Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 lis 2008, 14:03

Obrazek

[ Dodano: 2008-11-07, 13:08 ] Obrazek
To nie jest nasz wózek to tej kumpeli co mi pozyczyła!!
Obrazek
A tak Kamcio wyglonda w kombinezonie!
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-07, 13:10 ] Obrazek
A to nasz słodki mały niedzwiadek śpi sobie na dworku!!!

Sorki okazuje sie że fotek nowego wózka nie mam albo są takie że nic na nich z wózka nie widac tylko Kamila :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 lis 2008, 15:05

Zapisałam się do lekarza.. Zadzwoniłam do polskiej przychodni ale wizyta dopiero jutro i jeszcze o 17.. a to kawałek od nas. Kurcze na wieczór w podróż się wybierać :/ i jeszcze zapłace ze 50-100 funtów :ico_olaboga:
może to jakaś grzybica....
Z tego co wyczytałam to wygląda mi to na opryszczkę narządów płciowych.. I, że każdy to ma tylko, że jest to w stanie utajenia a wychodzi kiedy organizm jest osłabiony.. tylko ja wcale nie czuję tego osłabienia :ico_noniewiem: No nie ważne.. lekarz sam stwierdzi co to. Nieprzyjemny temat :/

Idę Norbiego przewinąc bo chyba ostro nawalił i obiadek dać. Narazie.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 lis 2008, 15:13

widzisz Agnieszka to tak jest, nam dopiero katar przeszedł to teraz taka gorączka :ico_noniewiem: Gotowe na wszytsko próbuje pobrać, ale idzie jak krew z nosa :ico_zly: a dużo masz odcinków? i które serie masz pobrane?

Gabriel zjadł duży obiad, zagryzł gruszką, później mnie jeszcze objadł z mojego obiadu i wypił kubek herbatki więc jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa :ico_sorki: póki co dzisiaj jeden czopek, bo robił się gorący "w oczach" na razie spokój, nawet troszkę sam pędra...

Asikk-to tak jest zwykle :ico_haha_01: naczekasz się, a jak masz już dość i ci wręcz zbrzydło zamówienie to ci wysyłają. Kombinezon super, ślicznie Kamilek wygląda jako niedźwiadek-takie zdjęcia mnie zawsze rozczulają...

Klaudia, może Twoje znajome mają dostęp do jakiegoś znajomego ginekologa na miejscu?

ah... Agnieszka zrobiłam dzisiaj te piersi w cieście-mój brat mówi, że się po obiedzie rozpłynął i że były przepyszne :-) poczekam na opinię Kuby jak wróci-ona jest w końcu najważniejsza :ico_oczko: ale dzięki za link, bo te piersi nawet wyglądały ładnie :ico_haha_02: zrobiłam do nich taką sałatkę a'la grecką

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 lis 2008, 15:31

Hello

Assik super fotki slodko kamilek wyglada w tym misiu

my po obiadku Majka spala 2h teraz sprzata mi w szafkach wyciagla wszystkie reczniki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 lis 2008, 17:17

Dzięki dzieki kurcze Kamil ma znowu temperature ja zwarjuje z tymi zębami!! :ico_zly: :ico_zly: Nawet na spacer nie można iść masakra a pogoda nwet się polepszyła no :ico_puknij: o ile można to nazwać to poprawą poprostu przestało padac!! A w dodatku nie chce spac łobuz zrobił sobie dzis 2 drzemki po 30 min a marudzi masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lis 2008, 18:04

Zadzwoniłam do polskiej przychodni ale wizyta dopiero jutro i jeszcze o 17.. a to kawałek od nas. Kurcze na wieczór w podróż się wybierać :/ i jeszcze zapłace ze 50-100 funtów :ico_olaboga:
Zdrowie najważniejsze, żeby tylko Ci powiedzieli coś konkretnego i dali jakieś leki :-)
Gotowe na wszytsko próbuje pobrać, ale idzie jak krew z nosa :ico_zly: a dużo masz odcinków? i które serie masz pobrane?
Ja ściągam je na bieżąco i po obejrzeniu usuwam. Teraz ściągam ostatnią 5 serię i mam wszystkie odcinki od początku, a jest ich 6 :-)
Co do piersi, cieszę się, że smakowały, ja też robiłam je z sałatką grecką... no ciekawa jestem czy Kubie też podejdą :-)

Ulek marudzi bardzo, kicha coraz częściej, a do 19 jeszcze tyle czasu, może jej bajkę puszczę.

Asikk, super zdjęcia, to w misiaczku najsłodsze :-) i czekamy na zdjęcia wózka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 lis 2008, 18:12

teraz sprzata mi w szafkach wyciagla wszystkie reczniki
bo mama pewnie jakoś krzywo poukładała to dziecko musi poprawić :ico_oczko:
kurcze Kamil ma znowu temperature ja zwarjuje z tymi zębami!!
a je normalnie? bo ja też myslałam że gorączka od zębw a tu gardło, a pediatra mi mówiła że gorączka też przy zaczynających infekcach bywa, nie chcę straszyć ale sama była pewna że to zęby nam idę a tu takie rzeczy
zrobiłam dzisiaj te piersi w cieście
ja kiedyś oglądałam ten przepis ale mojemu Marcinowi to jest szkoda piersi na nie schabowe
i jeszcze zapłace ze 50-100 funtów :ico_olaboga:
no niestety za zdrowie trzeba łacić, lepiej raz tyle niż jakby miało się coś gorszego porobić :ico_olaboga:

Asikk, śliczne te zdjęcia i mnie też rozczuliło to misiowe śpiące :ico_brawa_01:
Ulek znów ma katar :ico_placzek: chyba zaraziła się od Jarka, bo Jego dopadło teraz choróbsko...
a my teraz wszyscy mamy gardła chore i mam nadzieję że nnie będzie się nam tak w kółko to kręciło

A ja już po praktykach :ico_placzek: z jednej strony mi smutno bo bardzo mi się podobało, fajnie tak wyjść i pogadać z kimś bo tutaj nie mam koleżanek i całymi dniami w domu siedzę tylko, ale z drugiej strony będziemy z Pysiem się bawić teraz cały czas i też mi tego trochę brakowało.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 lis 2008, 18:22

Asikk napisał/a:
kurcze Kamil ma znowu temperature ja zwarjuje z tymi zębami!!

a je normalnie? bo ja też myslałam że gorączka od zębw a tu gardło, a pediatra mi mówiła że gorączka też przy zaczynających infekcach bywa, nie chcę straszyć ale sama była pewna że to zęby nam idę a tu takie rzeczy
:ico_olaboga: o kurcze . Ale ja ma apetyt i to jaki :ico_szoking: zjadła dziś na obiadek duży słoiczek obiadku i potem jeszcze danonka :ico_szoking: i zapił bobofrutem!!!
Asikk, śliczne te zdjęcia i mnie też rozczuliło to misiowe śpiące
Dzięki wklejam jeszcze jak Kamilek robi minki do zdjęć sam się nauczył ale od kogo nie wiem??? :ico_puknij: Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-07, 17:25 ]
Ja mówie mu Kamilku zrób minke do zdjęcia i on tak jakoś te ustka wykrzywia i mruży oczka śmiesznie to wygląda :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-11-07, 17:32 ] Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 lis 2008, 18:50

Ale ja ma apetyt i to jaki
nie no to jak zachowuje się normalnie to pewnie tylko zęby tym bardziej przecież że Kamilkowi wcześniej zaczęły wychodzić z tego co pamiętam i cudna kolejna kolekcja fotek, minki pierwsza klasa :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-07, 18:19 ]
ja dodałam na nk jak coś bo dawno tam nie dodawałam nie będę dubla robić, myślę że się nie pogniewacie, zapraszam na profil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 lis 2008, 20:42

Kuba w ogóle lubi piersi... nie tylko te z kurczaka :ico_oczko: (tak mi się nasunęło na myśl) :ico_haha_01: często wsadzamy całe do piekarnika zalane olejem i przyprawami, Kuba nie lubi schabowych, ani kotletów piersiowych-woli takie pieczone wilgotne mięso :ico_noniewiem:

Gabriel śpi sobie już, dostał na wieczór czopka-mam nadzieję, że jutro się ten koszmar skończy, bo oboje się męczymy...

Asia ładne zdjątka, mój Gabriel się tak nauczył, że jak widzi czerwoną lampke od światłoczułośći to wie, że zaraz błyśnie lampa i od razu mruży oczy i wykrzywia usteczka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość