Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 cze 2012, 21:32

A właśnie- miałam się rozejrzeć za pchaczem dla Maciusia!
Powiedzcie mi- fajny ten Vtech? Kupowałyście nowy czy używany? Nowy dość drogi... ale zawsze można potem odsprzedać :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 cze 2012, 22:15

..bylam z moja obolala noga u ortopedy
Może faktycznie nic tam nie ma a ty po prostu nie leżysz cały czas no bo jak przy dziecku więc ona przeciążona jest.
Eryk kąpał się ze mną w wannie i bardzo mu się podobało
No moja basenu publicznego nie lubi.Ale ten w domu bardzo się podoba.
wczoraj doszedł pchacz
No do mnie jeszcze nie dotarł ,ale w tym tyg powinien już być.
fajny ten Vtech? Kupowałyście nowy czy używany?
Ja kupiłam używany za około 60 zł z wysyłką.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 cze 2012, 10:13

bry,

ale u mnie leje, masakra już tak całą noc i teraz tez cały czas, wczoraj jak wracałyśmy ze spacerku to też zmokłyśmy jak kury ale Iza miała frajdę jak na nią kilka kropelek spadło :ico_brawa_01: Bella jest niemożliwa wczoraj na chwilkę się położyłam w dużym pokoju i dziewczynki bawiły się obok, ja otwieram oczy patrze a Iza sama stoi w środku w leżaczku i na ścianie obrazki i dotyka :ico_szoking: :ico_sorki: Julka przy Niej to był anioł :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 cze 2012, 11:09

Bella jest niemożliwa
No to masz bardzo dni wypełnione atrakcjami.
u mnie leje, masakra już tak całą noc
U mnie też cały wieczór i noc padało.Teraz jest chwila przerwy.

Ja ogarniam domek.Zostało mi tylko odkurzyć. P z mała na spacerze więc na spokojnie sobie robię.
Potem pójdę ja z mała na spacer ,muszę nazbierać kwiatków i zrobić wianek . Dziś do kościoła na 18 idziemy .Chyba że będzie padać i nie nazbieram kwiatuszków to bez tez pójdziemy.

Jakaś taka słaba jestem ,ale to chyba wina pogody bo wyspana nawet jestem choć pewno jak mała będzie mieć druga drzemkę to ja się chwilkę położę.

Dobra zmykam bo im dłużej siedzę tym bardziej nie chce mi się iść.
Aaa miałam zapytać was czy dajecie dzieciom parówki ??

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 cze 2012, 11:12

No to masz bardzo dni wypełnione atrakcjami.
nic mi nie mów, czasem to ja nie nadążam za Nią :ico_sorki: wszędzie Jej pełno :ico_oczko:
miałam zapytać was czy dajecie dzieciom parówki
ja daje i kupuje parówki z szynki pakowane po 2 sztuki lub tzw. parówki maślane :ico_sorki:



ja na 13.0 jadę na rozmowę o pracę :ico_sorki: do tego głowa mi pęka a raczej zatoki

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

14 cze 2012, 12:00

Dziewczyny dziś dodałam do sklepiku rampersy na lato dla maluszków i nie tylko. Zapraszam!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 cze 2012, 12:43

Cześć!
Ja kupiłam używany za około 60 zł z wysyłką.
o, to bardzo niedużo, fajnie! Bo nawet używane drogo idą, widać fajny jest. I baaaardzo dużo jest anglojęzycznych.
Aaa miałam zapytać was czy dajecie dzieciom parówki ??
jeszcze nie dawałam. Muszę znaleźć jakieś naprawdę dobre, czyt. mięsne. Wczoraj jadł pierwszy raz wędlinkę, chyba muszę mu dawać, bo aż mu się uszy trzęsły :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 cze 2012, 13:18

Aaa miałam zapytać was czy dajecie dzieciom parówki ??
mój młody już od dawna wcina parówki, kabanosiki, parówki kupuję sokołowa takie małe, i Elizka je uwielbia. w sumie i kabanosy też, bo takie wędliny mamy w polskiej hurtowni:)
ja na 13.0 jadę na rozmowę o pracę do tego głowa mi pęka a raczej zatoki
powodzenia na rozmowie i zdrówka życze, by było lepiej:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 cze 2012, 15:07

hej laski :ico_oczko:
to się potem może odbić w drugą stronę - tak zwany efekt jojo. Także lepiej jeść normalnie ale mniejsze porcje i częściej, omijając słodycze i wieczorne podjadanie - to daje lepszy efekt.
przeczytaj ze zrozumieniem zanim odpiszesz dobre rady ok?
mam dietę, będę miała resekcję woreczka żółciowego bo mam w nim wielki kamień do usunięcia i mam dietę przymusowo a nie dla samego odchudzania :ico_nienie: a przede wszystkim ze względów zdrowonych wiec nie moge jeść "normalnie ale mniejszych porcji"
raczej nie bedzie zadnego efektu jojo bo do czasu zabiegu istnieje ryzyko ostrego zapalenia dróg żółciowych więc jeszcze pare miesiecy nie rusze zadnego słodycza ani nic smazonego bo skończy sie to :587:


bleee wczoraj zjadłam pare prażynek i wymiotować w nocy byłam :ico_placzek:
skusiłam sie bo tak pachniały :ico_puknij:

teraz na nocki zabieram do pracy 3 kromki chlebka, wodę mineralną, jogurt albo serek :ico_oczko: albo jakiegoś banana, jabłko :ico_oczko: i to mi wystarcza :ico_sorki: ewentualnie jak już mam mega głoda to zupkę goracy kubek :ico_sorki: bo po tym nie żygam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


kwiatunio Izka niezła aparatka :ico_haha_01: będzie diablica mała :ico_brawa_01:
Aaa miałam zapytać was czy dajecie dzieciom parówki ??
Majce daje Konrad jeszcze nie jadł, wędline tak ale parówek jeszcze nie bo on sie krztusi wszystkim, Maja tez tak miała :ico_olaboga:

a dziś znów mam nockę :ico_oczko: no i zamieniłam sobie weekendy, miałam mieć wolne teraz ale pogoda niezbyt ciekawa a ktos wolne potrzebował wiec ide teraz a za tydzień 4 dni wolnego :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 cze 2012, 19:50

miałam zapytać was czy dajecie dzieciom parówki
ja daje
A jak je podajesz? Miksujesz, w kawałkach czy jak ?
Moja w kawałkach nie zje bo tak jak u izus się dławi i pociąga ją.
na 13.0 jadę na rozmowę o pracę
I jak poszło ?
Muszę znaleźć jakieś naprawdę dobre, czyt. mięsne.
Ja najlepsze jakie znalazłam jeśli chodzi o zawartość mięska i to nie tego MOM to te.
Obrazek
Wczoraj jadł pierwszy raz wędlinkę, chyba muszę mu dawać, bo aż mu się uszy trzęsły :ico_haha_01:
A jak mu dałaś ?W jakiej postaci ?
Moja na wszystko prócz MM i kaszki słodkiej się nie krzywi a reszta jest blee ja nie wiem co to za dziecko. Daje jej na siłę co prawda i otwiera nawet buzię ale miny ma jak by g..wno jadła.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość