Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

16 sie 2007, 22:02

Gabrysiu zdjecia super Emilka w tej sukieneczce wygladala jak mala ksiezniczka.

U nas z jdzieniem lepiej mysle ze to byla reakcja na odstawienie od cyca.

Dziewczyny szukałam zaproszen na roczek Pawełka i znalazłam na Allegro calkiem fajnie zrobione mysle ze jak nie znajde u nas w Olsztynie innych to wlasnie tez zamowie
http://allegro.pl/item224276831_zaprosz ... od_ss.html.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

17 sie 2007, 07:08

witajcie

Spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe dla Edytki, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i pociechy z dzieci :ico_buziaczki_big:

Gabrysiu zdjęcia super, a Emilka pięknie wyglądała i fajnie że impreza się udała

my w środe byliśmy nad zalewem i wróciłam tak padnięta że nie miałam na nic siły a i wczoraj jeszcze odpoczywałam

a teraz zdjęcia:
tutaj Oliwka chodzi z ciocią
Obrazek

jaka smaczna ta MP3
Obrazek

a tata tylko zdjęcia cyka i cyka
Obrazek

troszkę trzeba się zdrzemnąć
Obrazek

a może troszkę się pobawię
Obrazek

i z cioteczką
Obrazek

ładne mam okularki??
Obrazek

u mamusi najlepiej
Obrazek

u wujka też dobrze
Obrazek

no i w końcu do domku
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-17, 07:09 ]
mam nadzieje że nie wyrzucicie mnie za ilość tych zdjęć

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

17 sie 2007, 08:57

hihi Oliwka ma taki sam łańcuszek na smoka co Julia :ico_brawa_01: faktycznie... duża z niej dziewczynka :-) zdjęcia śliczne :-D

Gabrysiu powodzenia na rozmowie

[ Dodano: 2007-08-17, 09:53 ]
ja sie rozglądam za kreacja dla Julii... takie ładne buciki znalazłam :ico_oczko:

http://www.allegro.pl/item224660458_buciki_hm.html

ale będą za duże.. 20-21 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

17 sie 2007, 10:22

Kasiu rzeczywiście bardzo ładne te buciki ale dla Olwiki to o połowę mniejsze bym potrzebowała bo ona ma malutka stópkę teraz mam dla niej rozmiar 12 a i tak są za duże :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

17 sie 2007, 14:27

Byłam ostatnio w tym H&M... rewelacyjne ciuchy są tam dla dziecka !
Podobal mi się tam taki dżinsowy żakiecik z podszewką, ocieplany dla Julki... kosztował 59 zl... i tak sobie pomyslałam, że nie wiem czy warto tyle pieniędzy wydać na jeden żakiecik.. jak Julia i tak teraz szybko rośnie i za 2-3 mies już to moze miec za małe.
Ale ciuchy naprawde są tam baaardzo modne dla dzieci.. czasem się zdarzą jakies promocje.. to warto kupic :)
Obecnie to ubieram małą w Pepco,5 10 15, albo jakiś dziecięcych prywatnych sklepach...

Gadałam właśnie z bratową.. 27 sierpnia ma isc na cesarke :ico_szoking: nie wiem czemu ją chcą tak szybko ciąc nie dajac jej mozliwosci normlanie rodzic.. ma duze cisnienie i dlatego jesli utrzyma sie ono do 27 sierpnia to ma sie zglosic do szpitala... jeju jak ten czas szybko leci :-) będziemy mieli małego dzidziusia :-D ciekawe jak Julia zareaguje... ona za ciocią to szaleje... pewno bedzie zazdrosna ze ciocia ma juz swojego dzidziusia heh

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

17 sie 2007, 15:20

Gabrysiu dasz rade pomyśl że to dwa tygodnie tylko. To ja zupełnie odwrotnie - ty szykujesz się na wychowawczy a ja zmykam do pracy - tylko najpierw musze jeszcze coś znaleźć ciekawego.

[ Dodano: 2007-08-17, 15:22 ]
a co do ubierania to ja kupuje w prywatnych sklepach jest o wiele taniej, np. Kasiu ty pisałaś o samym żakieciku za 59 zł a ja kiedyś jak byłam w sklepie niedaleko mnie to widziałam żakiecik ze spodenkami i w tej samej cenie.
Myśle że nie ma co przepłacać bo ja na przykład mam wiele rzeczy które Oliwce założyłam raz góra dwa razy i już sa za małe.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

17 sie 2007, 15:46

Hej! Gabrysiu dwa tygodnie szybko zleci :ico_pocieszyciel: pomysl jak zleciał rok z naszymi pociechami :-D A moja synowa śliczna na tych fotkach, jak zwykle z resztą :ico_brawa_01: szkoda,że Michaś śpi i nie widzi, ale jak wstanie to mu pokażę :-)
dorotex83 pisze:Myśle że nie ma co przepłacać bo ja na przykład mam wiele rzeczy które Oliwce założyłam raz góra dwa razy i już sa za małe.
dokładnie tak, mój kawaler tez ma juz ogromne pudło ciuszków za małych na strychu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 sie 2007, 19:39

hej kochane
:ico_buziaczki_big: Dla Edytki z okazji wczorajszych urodzin dużo zdrówka, spełnienia marzeń i pociechy z dzieciaczków!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-08-17, 19:41 ]
jestem zła bo od kilku dni an tt nie moglam wejsc, akurat wtedy kiedy mialam czas i chcec to nie chcialo mi dzialac, a ja juz tak okropnie tesknilam :ico_placzek:

Dziewczyny foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01:

Gabi karteczka doszla?? bo jzu tyle czasu minelo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 sie 2007, 20:02

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale jestem zła
pierwszy raz w tym roku mi sie cos takiego zdarzylo....... ale w zanadrzut czeka nastepna, wiec jutro wysle :ico_haha_01: co prawda bedzie bardzo spozniona,a le to za tamta, najwyzej jak tamta dojdzie beda dwie heheh

ide mojemu dziecku szykowac kolacyjke... :ico_haha_01: powoli musi sie chyab zbierac lulu

dzis mu dalalm ostatni raz w dzien cycka :ico_haha_01:
az mi sie plakac chcialo, ale juz jutero koniec definitywny chyba... zreszta mam juz tak znikome ilosci mleka ze szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

17 sie 2007, 20:11

Dobry wiczor :-)
Gabrysiu napisze to co reszta dziewczyn.. 2 tyg szybko miną :) ty za 2 tyg bedziesz miała wolne a ja za 2 tyg ( o ile sie uda) pojde do pracy :ico_haha_01:

A to Julia dziś:
Tu zastanawia się jak wyjść z szafy :-D moje dziecko lubi przeszkody :ico_haha_01:

Obrazek

pieski moje dwa:

Obrazek

ide....:

Obrazek

a tu Julia wdała się w dyskusje z tatusiem:

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość