Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 lip 2007, 21:01

Moja Milenka też dupeńkę wypina.... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

05 lip 2007, 21:03

Dziewczyny ostatnio przeczytałam że czekolada wpływa na to ze dziecko jest wesołe jak sie urodzi :ico_smiechbig: moje zawsze fika po czekoladzie.Więc coś słodkiego i do łóżeczka :ico_buziaczki_big: Pa Pa

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 lip 2007, 22:20

a fe, a ja znowu wejść na forum nie mogłam :ico_placzek:
a wy już wszystkie w łóżeczkach teraz :ico_placzek:
no nic panny moje, ja też idę w objęcia morfeusza
a joasiu na jutro duża buźka :ico_buziaczki_big:

a propos badania wewnętrznego - mnie ostatnio badał jak byłam, bo inaczej nie wiedziałabym nic o rozwarciu, czy szyjce
a co będzie w poniedziałek na ostatniej wizycie przed jego urlopem to się okaże

dobrej nocki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lip 2007, 23:20

hej lipcoweczki

wreszcie dotarlam... jak wstalam to n ie moglam sie dobic na tt :ico_zly: :ico_zly:
a potem poszlam na zakupki... lazilam po sklepach kilka godzinek.. i nawet sie nie zmeczylam.. i maluszka z brzuszka nie udalo sie wyciagnac hihi
poprawilam sobie troche humor zakupkami.. ale ogolnie chodze ciagle zla.. :ico_zly: :ico_zly: no jestem nie do wytrzymania..
placzliwa i zlosliwa... :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

boje sie tego ze jak we wtorek pojde do szpitala :ico_placzek: :ico_placzek: wieczorem na wywolywanie to zostane sama na noc.. a adam wroci dopiero w srode... rano..
bo skoro nic sie nie ebdzie dzialo w :ico_placzek: :ico_placzek: nocy to nie ebdzie mogl ze mna byc...
a skurcze juz moga sie pojawic...
:ico_placzek: :ico_placzek:
nigdy nie bylam w szpitalu i nie wyobrazam sobie tego :ico_placzek: :ico_placzek:

chcialabym zeby zaczelo sie naturalnie w domu... :ico_noniewiem:
ale chciec to ja sobie moge.......... :ico_placzek: :ico_placzek:
dzis alinka rozdwojona.. a ostatnia czerwcowka hania pojechala do szpitala na wywolywanie .. wiec zostala sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

05 lip 2007, 23:55

NO JA TEZ NIEMOGLAM WEJSC POPOLUDNIU :ico_placzek:
Madziorka moze do wtorku to malenstwoo bedziesz miiala juz przy sobie :ico_oczko:
Ja to dzisiaj tez sie nachodzilam moje kochanie zabralo mnie na spacerek nad wode i na lody, no i na kawce u sasiadki bo dzis wyjezdzala na wakacje do polski i wroci dopiero za miesiac :ico_placzek:
A tak wogole to mialam dzis popoludniu dziwna uplawy az pomaranczowe ciemne jakby z dodatkiem krwi ale teraz juz tak niemam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-06, 08:58 ]
DZIEN DOBRY wszystkim spiochom.
Wczoraj bylam ostatnia a dzis pierwsza,
zapomnialam wczoraj dodac ze ja od miesiaca nic nie przytylam i jeszcze kilo schudlam :-)

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 lip 2007, 09:13

Witajcie :)
ja od rana na nóżkach, byłam dziś na badaniach...a pogoda u mnie okropna :ico_zly: całą noc padało i teraz też, na dodatek zimno i silnie wieje, brrrrr....okropność ! już wolę upały!nie ruszam się już dziś nigdzie z domku. w taką pogodę to tylko łóżeczko i ciepły kocyk :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
W nocy spałam nie najgorzej tylko rano coś plecki zaczęły mnie boleć :ico_olaboga:
Justynka z tym plamieniem to przypadkiem nie czop podbarwiony krwią?
Madziorka nie martw się na zapas :ico_haha_02:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

06 lip 2007, 09:22

Dzień dobry Paniom! :-D
Też nie mogłam się dostać na forum i chociaż widzę, że wczoraj jeszcze się temacik rozkręcił, to ja już wejść nie mogłam :ico_zly:

Od rana jakaś taka niemrawa jestem :ico_noniewiem: Brzuch mnie boli i już sama nie wiem czy to żołądek, czy jelitka, czy może jakieś skurcze :ico_noniewiem: W dodatku cały czas mi niedobrze (z tym że to na pewno nie choróbsko, bo jak widziałam, nie tylko ja mam mdłości) :ico_noniewiem:
Wczoraj Jakubek zapadł chyba w głęboki sen (jak to misie (puchatki :ico_haha_01: ) mają :ico_oczko: ), bo dzisiaj z rana obudziło mnie jego wiercenie :ico_brawa_01:
Tak poza tym to wszystko w normie= w jednym kawałku.
I powolutku, powolutku zbliżamy się do terminu i wyczekujemy bobaska :-D

moniw, możliwe że zszedł jeszcze niżej! Zresztą coraz niżej go czuję...
Cholercia...JAKBY NIE MÓGŁ WYJŚĆ OD RAZU, TYLKO TAK FAZAMI! :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-06, 09:25 ]
Viola, u mnie też zimno jak w psiarni, brrr... Bardzo byłabym za taką pogodą, gdyby nie to, że okropnie pada! :ico_olaboga: I jak tu na zakupy się wybrać?! :ico_zly:

Madziorka, wszystko będzie w jak najlepszym porządku! Tak jak napisała Viola- NIE MARTW SIĘ NA ZAPAS SŁONKO! :ico_buziaczki_big:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

06 lip 2007, 10:03

tak mi sie Violu wydawalo ale pozniej nic i juz sama niewiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 lip 2007, 10:08

Justynko z tym czopem to gdzieś czytałam, że nawet na 2 tyg. przed porodem może odejść, ale równie dobrze na kilka godzin przed. Także różnie to z nim bywa.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 lip 2007, 10:18

Czesc dziewczyny :ico_brawa_01: U mnie w nocy jak zawsze norma WC i spacerki :ico_spanko:
Malolata ten "maly"napewno Ci sie obnizyl znacznie :ico_ciezarowka:
A ja dzis stawiam bo 40 tydz i 7 dni zostalo do planowanego rozwiazania.No i teraz zobacze w kogo wdala sie corcia.Jak jeszcze zlapie mnie do piatku to we mnie a jak po terminie to w tatusia bo tatus taki zawsze nie punktualny i zawsze ma na wszystko czas :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Madziorka a probowalas wywolaczy?My jestesmy z Toba bez obaw wiecznie tam dzidzius siedziec nie moze a szpital nie jest taki straszny.Bedzie dobrze :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość