Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 sty 2008, 11:49

Mezulek dzwonil jest oki narazie montuje puszki z pradu,szedl na sniadanko i mowi ze nowych kumpli sie wszyskiego wypyta :ico_oczko: ANIU kochana biedna Helenka co za koszmary :ico_olaboga: a ona patrzy cos na tv??bo wiem ze przez telewizje dzieciaczki maja zle sny :ico_noniewiem: Trzymam kciuki za prawko :ico_oczko: KAMILKO idz z tym katarem do lekarza Wikusia tez taki miala identyko i nic groznego dostala jakies kropelki i jej przeszlo :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 sty 2008, 11:51

witam

Jaśnie Pani, przykro mi z powodu babci, i mam nadzieję że u brata obejdzie się bez operacji i że wszystko bedzie w porządku

Madziorka zdjęcia jak zwykle rewelacja

Avisek oj biedny Oskarek

Aniu na pewno dasz sobie rade z prawkiem,trzymam kciuki

Frydza mąż na pewno świetnie sobie radzi

Alinko już lepiej się czuję, dziękuję za troskę

A my dziś mamy kolędę więc wcześniej wychodzę z pracy. Na razie luzik, nie ma większego ruchu, więc mam czas na TT i na naszą klasę :-D

Moja Emisia pzred chwilą mnie odwiedziła w pracy, bo jest ze szwagierką i teściową na spacerku. Co do katarku, aj też codziennie zakrapiam nosek solą fizjologiczną żeby jej go przeczyścić no i katarek już jej prawie zniknął :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-17, 10:52 ]
ach
Sto lat dla wszystkich soleizantów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 sty 2008, 12:28

dziewczyny my na sekunde,dzieki za zyczonka ...stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-D i spozniony dla Arusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-17, 11:29 ]
juz sie zapisalam do naszej -klasy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sty 2008, 12:51

i ja dolaczam sie do imprezki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509: :509: :509:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dla Oliego i Arusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a my juz sami.. leos przebudzal sie w nocy. wiec zabralam go do lozka z wlasnej wygody :ico_wstydzioch:

pochmurzasto dzis za oknem.. ale co tam.. trzeba wyjsc z leluskiem hihi

Aniu ten sen helenki brzmi koszmarnie... ale czy aby napewno ona o tym sni??? twoja mama jest wrozka? ma jakies nadprzyrodzone zdolnosci??
dla mnie to lekka magia... hmm sorki..

dziekujemy za pochwaly fotek

papa

[ Dodano: 2008-01-17, 11:55 ]
madziu nasza klasa wkreca na maxa co??? hihi
adam smieje sie ze mnie bo jestem maniaczka hihi i ostatniio zalozylam swoja zerowke.. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 sty 2008, 14:20

Hejka! Trochę nadrobiłam, ale jeszcze nie wszystko...

Frydza, gratuluję męzowi nowej pracy; na pewno sobie poradzi, trzymamy kciuki!

Jasnie Pani, dla babci Twojego męża [*]... co do brata to mam nadzieję, że obejdzie się bez operacji. Może On wcale nie taki głupi, że się nie zamartwia - grunt to dobre nastawienie :ico_oczko:

Asiula, zdrowiej jak najszybciej kochana !!!!!

Avisek, współczuję, biedny Oskar .... taka wysoka gorączka z powodu zęboli... Ale już lepiej, prawda??

Fotki rewelacyjne!!!!!!!!! Madziorka, Leosia w peruce nie poznałam !!!!!!!!! Co do mojej mamy to ani nie jest wróżką, ani żadnych nadprzyrodzonych zdolności nie posiada .... Natomiast jest osobą uważną, czyli m.in. zwraca uwagę na sny, przy czym jest bardzo emocjonalnie związana z Helenką. I żadnej magii w tym nie ma ... A że Helence się koszmary snią, to już dawno stwierdziliśmy, do tego ostatnio jak zasypia to musi się trzymać szczebelków łóżeczka. Krzyś żartował nawet, że się w ten sposób upewnia, że nie poleci... Hmmm, ale ja nikogo nie zamierzam przekonywać... Chyba w ogóle niepotrzebnie poruszyłam ten temat.

Dziewczyny, których brzdące mają już ząbki: ile czasu minęło odkąd zauważyłyście pierwsze objawy ząbkowania do przebicia się ząbka??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 sty 2008, 16:21

ANIU napewno ma Helenka koszmary biedne dziecko,niewiem jak ci pomoc :ico_noniewiem: a co do zabkow to u nas objawow zabkowania nie bylo :ico_oczko: poprostu zebolek sie pojawil i juz :-D Byla tesciowa oczywiscie od cennych rad sie nie obylo :ico_olaboga: ech szkoda gadac :ico_noniewiem: ,pozniej jedziemy do Arusia jupi to nareczka mamuski :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 sty 2008, 18:27

Dla Olivierka i Arusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Co do zabkow to u mnie tak samo jak Frydza maly taki jak zawsze zagladam w buziunie i zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A my po spacerku i weszlam do ciuchbudy w sumie nic nie bylo 2 pizamki kupiłam.
Ja w ogole dzisiaj dziwn ajestem strasznie chcialo mi sie czekolady :-D :-D no i oczywiscie zaspokoiłam swoje pragnienie :-D

Poszlismy cos zjesc na spacerku i obok nas przy stoliku jadła matka z córka mam zajadala sie suroweczka a dziewczynka lat okolo 9 moze 10.... jadła kebaba z ktorego wypływały litry sosu na majonezie wszystko bylo by ok tyle ze ta dziewczynka wazyla na moje oko z 60 kg tak mi szkoda walnełabym ta matke w łeb ......lepiej w domu zaproponowalaby salatke owocowa przy tym kupa zabawy rozmowy ech .....krzywdzi dziecko :ico_zly:

Aniu ja wierze ze dzieciom snia sie horrory moj nie raz potrafi przez sen smiac sie jakby nie spal a nie raz tak usta sklada do placzu ...biedne te nasze szkraby

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 sty 2008, 19:47

a co tu takie pustki

Madziu ten babsztyl chyba nie zdaje sobie sprawy że dziecku rzywde robi :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Aniu u Emi wyżynanie się pierwszego ząbka trwało 2 tygodnie i to była masakra, a potem to już posypały się jeden za drugim :)

No i już po wizycie księdza, szybko i sprawnie, był fajny ksiądz, pogadał chwilę i poszedł.
A my teraz z Emi same zostałyśmy bo M. poljechał do firmy, jak zwytkle, i wróci pewnie po 22ej

Co do teściowych, moja spała dziś u mnie pierwszy raz, bo wczoraj nie miał kto zostać z Emi jak szłam na angielski no i dziś niania też nie mogła przyjść bo szła na pogrzeb sąsiada. Ostatnio z racji tego że poszłam do pracy to często u nas bywa bo przyjeżdża pilnowaą Emilkę. Ale jak mi się nie podoba że się do czegoś wtrąca albo próbuje mi coś narzucać a to mi się nie podoba to jej to mówię że ja robię inaczej i ona też tak ma robić. Na szczęście większych spięć nie ma. I na szczęście nie popsuła mi się za bardzo ta teściowa. jest dobrze :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 sty 2008, 22:13

Ale tempo zabójcze....

Aniu biedna Helenka z tymi snami.. :ico_szoking:

Magda co do tej baby.. szkoda słów dla takich ludzi. Czy ona nie rozumie???? J juz teraz sie staram małej nie przelarmiać, zeby mała grubasem nie była, a co dopiero w wieku 10 lat? Juz za późno niestety bywa..



Mamy dziewczynek

Czy Waszym pocieszkom tez wydziela się taki sluz z pipki?
Ja właśnie zaobserwowałam.. pierwszy raz cos takiego i nie wiem czy u takiej małej dziewczynki to normalne.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 sty 2008, 22:51

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za moją przyjaciółkę (tą, która prawie całą ciążę przeleżała plackiem). Właśnie jest w szpitalu na porodówce. Termin ma na za 3 tygodnie, ale zaczęły się Jej sączyć wody...

Alinko, ja żadnego śluzu u Helenki nie zauważyłam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość