra :ico_olaboga: Madziorka jestes the best ja Cie uwielbiam czytajac twoje posty zawsze humor mi sie poprawia,to ci Leos rowerzysta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zdjecia rewelka z panem budzikiiem i kotkami :ico_oczko: ja zaraz skumalam ze to Leos w peruce :-D MADZIU zaraz zajrze do szkoly tik taka :ico_oczko: ASTRID wspolczuje chorobska ale juz dobrze to moze tak zostanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 sty 2008, 10:46

Witam z rańca!
No widzisz Magda Ty spać nie mogłaś, a ja głowy od ppoduchy oderwać. Ale Wanesska była tak grzeczniutka, ze cichutko wypiłam poranne mleczko, a ptem sam się bawiła. Och nie wiem za jakie dobre uczynki mam takie święte dziecko :-D :-D
A na 11 wybieram się do dentysty. Dziunia w wózeczku poczeka w gabinecie hehe, niech się przyzwyczai od małego do borownicy, by potem się nie bała jak przyjdzie potzreba :ico_oczko:

Madziorka foty poprostu super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: macie tak ciekawe zycie. To tu, to tam. Nowi ludzie, nowe miejsca, nowe zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mój zywioł, tylko szkoda, ze nie Karola :ico_noniewiem: Ja bym juz dawno i w górach była i nad morzem i na róznych kuligach i wogóle i wogóle. A on w domu by tylko siedział :ico_noniewiem: No nic będę walczyć!

A zdjęcie w peruce jest odlot. Najpierw nawet przeszło mi przez myśl, ze to Loeś, ale pomyslałąm, ze się wygłupie i wogóle się nie odezwałam heheeh

[ Dodano: 2008-01-17, 09:50 ]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

[ Dodano: 2008-01-17, 09:54 ]
oraz spóźnione, ale nie mniej szczere zyczonka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

wszystkiego naj naj :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 sty 2008, 11:19

[size=150]DLA OLIWIERKA I ARUSIA[/size] Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 sty 2008, 11:21

Astrid współczuję choróbska.. Jak dzieci chore normalnie sam byś się połozył, aby tylko te srduszka nasze nie cierpiały... :ico_olaboga:

A ja chcę się pochwalić, ze Wanesska wczoraj robiła pierwsze podchody do raczkowania. nonono unosi, a dalej tak komicznie się zachowuje, bo nie wie co dalej ma robić :ico_smiechbig:

Śmiesznie obraca się wokół swej osi w łózeczku haha
Obrazek

Tyłeczki w górę! a co dalej?
Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 sty 2008, 11:22

Witam!
U nas masakra, to znaczy, w dzień Helenka aniołek, w nocy nie śpi... Bez komentarza...
Moja mamcia już wczoraj pojechała. A u nas zamieszanie, szukamy opiekunki no i ... robię prawko. Trzymajcie kciuki, bo ze mnie taki lewy kierowca, że hej... także przez najbliższe 3 tygodnie wykłady a później jazdy. Mijamy się przez to z Krzysiem, bo jak On wraca z pracy to ja wychodzę na kurs. Ale to nic, prawko zostanie na całe życie ( I hope so :ico_oczko: ).

Magda, fajny pomysł z tą naszą klasą, już się zapisałam :-D

Oki, pędzę nadrabiać zaległości, albo może spać, bo Helenka właśnie kimnęła...

Jeszcze dla dzisiejszych małych jubilatów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aha, przypomniało mi się coś. Moja mama ma dość specyficzne hmmm zdolności... No więc pamiętacie jak kiedyś pisałam, że Helenka płacze przestraszona przez sen? Jak by się Jej koszmary śniły?? No więc śnią się, niestety... Mama "odebrała" Jej sen... Helence śni się, że spada do studni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Biedna moja gunia, jeszcze za malutka jest, żeby jej wytłumaczyć, że to tylko zły sen... Ech ....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 sty 2008, 11:28

Sto lat dla 7-miesięczników :ico_tort:

Madziorka fajne zdjęcia. Niezły widac mieliście ubaw.

Alinko ja tez bym mogła spaći spać. Kiedy ja sie wreszcie doczekam takiego leniuchowania do południa bez stresu??

Frydza trzymamy kciuki za mężulka, ale na pewno sobie poradzi. Ci ma sobie nie poradzieć?? Bystry facet na pewno.

Lucy jak fajnie macie z tymi testami. U nas by się przydały.
A ja katar yeż mam często. Zwłaszcza w nocy mnie zatyka. Moze faktycznie za ciepło mamy. Ale kaloryfery zimne, tylko jak ocieplili blok to tak trzyma temperature.

Tomka położyłam na drzemke ale nie może zasnąć. Idę bo stęka i stęka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość