Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 lis 2008, 10:02

gorączka minęła do rana-teraz jest już dobrze, u nas brakuje 2 dwójek-jednej górnej i jednej dolnej, przy czym górna puchnie już, więc myślę, że to powód gorączki, a co do dokuczliwości tego zjawiska to słyszałam niestety, że wszystkie dokuczają tak samo...

[ Dodano: 2008-11-06, 09:45 ]
Gabriel znowu dostał gorączki, nasuwa mi sie teraz na myśl 3-dniówka, w każdym razie na 11.30 idziemy do lekarza...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lis 2008, 11:03

u nas dziasla sa juz dawno napuchniete a zebow dalej nie widac

przez to moje wczesne wstawanie mam juz pranie zrobione poodkurzane i pomyte podlogi teraz czekamy na tate i bedziemy jesc sniadanko

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 lis 2008, 11:47

Cześć :-)
U nas nocka spokojna, pobudka jedna około 2 w nocy, wzięłam ją do siebie i spałyśmy do 7:20. Teraz bąbel się bawi i trochę zaczyna marudzić, więc chyba pójdziemy lulu.
Iwonka, współczuję kolejnej nieprzespanej nocki, na pewno ma to związek z humorami Majki, Ulek też nie uśmiecha się jak jest śpiąca, może przejdź się do pediatry, macie tam jakichś dobrych lekarzy? Może coś Ci poradzi, może meliska na noc, są herbatki uspokajające dla maluchów, np. z hippa. Może to wypróbuj.
mz74 pisze:Aga, slicznie zdjecia!!!! Ale Ula ma dlugie wloski!!! Cudna dziewczynka, naprawde!!!
Aga super fotki
CleoShe pisze:Aga, no fotki fajne. Ula rzeczywiście ma super włosiska.

Dziękujemy bardzo, Ula się rumieni od tylu komplementów.
Justyna, mam nadzieję, że to jednak nie trzydniówka, tylko zęby.
Co do tego, Ulek ma po 4 zęby na dole i na górze :-) Z tego co czytałam, to kolejne wychodzą około 12 miesiąca.
Uciekam położyć Ulka spać.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 lis 2008, 12:49

Kurde.. pisałam posta.. coś mi się powciskało w edytorze i chciałam cofnąć a cofnęło mi całą stronę i posta skasowało :-/ Piszę od nowa :ico_zly:

Hola!

iwona83 pisze:tylko ze o 4 wstala i juz nie chciala spac

U nas dzisiaj było tak samo. Norbert zaczął coś pokwękiwać o 4, wzięłam go do nas, dałam pić i dziąsła posmarowałam, a ten się wybudził i nie chciał spać choć go ignorowałam. Co chwilę wstawał a ja co chwilę go kładłam i nic. Tak przez godzinę chyba. I wkurzałam się bo ja tu się z dzieckiem użeram po nocy a Rafał obok nas spał w najlepsze i nic nie słyszał. I rano oczywiście myślałam, że może dłużej pośpimy ale gdzie tam.. standardowo pobudka po 7. Musiałam z Norbertem wstać a Rafał śpi sobi.. i muszę dać mu spać bo do pracy idzie dzisiaj. Mały przed chwilą markotny już był, próbowałam go położyć, ale wstawał. Teraz zajął się zabawkami i grzecznie siedzi i się bawi.

iwona83 pisze:do kiedy wychodza zeby bo u nas sa dopiero 4
No niestety nie pocieszę Cię bo tak do drugiego roku życia :ico_noniewiem:

Norbert póki co ząbkuje bez gorączki aczkolwiek wczoraj się zastanawiałam bo jakichś wypieków dostał na twarzy. Miał czerwone i gorące policzki. Myślałam, że może ma gorączkę, ale główkę miał normalną więc już nie mierzyłam mu temperatury.

A i ja mam nie zbyt przyjemny problem bo od niedzieli mam jakąś infekcję w miejscu intymnym :ico_wstydzioch: I kurcze zawsze dbam o higienę, ostatnio też z Rafałem się nie kochaliśmy bo miałam okres i nagle coś wyskoczyło. Z początku myślałam, że może od golenia jakiś włos wrastający, ale to się bardziej rozeszło i jest bardzo bolesne :ico_placzek: No kurcze jak siadam to jak po porodzie kiedy szwy miałam zanim się wygoiło :ico_placzek: Smaruję maścią z clotrimazolem i mam nadzieję, że w końcu przejdzie bo żeby do lekarza z tym iść to nie wiem do jakiego i gdzie.

Norberta uśpiłam w międzyczasie pisania posta i liczę, że do 12 pośpi.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 lis 2008, 13:58

Witam i ja się,
szef mój już wrócił więc nie będę już tak zglądać niestety. Byłam dzisiaj u pediatry bo całą noc nie spaliśmy bo ciągły płacz był wszystkie możliwe pozycje wybieraliśmy do spania a i tak nie były na długo, myślałam że to te zęby tak go bolą bo i gorączka i wczoraj zrobił cztery rzadkie kupy ale zaniepokojeni że może to też gardło bo i mnie coś pobolewa pojechaliśmy i się okazało że gardło zawalone, mamy antybiotyk i furę innych leków których Artur nie chce pić bo przy przełykaniu chyba go tak boli, wogóle mało co pije i je :ico_placzek: mamy dużo pić żeby się nie odwodnił biedaczek :ico_noniewiem:
w każdym razie nie ciekawie się teraz porobiło

Fintifluszka pisze:Gabriel znowu dostał gorączki, nasuwa mi sie teraz na myśl 3-dniówka, w każdym razie na 11.30 idziemy do lekarza...

ja też tak myślałam że u nas trzydniówka jest ale dobrze że do lekarza się wybraliśmy

Aga fajowe fotki a i pogoda super się Wam trafiła.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 lis 2008, 14:43

tak właśnie Agnieszka zdjęcia super, kto by pomyślał, że się w centrum Wrocławia można tak z ptactwem zaprzyjaźnić :ico_oczko:

Renata bidny Arturek,oby szybko wyzdrowiał

mi Gabriel z tą gorączką zasnął, spał 2h więc się spóźniliśmy do lekarza, a jak się obudził to przy cycu mu mierzyłam temperaturę i miał 39.3 ale uśmiechnięty był od ucha do ucha :-) pani doktor mówi, że to trzydniówka, bo jest "czysty" powiedziała, ze jeśli nie dotanie wysypki to znaczy, ze nie przechorował jak nalezy i ze przejdzie to jeszcze raz, ze dorosli na to choruja bezobjawowo, a zaraza dziecko przy tym, bo to bardzo popularny wirus, gabriel mi usypia na kolanach wlasnie...

kuba w ogóle był przerażony, jeszcze jak usłyszał tajemnicze 'trzydniówka" :ico_oczko:

klaudia z tym to lepiej do lekarza :ico_noniewiem: powinnaś dostać globulki dopochwowe, pamiętaj, że jak niedoleczysz to moze wrócić, a mało tego moze ci tam "napsuć" przeniesie sie do wewnatrz, a to bardzo delikatne miejsce :ico_nienie: na prawde lepiej idz do lekarza...

[ Dodano: 2008-11-06, 13:46 ]
Iwona dziewczyny dobrze mówią. rób Maji melisę na wieczór, ja kupiłam kaszkę z bobovity na dobranoc-zawiera właśnie melisę, nie wiem czy to od tego, ale faktycznie Gabriel po kąpaniu zasypia, a też było u nas już ciężko

a tak a propos kaszek to dzisiaj widziałąm reklamę kaszek bebilon-jeśli któraś z was używa tego mleka to kaszka by pewnie się przysłużyła również

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lis 2008, 15:44

musze sie przejsc do sklepu zobaczyc czy tu cos maja dla dzieci z melisa

moja niunia jeszcze spi a ja juz mam obiadek zrobiony no i tez jestem po drzemce niestety musze w dzien nadrabiac to co w nocy trace mialam isc z kolezanka na spacer ale nie wiem czy pojde bo nie dzwoni do mnie wogole dzisiaj jakas depresja mnie lapie co chwile krzycze i mezowi sie obrywa nakrzyczalam na niego ze nie chce ze mna jechac 15km po wegete :ico_noniewiem: powiedzialam ze chce sie stad wyrwac a chcial isc ze mna na spacer to mu powiedzialam ze tu to mi sie juz brzydnie spacerowac ale jednak wyszlismy i sie okazalo ze musze na poczte jechac bo mam list do odebrania

Renia oby Arturkowi szybko przeszlo

cos sie nam dzieciaki pochorowaly

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 lis 2008, 16:25

Renia, ale biedulek!!! Niech szybciutko zdrowieje!!!! :ico_sorki:
Dla Gabriela tez duzo zdrowka przesylam... nie chorujcie dzieciaczki!!

iwona83 pisze:moja niunia jeszcze spi a ja juz mam obiadek zrobiony no i tez jestem po drzemce niestety musze w dzien nadrabiac to co w nocy trace mialam isc z kolezanka na spacer ale nie wiem czy pojde bo nie dzwoni do mnie wogole dzisiaj jakas depresja mnie lapie co chwile krzycze i mezowi sie obrywa nakrzyczalam na niego ze nie chce ze mna jechac 15km po wegete :ico_noniewiem: powiedzialam ze chce sie stad wyrwac a chcial isc ze mna na spacer to mu powiedzialam ze tu to mi sie juz brzydnie spacerowac ale jednak wyszlismy i sie okazalo ze musze na poczte jechac bo mam list do odebrania


Iwonka, spokojnie!!! Mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie ten stan, bo biednemu mezowi tez sie obrywa... :ico_oczko:

Fintifluszka pisze:a tak a propos kaszek to dzisiaj widziałąm reklamę kaszek bebilon-jeśli któraś z was używa tego mleka to kaszka by pewnie się przysłużyła również


My pijemy Bebilon, no wlasnie widzialam reklame w TV, ale w sklepie jeszcze nie widzialam, ale napewno kupie, bo mleczko sie sprawdza doskonale!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 lis 2008, 16:36

Klaudia, koniecznie idź do lekarza, Justyna ma rację, jeszcze Ci się to zamieni w coś poważnego i dopiero będzie problem.

Wszystkie gorączkujące i chorujące maluch wracać do zdrowia, nie wolno chorować!!!!! :ico_nienie:
Fintifluszka pisze:a tak a propos kaszek to dzisiaj widziałąm reklamę kaszek bebilon-jeśli któraś z was używa tego mleka to kaszka by pewnie się przysłużyła również

Nie wiedziałam, że bebilon też ma kaszki, w marketach głównie nestle i bobovita, może trzeba by było spróbować :-)
iwona83 pisze:wogole dzisiaj jakas depresja mnie lapie

Też tak miałam od rana, chodziłam wściekła i byłam niemiła dla Jarka, jakoś mi na nerwy działał... to chyba dlatego, że dzisiaj @ dostałam, zawsze wtedy jestem rozdrażniona. Na szczęście Jarek jest bardzo tolerancyjny i w te dni wszystko cierpliwie znosi.

A Ulek rano pospała od 11 do 12 i teraz nie jest śpiąca, po 16 już jej nie pozwolę spać, więc będę musiała się nakombinować, żeby ją zabawić :-)
Idę robić karkóweczkę na jutro :-) Jarkowi się mięcha zachciało..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lis 2008, 16:41

pinko pisze:Też tak miałam od rana, chodziłam wściekła i byłam niemiła dla Jarka, jakoś mi na nerwy działał... to chyba dlatego, że dzisiaj @ dostałam, zawsze wtedy jestem rozdrażniona. Na szczęście Jarek jest bardzo tolerancyjny i w te dni wszystko cierpliwie znosi.


no ja powinnam @dostac pod koniec pazdziernika

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość