Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2007, 20:19

o kurcze !! brawaza nowe zebolki Juleczki, to juz niedlugo iscie holywoodzki usmiech bedzie i Oskarek jeszcze bardziej oczarowany bedzie :-D

my dopiero jemy kasze jablkowa z kawalkami jablek a potem dopiero kapanko i moze jeszcze maly szaleniec bedzie mial energie qaby polatac.... :ico_haha_01: bo ostatnio klade go dopiero wtedy kiedy juz sam daje znac po sobie ze jest na serio spiacy bo inaczej zasypianie trwa strasznie dlugo i do tego sa wrzaski i krzyki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 sie 2007, 20:22

u mnie Julia poległa... dobrze ze nie jest jakos specjalnie nadmiernie marudna z powodu tych zebów :ico_haha_01: heh

Natalia ja też tak zrobie.. zreszt jak Julia jest okapana to daje jej mleczko i sadzam do lóżeczka.. narzucam jej tam zabawek i się bawi aż polegnie... dziś szybko jej to poszlo, bo w nocy malo spała...

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

13 sie 2007, 20:22

witam

ja Martynie podawalam juz jajecznice, ale chyba jej jaja ni smakuja , bo plula nia.

Moje dziecko tez spi na boczku z wygieta do tylu glowka.
a co dozebow, to na razie tylko dwa dlone jedynki i dalej nic, a te jej wyszly jak miala 8 miesiecy wiec juz czekamy prawie 4 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na nowe zeby i nic. :ico_placzek:



no i w koncu

spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe dla Adusi z okazji roczku.
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-13, 20:28 ]
wczoraj bylismy w Sopocie, ale jak tylko dojechalismy zepsula sie ogoda. padalo caly czas i byla burza. wyjazd sie niestety nie udal. :506:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

13 sie 2007, 20:52

[size=150][shadow=blue]ADUSIU WSZYSTKEIGO NAJ Z OKAZJI ROCZKU I DUUUŻO UŚMIECHÓW NA TWOJEJ BUZI :-) [/shadow][/size]

spóźnione ale z serca płynące :-)

jak zawsze dłuższa przerwa a tu tyle zaległości... tak sobie zerkam czasami i sprzątam ale jeszcze nie przeczytałam zaległości.
Moja Justynka jest w szale rośnięcia ząbków od 8 miesiąca ma już 8 ząbków a i dalsze idą chyba jakieś tylne bo strasznie tam paluszki ciśnie... dobrze że nie gorączkuje przy tym i nawet da się z nią jakoś wytrzymać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2007, 20:55

ja juz po kąpanku mego smyka... stoi wlasnie obok mnei i trze oczka wiec chyba zaraz uspimy bąbla
tak sie zaczelam z nim droczyc i bawic przed kapankiem i sie smial cala buzia i zobaczylam ze kolo tej jedynki ktora juz ma od jakeigos czasu widac dwojeczke ktora sie pewnie lada dzien przebije a obok tej drugiej gornej jedynki u ktorej tylko kancik wciaz widac widac tez dwojeczke, a wiec tez przyspieszamy z zabkami, hehe
Kasiu Oskar chyba Jukleczke chce dogonic :ico_haha_01:

Aniu nie martw sie i Martynka niedlugo bedzie miala sliczne zebolki juz niedlugo
co do deszczu to u nas padalo caly weekend, wczoraj to tak ze az pozalewalo okoliczne miejscowosci i co poniekotre miejsca w szczecinie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
lisiczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 88
Rejestracja: 22 lip 2007, 10:48

13 sie 2007, 21:04

Aniu nie martw sie i Martynka niedlugo bedzie miala sliczne zebolki juz niedlugo
co do deszczu to u nas padalo caly weekend, wczoraj to tak ze az pozalewalo okoliczne miejscowosci i co poniekotre miejsca w szczecinie


no nie martwie sie, ale jak Was czytam to mi smutno, ze my nie mozemy sie pochwalic nowymi zebolkami.

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

13 sie 2007, 21:15

lisiczka, ja tam bym wolała żeby moja aż tyle nie miała jeszcze bo jak karmię i te ząbki z radości jak wróce z pracy zaczynają się wrzynać w moje cyce to nie wiem czy skakać z radości czy krzyczeć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 sie 2007, 21:16

Natashka pisze:Kasiu Oskar chyba Jukleczke chce dogonic


no i prawidłowo... :-D

Aniu mi też było smutno... ale każdy maluch ma swoje tempo... Julia jak wystartowała to aż niemozliwe ejst... Martynce tez wyjdą :) Ma już 2 to znaczy że reszta tez bedzie :-)

Pozdrawiam i uciekam... do jutra!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sie 2007, 21:24

Do jutra Kasiu spokojnej nocki :-D

Aniu wyjda wyjda i pewnie wszystkie naraz zaczna wychodzic az bedziesz w szoku :ico_haha_01:

Ulcia ja juz tylko raz dziennie karmie Oskarka, a nocne karmienie juz od 2 tygodni wyeliminowane nie jest tak zle :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

13 sie 2007, 21:38

A ja w nocy dalej karmię i jakoś nie mam siły jej tego oduczyć tym bardziej że mam wyrzuty sumienia chodzenia do pracy a ona biedna malutka taka stęskniona mamusi... teraz po urlopie to Justynka baaardzo płacze jak wychodze do pracy. Rozumie coraz więcej i tęskni jeszcze bardziej.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość