Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

12 mar 2009, 14:40

no i moj tez mi nieraz zurawia zapuszcza w kompa, ale jak mam cos do ukrycia, to po prostu sie wylogowuje, a On nie zna hasla... :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 mar 2009, 14:53

hej, my juz tradycyjnie po spacerku codziennym... ale tam goraco :ico_szoking: blee...

Pati85, pytalas, gdzie mieszkam... wiec mieszkam w Hiszpanii, od razu przy granicy z Gibraltarem (5 min na nogach).. wszystkie sprawy (rachunki, lekarze itp.) zalatwiamy w Gibraltarze, bo A. tam pracuje i tam mowia po angielsku.. a poza tym, nie jestesmy zameldowani w Hiszpanii, ale ciiii ;-)

Gie, powiem Ci, ze ta intryga z telefonem dziala - sama sprawdzilam :-D
tez przed ktoryms z pierwszych przylotow tutaj, poprosilam kumpele, zeby mi posylala smsy z neta... chcialam sprawdzic, czy A. bedzie zazdrosny.. no i byl, pytal non stop, od kogo to itp... pozniej troche tego zalowalam, bo zaczal sprawdzac moja historie na messengerze, raz nawet sprawdzil mi poczte (zostawilam przez przyp. otwarta strone.. nie spodziewalam sie, ze bedzie grzebal w moich "smieciach"...) i tam byl jakis stary email do mojego bylego (moj byly byl Amerykaninem, wiec email byl po angielsku :/)
A. pozniej zrobil sie obsesyjnie zazdrosny i musialam troche popracowac nad jego zaufaniem do mnie... teraz juz bardzo bardzo rzadko mnie o cos podejrzewa, czasami jak jest zly, to wraca do dawnych spraw i cos mi probuje wmowic, ale sie nie daje... i poki co nie musimy testowac swojej zazdrosci... bo zazdrosni o siebie jestesmy, nie da sie ukryc ;-)
ale to dobrze, moim zdaniem... zdrowa zazdrosc jest... zdrowa ;-)

margarita83, pusc mu sygnal, moze oddzwoni...

a co do podczytywania, to juz Wam pisalam, jak to u nas wyglada... A. nie zna polskiego, wiec duzo sobie nie poczyta.... ale czasami kopiuje to, co tu pisze - do tlumacza online i wychodza mu jakies pierdoly (bo nie uzywam polskich znakow... tak wiec mozecie sobie wyobrazic to tlumaczenie)... pojedyncze slowa wylapuje ;-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

12 mar 2009, 14:55

Jestem:) Widze ze ponarzekalyscie na chlopow :-) No czasem to sie im nalezy. U mnie na szczescie ostatnio spokuj :ico_sorki:
Pogoda robi sie coraz ladniejsza wiec moze to wplywa pozytywnie na smopoczucie :ico_oczko:
A mojego nie obchodzi co ja sobie tu wypisuje.On to mnie tylko pyta czy moze sobie wlaczyc kompa.Bo obydwa sa moje :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 mar 2009, 14:58

szkrab,czesc! jakie fajne zmieniajace sie zdjecia w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 mar 2009, 15:07

Gie pisze:le jak mam cos do ukrycia, to po prostu sie wylogowuje

Ja nawet się nie wylogowuję, podejrzewam,że nawet jakby włączył forum to i tak nie wiedziałby gdzie to szukać co piszemy (nasz wątek)

[ Dodano: 2009-03-12, 14:08 ]
My idziemy na spacerek, do później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 mar 2009, 15:11

Witam

juz jestem, wykapalm wlasnie malego i teraz spi, bo dzis dostalismy zaproszenie od znajomych na obiad wiec znow maly by byl nie kapany, bo moj P musi cos tam u nich w aucie zobaczyc, a to na pewno zejdzie troche.

shoo pisze:Pati85, pytalas, gdzie mieszkam... wiec mieszkam w Hiszpanii, od razu przy granicy z Gibraltarem (5 min na nogach).. wszystkie sprawy (rachunki, lekarze itp.) zalatwiamy w Gibraltarze, bo A. tam pracuje i tam mowia po angielsku.. a poza tym, nie jestesmy zameldowani w Hiszpanii, ale ciiii ;-)


acha, dziekuje, moze kiedys z moim P i Erysiem wybierzemy sie na wakacje, bardzo bym chciala pojechac do Hiszpanii, a te fotki , ktore nam pokazywalas ujely mnie nbardzo, piekny ten Giblartar, moze sie kiedys spotkamy :ico_oczko:

Gie pisze: pappaaa, Pati- oby tylko Twój pan się nie dorwał do naszego forum, bo się wtedy wścieknie.... :-D


nie ma takiej opcji, zawsze sie wylogowuje, a hasla raczej nie znam, dzis jeszcze zmienie na inne :-D

[ Dodano: 2009-03-12, 14:14 ]
Iwona H pisze:Ja nawet się nie wylogowuję, podejrzewam,że nawet jakby włączył forum to i tak nie wiedziałby gdzie to szukać co piszemy (nasz wątek)


ja bym sie bala, ze moj by znalazl, jakby chcial to by poszukal :ico_oczko:

Iwona H pisze:My idziemy na spacerek, do później :ico_oczko:

milego spacerku, papapa

JA niestety nie moge pojsc na spcerek, bo u nas juz od paru dni leje, jaka ta pogoda jest paskudna :ico_olaboga:

A wiecie, ze u nas w Niemczech w czoraj 17-latek zastrzelil w szkole 2 nauczyczycieli, uczniow, ogrodnika i ludzi napotkanych, chyba wzial przyklad ze tego chlopaka w Ameryce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 mar 2009, 15:15

no i nadal milczy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

shoo nie puszczę mu dzwonka :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
boshe jeszcze nic dzisiaj nie jadłam, w głowie mi sie już kręcci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 mar 2009, 15:17

margarita83 pisze:boshe jeszcze nic dzisiaj nie jadłam, w głowie mi sie już kręcci :ico_olaboga:


ja wczoraj tez tak mialam, nie jadlam , bo jakos czasu nie bylo, a potem tak mi zle bylo, normlanie wszystkie wirowalo, a trzeba bylo sie malym zajmowac :ico_olaboga:

Usiac i idz zjec cos i nie zamartwiaj sie tak, a o ktorej Twoj P ma przyjechac???

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 mar 2009, 15:27

Pati85 pisze:acha, dziekuje, moze kiedys z moim P i Erysiem wybierzemy sie na wakacje, bardzo bym chciala pojechac do Hiszpanii, a te fotki , ktore nam pokazywalas ujely mnie nbardzo, piekny ten Giblartar, moze sie kiedys spotkamy :ico_oczko:


jak bedziecie w okolicy, to daj znac ;-)
a co do tego, ze tu jest ladnie... to ja wiem i to doceniam - czasami mam wrazenie, ze dla ludzi, ktorzy tu mieszkaja od urodzenia, to jest "normalne".. a ja kazdego dnia sie tym zachwycam od nowa

Pati85 pisze:A wiecie, ze u nas w Niemczech w czoraj 17-latek zastrzelil w szkole 2 nauczyczycieli, uczniow, ogrodnika i ludzi napotkanych, chyba wzial przyklad ze tego chlopaka w Ameryce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


slyszalam :/ taka tragedia...

margarita83, musisz dbac o siebie!! zjedz cos, ale to juz!!!! :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 mar 2009, 15:33

shoo pisze:slyszalam :/ taka tragedia...


straszna tragedia, nie wiem co sie na tym swiecie wyrabia, normalnie psychole sie robia z ludzi :ico_olaboga:

Kurcze wczoraj nie ogladalam You Can Dance, wiecie moze kiedy sa powtorki??

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość