Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 22:13

moja niunia juz spi chcialam ja dzisiaj przeciagnac ale dluzej sie nie dalo i po 20 padla nawet nie chce myslec jaka noc mnie czeka

Justyna no to niezle z ta trasa wykombinowali

pinko pisze:I to jest czysty zysk, czemu w polskich carrefourach nie ma takich promocji? :)


tutaj w sklepach sa karty wiem ze w polsce tez to jest i zbiera nam sie tam kasa znizki co dodaja czasami mozna za to fajne zakupy zrobic i do tego do kazdego rachunku daja jakies znizki np przy zakupie za 60e, 3e mniej place

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 lis 2008, 22:13

Obiecane foteczki:
Obrazek
Obrazek
Ten był najodważniejszy, podchodził blisko i jadł z ręki :-)
Obrazek
Tu w kafejce:
Obrazek
A tak moje dziecko się dzisiaj bawiło:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

My już po kąpieli, Ulek dawno śpi, ale jakoś tak niespokojnie, co jakiś czas się budzi i mnie szuka, zaraz Jarkos wróci, więc chyba już nie zajrzę do Was dzisiaj...
Spokojnej nocki.

[ Dodano: 2008-11-05, 21:16 ]
iwona83 pisze:po 20 padla nawet nie chce myslec jaka noc mnie czeka

Może nie będzie tak źle, nastaw się pozytywnie... :-)
Co do carrefoura, to my też mamy kartę "rodzyinka" się nazywa, ale nie wiem co za to możemy sobie wybrać, tam się jakieś punkty za zakupy zbierają, Jarek zbiera na coś :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 22:20

http://www.allegro.pl/item465957074_pla ... chacz.html

mysle zeby niuni cos podobnego na urodzinki kupic

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 lis 2008, 22:27

super ten skuterek a ja zaraz spadam bo rano do pracy

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 lis 2008, 23:03

Aga, slicznie zdjecia!!!! Ale Ula ma dlugie wloski!!! Cudna dziewczynka, naprawde!!!

Iwona, fajna ta zabawka!! Wlasnie mysl pozytywnie, nocka bedzie OK!!

Ja tez juz uciekam lulu!! Jutro kolejny dzien w pracy, poza tym moj P zaczyna nocki jutro i wieczorem bede sama, nie wyobrazam sobie kapieli Pawelka, bo taki jest ruchliwy ze ciezko go utrzymac....

Spokojnej nocki dla Waszystkich!!
PA!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 23:13

Aga super fotki

uciekam spac maz wlasnie z pracy wrocil jak narazie jest ok jeszcze nie bylam ani razu u Majki wiec moze jednak bedzie dobra ta nocka dalam jej na noc panadol

zycze spokojnej nocy

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 lis 2008, 00:15

Norbert też koło 19 już pada i nie da się go przetrzymać. Ja "na wspólnej" oglądam, a że u nas godzinka do tyłu i serial leci o 19 to zwykle tak o w pół do 19 kąpię go. Potem butelka kaszki u mnie na rękach i usypia jak oglądam. Odkładam go do łóżeczka. Dzisiaj też mu dałam przed snem Calpol przeciwbólowy bo idą mu te ząbki i jak na razie jeszcze nie płakał. W ogóle dzisiaj jak patrzyłam czy idzie mu ta druga górna jedynka to zobaczyłam, że na tych górnych dziąsełkach odznaczają mu się ząbki, które jeszcze nie wyszły. No ale idą.. idą...

Aga, no fotki fajne. Ula rzeczywiście ma super włosiska. I zazdroszczę, że macie gdzie chodzić na spacerki i jeszcze Ula może ptaki poobserwować. My to musielibyśmy jechać gdzieś w takie fajne miejsca. Jak byłam w ciąży to wlecie z Rafałem jeździliśmy ale teraz pogoda już zimna i nie chce się jeździć.

Iwona, Norbert ma coś podobnego.. tzn nie do jeżdżenia na siedząco a tak do pchania. Często się tym bawi bo to gra a i chodzi sobie przy tym.

Nie mogę się skupić na pisaniu bo mnie zagadują więc uciekam. Do jutra.
iwona83 pisze:zycze spokojnej nocy

Tobie przede wszystkim!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 lis 2008, 08:42

Cześć dziewczyny. My wstaliśmy pół godzinki temu.

Gabriel w nocy miał gorączkę-pierwszy raz odkąd się urodził i to j eszcze Kuby nie było-zawsze takie rzeczy się muszą dziać jak Go nie ma :ico_noniewiem: no, ale na śpiocha mu termometr w pupkę wsadziłąm-dobrze, że miał akurat piżamkę z klapką na pupię... miał 38st, dałąm mu czopka i zeszło, dotykałam Go co chwilę, bo jak mu mierzyłam temperaturę to był gorący jak czajnik-to pewnie zęby, bo co innego :ico_noniewiem:

idziemy na kaszkę

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lis 2008, 08:47

Czesc dziewczyny u nas nocka mozna powiedziec ze lepsza majka wstala na mleko o 12 i o 4 tylko ze o 4 wstala i juz nie chciala spac wzielam ja do siebie i tak sobie lezalysmy po 5 przyszedl wspanialomysny tata zobaczyc czy spimy (majka juz zasypiala) no i jak zobaczyla tate to po spaniu zasnela dopiero o 6 i po 7 wstalysmy tylko wkurza mnie to ze majka wstaje to malo kiedy zeby nie plakala

[ Dodano: 2008-11-06, 07:53 ]
wogole przez ten brak snu jestem bardzo nerwowa a widze ze majka tez kiedys byla bardzo wesola a teraz co chwilke placze pewnie tez przez to ze malo spi

do kiedy wychodza zeby bo u nas sa dopiero 4

Justyna jak tam goraczka u Gabriela przeszla mu juz calkowicie

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 lis 2008, 09:27

Czesc dziewczyny!

U nas nocka spokojna, ok. 4.00 coś mnie obudziło, patrze a Misiek w lozeczku na czworaka i zaglada.... polozylam go i zasnal i spal do 6.15, potem sniadanko i juz zero spania!!

iwona83 pisze:wogole przez ten brak snu jestem bardzo nerwowa a widze ze majka tez kiedys byla bardzo wesola a teraz co chwilke placze pewnie tez przez to ze malo spi

do kiedy wychodza zeby bo u nas sa dopiero 4


Napewno jest bardziej placzliwa jak ma za malo snu, Pawelek tez jak nie dospi to grymasi, marudzi i sam nie wie czego chce, a jak jest wyspany to calkiem inne dziecko, tylko jak dziecko zmusic do spania.... :ico_noniewiem:

U nas tez dopiero 4 zeby, no mam nadzieje ze te co pozniej wychodza to juz tak nie dokuczaja bo jeszcze troche ich zostalo do kompletu....

Justyna, jak tam Gabriel juz nie ma goraczki??
U nas 2 razy byla goraczka, raz po szczepieniu i raz jak mial grype zoladkowa!!

CleoShe pisze:to zobaczyłam, że na tych górnych dziąsełkach odznaczają mu się ząbki, które jeszcze nie wyszły. No ale idą.. idą...

u nas tak samo... widac zeby przez dziasla i tez widze ze ida 4 nastepne dwojki....

U nas na razie ponuro i mglisto.

Musze troche popracowac, bede zagladac do Was!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość