Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 lis 2008, 18:18

cos sie nam dzieciaki pochorowaly
jedne zdrowieją to drugie łapie, ale cóż taki wiek i pogoda
My pijemy Bebilon, no wlasnie widzialam reklame w TV, ale w sklepie jeszcze nie widzialam, ale napewno kupie, bo mleczko sie sprawdza doskonale!
ja kiedyś widziałam w tesco tą kaszkę chyba, bebilon albo bebiko teraz już sama niewiem :ico_noniewiem:

Arturkowi chyba delikatnie lepiej (tfu tfu) bo już je nawet, teraz nawet obiadek zjadł ładnie
idę i ja wkońcu zjeść bo dzisiaj później dojechałam i dopiero mam obiad :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 lis 2008, 18:20

smacznego Renia :)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lis 2008, 18:38

Witam a ja mam tez chyba stan przedmiesiaczkowy mialam jechac z mezem on do kumpla os robic a ja do tesciowej i przy okazji do biedronki ale o jakas glupote przy sanym yjsciu sie poklocilismy on powiedzial nie przeklinaj przy dzieciach ja mu powiedzialam ze od niego si nauczylam tych slow no i on sie wkurzyl i powiedzial" mam was w nonono nie jedziecie ze mna" no to ja mu powiedzialam ze mnie poucza a dzieciom mowi cos takiego wkurzonaposzlam uspac Amelke a on pojechal z Julka a tak fajnie sie dzien zapowiadal.Teraz gotuje zupe porowa Amelka spi a ja jestem zla na caly swiat.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 lis 2008, 18:55

smacznego Renia :)
dzięki dzięki :-)

widzę że atmosfera napięta u Was, ja też niedawno przez to przechodziłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 lis 2008, 19:20

Rany, że też nam się musi przed okresem w głowach przewracać :ico_puknij: same problemy przez te nasze hormony....
My się zaraz będziemy szykować do kąpieli :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

06 lis 2008, 20:50

witajcie
Ja dzis robilam maraton po zlobkach,zapisalam Mirka do kazdego jednego zlobka na naszym ternie miasta moze cos sie wkoncu ruszy.Jutro składam cv i list motywacyjny do miejsca pracy ciekawe czy sie uda-trzeba byc dobrej mysli.
Pinko super fotki-nie moge sie napatrzec na Ulenke jest taka sliczna,ze az chcialoby sie taką synową :ico_haha_01:

Moje dzieci juz spia a ja po dziesiejszym dniu poprostu padam-nalatałam sie po calym sosnowcu za tymi zlobkami i mam dosc.Musze kiedys wziac aparat i nakrecic filmik a pozniej wam pokazac jak moj Mirek fajnie za jedna reke juz chodzi no porpsoru bajera to wyglada :-D ....Ogolnie zrobil sie taki zywiolowy ze czasami nad nim nie nadazam,a taki cichy i spokojny był :ico_haha_01: ...
Dzis bylam w biedronce i kupilam Mirkowi juz na Mikolaja taka fajna zabawke grajaca i jezdzaca za 9,90...genialna jest i za takie pieniadze to az zal bylo nie kupic.
Dobra uciekam kochane bo padam buziaki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 lis 2008, 21:06

abawke grajaca i jezdzaca za 9,90...genialna jest i za takie pieniadze to az zal bylo nie kupic.
właśnie wiedziałam, że dzisiaj będą, ale nie poszliśmy do biedronki przez tą gorączkę :ico_olaboga:

Gabriel już śpi, nie dostał czopka na noc, bo nie był aż taki rozpalony-zobaczymy co będzie później

kurde coś miałam napisać... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 lis 2008, 22:03

Pawelek juz z godzinke chrapie, ja sama siedze bo maz w pracy! :ico_placzek:

No dziewczyny, niezle dajecie mezom popalic... te hormony szaleja... :ico_oczko:

Mam nadzieje ze jutro juz wszytskie choroby pojda precz :ico_sorki:

Ide jakas kolacyjke zjesc i sie kapac, moze zgladne jeszcze pozniej!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 lis 2008, 22:16

Pinko super fotki-nie moge sie napatrzec na Ulenke jest taka sliczna,ze az chcialoby sie taką synową :ico_haha_01:
Dziękujemy za taki komplement :-) Uleś spłonęła rumieńcem.... :ico_wstydzioch:
właśnie wiedziałam, że dzisiaj będą, ale nie poszliśmy do biedronki przez tą gorączkę :ico_olaboga:
Też miałam iść, ale odstraszyły mnie kolejki, a skąd wiedziałaś? Dostajecie jakieś gazetki z biedrony?

Ula też już śpi, choć niespokojnie, mam wrażenie, że się kaszką nie najadła, bo zasnęła w trakcie jedzenia, idę Jej dać jeszcze mleczka. Zaraz Jarek wróci, więc zmykam.
Spokojnej nocki :)
Iwona, dla Ciebie osobno, żeby Maja dała Ci się wyspać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 lis 2008, 23:12

ja tez ide lulu!!

Spokojnej nocki !!!

PA!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość