Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 cze 2010, 09:33

Ojej milo sie czyta o takim malenstwu jak je i spi :) i Iga jaka dzielna siostrzyczka i pomocnica mala :D

Dana witaj! :)

Adia - moja nina sie panicznie boi wody w basenie :O a ona taka odwazna i wszedzie sie pcha, wiec bylam w szoku jak zaczela plakac w Aqua parku i robakow - no to jest niesamowite, widzi muche i ucieka! Wlasciwie to lartajacych robakow, bo zuki akceptuje i jakies takie chodzace rzeczy - ale pajakow, komarow, much absolutnie :) krzyczy jakby sie jej niewiadomo co dzialo..

Ehh juz pomalu oswajam sie z mysla o samochodzie - ale mnie to zdenerwowalo pewnie bardziej niz przecietnego czlowieka, bo moj maz ma fiola na punkcie samochodu, zadnej rysy byc nie moge. Malowal juz auto cale kiedys zeby odswiezyc i wygladalo jak nowiutkie z salonu :( no i bede musiala to pomalowac, bo chcielismy sprzedac i kupic cos nowego, watpie ze ktos bedzie chcial auto z wielgasna rysa :(

Sarenka - Co do podejrzen - wjechalam na parking na uczelni jedyny nieplatny (kiedys tam byl tylko dla mieszkancow - teraz oni sobie odgrodzili czesc i dalej tam parkujemy - moze Ci z tego domu sie wkurzyli? No nie wiem :( na politechnice mialam pusty parking, wiec jedynie kolega ktorego skompromiotowalam troche wczoraj mogl sie wkurzyc :) a ze to gowniaz jakis to mozna sie spodziewac po nim tego ;) no i bylam w hipermarkecie po zakupy, ale stanelam ta strona bardzo blisko sciany - cenymetry mnie dzielily, wiec watpie zeby ktos sie tam wciskal i chcial to zrobic - a szkoda bo tylko tam byla kamera :( tylko nie sprawdza tego prywatnym osobom tylko policji. Pojechalam wczoraj do dzielnicowego ale go nie bylo wiec dalam sobie spokoj :/ powiem Wam ze bezsilnosc mnie dobija, ze za ta kase mialabym tysiace innych rzeczy. No trudno takie zycie. Dobrze ze przynajmniej mam sie z czego w zyciu cieszyc wiec przyjme to na klate, zalpace ;) tylko nie wiem jak sobie bez auta poradzimy ... wiec troche to jeszcze chyba poczeka i moze we wrzesniu jak moj maz bedzie mial miesiac urlopu :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 cze 2010, 10:04

yoannaGRATULUJE nowej pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No ale z tym autem,to szlag by mnie tez trafil :ico_zly:Co za debil ? Ja nie rozumiem dlaczego ludzie robia takie rzeczy,z glupoty czy zawisci?No straszne,zaraz wyobrazilam sobie,co bym poczula gdybym tak po wyjsciu ze sklepu na swoim taka ryse zobaczyla.Eksplodowalabym chyba ze zlosci :ico_zly:
sarenkaNooooo,fitnes kochana to super sprawa,a ja z kolei do tego nie mam silnej woli :ico_olaboga: Jakos dziwnie,nie?Latwiej jest mi sobie czegos odmowic,niz wyluskac z siebie odrobine wysilku fizycznego :ico_noniewiem: A to podobno najszybsza metoda na zgubienie sadelka :ico_sorki:

danaE no tez ladnie schudlas,a nic sie nie chwalisz,dawaj zdjecia :ico_brawa_01: Ja tak wlasnie 57,58 kg chce osiagnac,mniej nie moge bo jestem wysoka,mam 171 cm wzrostu i juz przy takiej wadze obejmuje sie sama dlonmi w pasie :ico_haha_01: Nie wspomne o zapadnietych policzkach wiec musze powstrzymac sie i nie chudnac ponizej :ico_sorki: Ale korci :ico_noniewiem:
adiaNo szkoda tych grup faktycznie :ico_noniewiem: U nas na szczescie od marca piekna pogoda,dzisiaj normalnie upal,az sie boje do Polski na urlop jechac ,zeby tam nie lalo 2 tygodnie :ico_olaboga: To bedzie moj pierwszy urlop w Polsce od 5 lat :ico_sorki: Dotad latalam tam jedynie cos zalatwic,na 2,3 dni,a w tym roku ze wzgledu na slub mojej siostry jedziemy w sierpniu.Powiem Wam,ze juz policzylam,ze bedzie to 2 razy drozszy wyjazd niz nasze 10 dniowe wczasy na Kanarach :ico_olaboga: Glowa mnie za boli,jak pomysle :ico_noniewiem:
martaSuper masz kochana,strasznie Ci zazdroszcze,ze masz 2 dziewczynki z taka mala roznica wieku :ico_sorki: Beda sie super chowaly,a Ty za chwile bedziesz miala komforcik,bo beda sie po prostu soba zajmowaly :ico_sorki: No i kurcze fart ,ze Amy tak ladnie spi :ico_sorki: Jak znajdziesz chwile,wrzuc kilka zdjec Amy,jest taka sliczniutka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 cze 2010, 12:10

Miszka, no z tymi wczasami to jakas masakra :D w ogole w Anglii kupujac wakacje jest chyba duzo taniej niz kupujac je w Polsce w to samo miejsce, nie? Z tego co kojarze to rodzice wylatujac na wakacje kupowali je w Anglii i bardziej im sie oplacalo leciec Polska - Anglia - Morze srodziemne ;) niz bezposrednio z Polski

Wrzucam Wam fotki z Zakopca.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 cze 2010, 12:54

Witam :-D

Danus swietnie ze zajrzałas, a juz dawno cie nie było.

yoanna, po kim Ninka ma takie krecone włoski? Wyglada slicznie i fotki tez super :ico_brawa_01:
No a z tym samochodem to uwazam ze albo jakies łobuzy nie miały co robic, albo rzeczywiscie ktos z zazdrosci.
Wiesz ze jestes podobna do Oli Kwasniewskiej :-D :-D tak przynajmiej na tym zdjeciu mi sie wydaje :-D

Marta ciesze sie ze Igus tak pieknie Ci pomaga i ze dajesz rade :ico_brawa_01: teraz bedzie tylko lepiej.

A ja dzis wybieram sie na urodzinki do chrzesnicy od M ma 4 latka. Wiec popołudnie mam zaplanowane :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

03 cze 2010, 12:59

yoanna No SLICZNE zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurcze ja nigdy nie bylam w Zakopanem,moze dlatego ze cale zycie mieszkalam w gorach i bardziej mnie ciagnelo nad morze,ale obiecalismy sobie ,ze musimy pojechac,bo miejsce przepiekne :ico_sorki:
A ksiezniczka jak aniolek sliczna po prostu,Ty zreszta tez suuuuuper wygladasz :ico_brawa_01: po kim Nina ma takie loki,pewnie po Tobie tylko prostujesz co?No masakra ma te wloski :ico_haha_01: A jak przy butli odjezdza :ico_haha_01:
w ogole w Anglii kupujac wakacje jest chyba duzo taniej niz kupujac je w Polsce w to samo miejsce, nie?
No,niestety paradoksalnie tak jest.Ja w ogole nie wiem skad oni w tej Polsce takie ceny biora :ico_olaboga: Mysmy kochana byli na Majorce ostatnio w sezonie ,w hotelu,ze glowa mala jaki wypas dla dzieci,pod tym kontem kupowalismy wczasy i kosztowalo nas to z lotem i jedzeniem 550 funtow czyli jakies 2500 zl,ze soba drugie tyle i za 5000 zl wakacje z wypasem,to nawet nie jest miesieczna pensja jednej osoby tutaj.A jedziemy do polski i juz wyliczylismy ze to bedzie koszt 2500 funtow,wiadomo z innych powodow,a bo prezenty dla rodziny,a podroz ,jedziemy autem,masa spraw do zalatwienia na miejscu jak juz bedziemy,to tez kosztuje ,bedziemy mieszkac u mamy Artura no trzeba jej dac jakies siano bo ona 900 zl zarabia,nie wykarmi nas 2 tygodnie,dentysta oboje bo prywatnie tam zrobie na raz 5 zebow tutaj te 5 zebow robie 12 tygodni bo wizyta co 2 tygodnie.A tak drogo w posce ze pieluchy przywioze z Anglii bo mi kapcie spadly jak zobaczylam cene w Polsce :ico_olaboga: Ale raz na 5 lat to juz nie ma co marudzic,bo milo jest odwiedzic rodzicow :ico_sorki: Tylko ciezko zrozumiec jak to mozliwe ze tak drogo jest w tym kraju,skoro ludzie tak w sumie niewiele zarabiaja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 cze 2010, 17:38

anaE no tez ladnie schudlas,a nic sie nie chwalisz,dawaj zdjecia :ico_brawa_01: Ja tak wlasnie 57,58 kg chce
No jeszcze troche jak osiagne cel to sobie zrobie fotki i wrzuce :ico_oczko:
yoanna, boskie foteczki Niniuka jaki aniolek slodki :ico_oczko:
Danus swietnie ze zajrzałas, a juz dawno cie nie było
no nie bylo mnie bo nie mam w ogole kochana czasu poprostucaslymi dniami pracuje a wieczorm juz po zrobieniu domowych prac uspieniu wiwi ida sama spac
ze to bedzie koszt 2500 funtow,
no tak jak piszesz w Pl to w ogole jest paradoks ale teraz po tych powodziach to az strach sie bac jakie ceny beda wszystkiego :ico_olaboga: :ico_olaboga: obledne :ico_olaboga:
No i lece znow bo wiwi ciagnie mnie twn cycozerca sie nigdy nie odessie :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 cze 2010, 23:09

Hej
Yoanna super fotki i jak Ninie wloski urosły ma teraz takie pelne loczki :-D

U mnie nudy , na sprzątałam się jak głupia całą górę,dół pościele poprałam podłogi umyłam w kuchni szafki pomyłam obiad zrobiłam Kacper dzielnie mi pomagał :-D popsikał sobie całe włosy cifem zaczął wyjadać mi balsamy do ciała odkurzaczem zwallił kwiatek no tak ogólnie to porządek był nie cała godzinę bo jak Piotr wrócił wszystko wróciło do normy czyli wszędzie gary ciuchy a same wiecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 cze 2010, 10:13

Hej

Pogoda mnie dobija, podobno jutro ma byc ladnie a poki co u nas znowu podtopienia :/ dobrze ze nas omija :ico_sorki: :ico_sorki: i polnoc Krakowa pod woda ..

Nic mi sie nie chce od tego, a powinnam sie uczyc pisac sprawozdania itd itp :/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 cze 2010, 12:35

Cześć dziewczyny jak tam długi weekend :-) u nas nic ciekawego PIotrek pracował a my w domu siedzieliśmy dziś jest piękna pogoda może na spacer pójdziemy :ico_noniewiem: jutro mamy bank holiday więc irole mają wolne sa jakieś imprezy na mieście jakieś wyścigi ,ale Piotrek tez do roboty idzie ech :ico_noniewiem:
Dziś piękę moim chłopakom placek z rabarbarem to będzie debiut ciekawe jak mi wyjdzie :ico_oczko: miłego dnia

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 cze 2010, 21:02

Dzien dobry
Ale mialysmy meczacy i przyjemny dzien. Ale dopiero teraz usiadlam :/ jutro wstac musze bardzo wczesnie ;( do tego jakis egzamin mam czy cos :D i caly dzien mnie nie bedzie.
Tesciowa przywiozla moje lezaki wiec dzis caly dzien siedzialysmy na tarasie :) Nina ma swoj parasol, basen, pilki :) i siedzi na tarasie i ruszyc sie nie chce :D
Szkoda ze teraz kiedy zaczynam prace i juz nie bede miala tyle czasu ;(

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości