Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 lip 2010, 20:20

Witam!!!
My juz po chrzcinach ale Nikus plakala jak jej ksiadz glowke polal a musze powiedziec ze wody nie szczedzil :ico_noniewiem: , Nikusia byla jedyna dziewczynka i dwoch chlopcow - ludzie tacy malo kumaci ze co sie ksiadz cos pytal to ja odpowiadalam za wszystkich potem to juz sam mnie sie pytal bo inni to nawet nie wiedzieli ze po chrzest przyszli hehehhe
Ogolnie Nikusia raczkowala w tej sukience po calym kosciele takze byl z nia ubaw .... sprobuje teraz przeslac foteczki o ile net mi bedzie dzialal na tyle ....

Ktos z Was pytal czy drugie imie nie bedzie mi sprawialo problemow przy dokumentach - moj syn tez ma dwa imiona i z tego co pamietam to moze dwa dokumety wypelnialam z dwoma imionami takze nie rozumiem co to za problem dopisac imie :-)

no nic sprobuje wkleic foty jak sie nie da to wysle na nasza poczte

A i Nikola dostala rowerek no i kase, ale ten rowerek to jest w uzyciu non stop a radosci przy tym ze hej

[ Dodano: 2010-07-26, 21:01 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
z tatusiem i braciszkiem
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
moj prezent :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
moj rowerek :)
Obrazek
skrecam z tatusiem rowerek :)
Obrazek


no to by bylo na tyle narazie :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

27 lip 2010, 00:09

witanko

no i dziś Loluś ruszył na dobre na czworaka :ico_noniewiem:
oczy wkoło głowy trzeba mieć , bo taki szybki jest za zanim człowiek się obejrzy to on jużprzy drzwiach i schody :ico_noniewiem:

dziś dokładnie zmierzyłyśmy trasę jaką codziennie przechodzimy i jest 8 km , czasowo już jesteśmy pzy godzince a zaczełysmy od 1.5 :ico_oczko:
samopoczucie super , dotleniona jestem na maksa bo trasa jest lasem :ico_haha_02:
a tak to jest wciągające że dziśmimo siąpiącego deszczu poszłysmy :ico_oczko:

Sabcia fotki sliczne ,a z Nki niezły diabełek , widać psoty w oczach nawet w tej anielskiej sukieneczce wygląda na urwisa :ico_oczko:
dobrze ze wszystko sięudałi i prezencik trafiony :ico_oczko:

mikusia to uyłaś z tym zębem , oby szybko zrobili ci ten kanał i koniec z bólem będzie
dobrze ze Zuzi już przeszło, ucałuj jąmocno i żeycz zdrówka :ico_haha_02:

Edulita fajnie że dziewczynki mają dzień pełen wrazeń :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 lip 2010, 09:21

Sabcia super fotki i rowerek świetny :ico_brawa_01:
Ja pytałam o te imiona. Niby łatwo dopisać, ale niestety w urzędowych sprawach nie można tego nigdzie przeoczyć. Oczywiście to każdego decyzja. Tak tylko pytałam :ico_oczko:

Wiolaw ale masz fajnie z tym chodzeniem i to jeszcze lasem :ico_brawa_01:
Ja wczoraj z pół godziny na rolkach pojeździłam po osiedlu.
I mamy zamiar z koleżanką na rower chodzić kiedy tylko się da.
Nam Milenka też już przez taras przechodzi.

Wczoraj spontanicznie zostałam zaproszona do sąsiadki na ploteczki w cztery kobitki. Także godzinkę byłam. Wróciłam 22.30. O 23 byłam już w wyrku. Mała jadła o 1, 2, 3. To już ją wzięłam bo siły nie miałam. I tak do rana.

Upiekłam właśnie chlebek, zrobiłam naleśniki, upiekłam biszkopt bo jutro mam mieć gościa. Teraz Mila usypia i potem na spacerek.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 lip 2010, 09:36

Witam!!!
U nas znowu pochmurnie ale mysle ze spacerkowo napewno bedzie :-)
matikasia, wracajac do tych imion to ja jak narazie z synem z tego co pamietam to moze z dwa razy pisalam takze dziwne troszke mi sie te pytanie wydalo bo dla mnie to normalka - szczerze to nawet uwagi do tej pory na to nie zwaracalam heheheh

Kurcze a ja co do ruchu to tylko spacerkowo ostatnio - no ale tak to jest jak ma sie goscia w domku - ale dzis chce isc z synem na rowerek ale dopiero wieczorkiem

dobra zmykam na sniadanko

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 lip 2010, 09:58

Sabcia spacerki też dużo dają. Choćby z wózkiem.

Ciacho zrobione. Zaraz wkleję fotkę;)

[ Dodano: 2010-07-27, 10:06 ]
Obrazek

Obrazek

reszta na blogu:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

27 lip 2010, 11:10

Ale mam do nadrabiania za ten ponad tydzień. :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: dla Lolusia za wstawanie!
NIKOLA STOI JUZ SAMA BEZ TRZYMANKI I NIE MA Z TYM PROBLEMU I ROBI DWA KROCZKI BEZ TRZYMANKI DOKLADNIE OD DZIS
:ico_brawa_01: dla Nikolki. :) Już ochrzczonej uroczej dziewczyneczki. :)

:ico_brawa_01: dla Oliwki za ząbek!
a ja chwilami to bym chciała do pracy bo w domu to codziennie to samo imarze aby choć chwile wyrwać się od moich szkrabków i męża
Mam to samo. Przynajmniej tyle, że od października do szkoły idę.
u nas też często są zgrzyty i się fochamy na siebie ale u nas to chyba bardziej przeze mnie mam niełatwy charakter :ico_noniewiem:
Jakbym czytała o sobie. :)
czekoladowe MONTE
Ja Kindze daje Monte, Bakusie, Danio, Danonki. A wczoraj nasze spaghetti jadła. Ja Kindze już prawie wszystko nasze daje. :)

:ico_brawa_01: dla Zuzi za ząbka!!!

Mikusia świetne zdjęcia! Widzę, że się wybawiliście. :)
przeciez wyparzam smoczki,butelki,zabawki
Ja nie wyparzam, co najwyżej jak brudne to wymyje mydłem czy sama wodą. Czytałam, że dziecko w ten sposób się uodparnia i potem mniej choruje.
mysle ze to nieza czesto :ico_noniewiem:
Ja wyparzyłam raz w życiu, po zakupie i od tamtej pory tylko mycie.

Edulita świetną macie tą altane i śliczne zdjęcia z roczku. Idka to już taka duża. Ten czas tak leci. :ico_noniewiem:

Mikusia zdrówka dla Zulki!
Nad morzem bylo cudnieeeeeeeeeee, spedzilismy wspaniale 3 tyg, pogoda wymarzona.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super że udany wypad!

Brawa dla Milenki za piękne zdjęcie. :) No i kolejne ząbki. :)

:ico_brawa_01: dla Lolka za raczkowanie! :)

Śliczne zdjęcia Niki z chrztu. Duża i silna dziewczynka. :) Kinga też już stoi trzymając się jedna ręką. Czasami tą jedna też się puszcza, postoi 2-3 sekundy i leci.

Matikasia powodzenia z mężem. Przeprawy mamy z tymi facetami niezłe. Ja też się wcześniej pokłóciłam z Kamilem.
A ciacho wygląda mniam. :)

[ Dodano: 2010-07-27, 11:15 ]
A tydzień byłam u kuzynki. Odpoczęłam. Chociaż Kinga zrobiła się nad wyraz marudna z powodu zębów. Na razie ma 5 i podejrzewam, że idą następne, bo mamy sajgon. W jedną noc spałam niecałą godzinę. :ico_szoking: A ciśnienie miałam 100/40. Jakby mi co najmniej przez sen mierzyli albo jeszcze gorzej. Z kuzynką porobiłyśmy sobie zdjęcia na zmianę. :) Ogólnie nagadałyśmy się trochę, choć i tak mało.
Kinga mi zbyt dużo nie chce jeść. Nie wiem już co mam robić, bo na samym cycu być nie może. Za duża jest. Poza tym do kiedy będę ją karmić? Chcę już powoli kończyć, a tu się nie da. Trochę jej wmuszam jakieś zupki czy coś. Jedyne co, to monte czy bakusia zje ładnie, no i chrupki. Tak to nic mi jeść nie chce.
A teraz śpi już 2,5 godziny. Zobaczymy kiedy wstanie, przynajmniej nadrobiłam z forum. :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 lip 2010, 11:24

sabcia mam identyczny wózek wprawdzie juz mam go 2 lata ale byłam z niego bardzo zadowolona :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 lip 2010, 11:36

JoannaS, ja tez jestem z niego bardzo zadowolona :)
matikasia, ja to chyba cie powiesze za te ciasta hehehhe, dobrze ze nie jestesmy sasiadkami bo jakbym wpadla na chwilke na kawke to bys pol blachy miala zjedzone :-D smaka mi narobilas achhhhh :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ciasto

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 lip 2010, 12:47

Witajcie,
ja tylko na chwilę żeby zameldować, że żyję i że u nas wszystko w porządku :-D . Nie odzywam się, bo mam od groma pracy :ico_olaboga:

Buziole i pozdrowionka przesyłam :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 lip 2010, 14:12

Witam
Wiolaw Loluś sie rozkręca bo chce z mamą pochodzić :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za raczkowanie
Magda33, oj pracusiu pracusiu :-) dobrze że meldujesz ze wszystko ok :-)
mikusia biedna ty jesteś z tymi zębami :ico_olaboga: wiem co to za ból tez niedawno przez to przechodziłam. Dobrze ze Zulka juz lepiej
Sabcia Niki ślicznota :ico_brawa_01: a ty też ładnie wyglądałaś a tak sie martwiłaś
Widac jeżdzik przypadł Niki do gustu Ida też lubi :-)
Matikasia ale pyszności aż ślinka cieknie :-)
Kasia - fajnie ze odpoczełaś u kuzynki, a Kinia to się rozpędziła z tymi zabkami :ico_brawa_01: za każdy zabek

Ja dzis rano zakupy a później to już tylko w kuchni zrobiłam sałatke, sernik na zimno i wstaiłam do kamiennego gara ogóreczki na małosolne :-) zaraz zjemy obiadek i smigamy na działkę. M ma w pracy audit więc wyjechał wcześnie rano a wróci dopiero po 22 więc nie będziemy same siedziały w domu i jedziemy baraszkowac na trawie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości