Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 paź 2009, 13:18

Królik, co do wagi i w ogóle to masz racje to można jeszcze poprawić ;-) każda uwaga jest dobra ;-) a co do ruchów to moja czasami tak się kręci i wierci że mi brzuch aż drętwieje i to jest bardzo bolesne a co do ruchów to wydaje mi się że jakbyś ich w ogóle nie czuła to wtedy możesz zacząć się denerwować a jeżeli czujesz że małego więc spokojnie widocznie szuka dogodnego miejsca dla siebie ;-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 paź 2009, 13:41

witam niedzielnie

włąsnie wróciłam z kościółka , mój mąz zdycha po wczorajszej popijawce ze szwagrem, opijali juz Karolka :ico_noniewiem:
do tego postanowiła żucić palenie i jest strasznie upiardliwwy :ico_zly:
zaraz mamy jechać na obiadek do pizzerii, bo siostra P zatrudniła teściową i nie miała czasu na wyprawienie imienin i zaprosiła nas tam na obiadek , tylko nie wiem kiedy mój mąż zwlecze się :ico_noniewiem:

kurcze a u mnie nic cisza ani skurczy , ani odchodzacych czopów , natomiast ruchy mam bardzo wyraźne aż nieraz to już nie wytrzymuję jak się rozciąga :ico_haha_02:

lecę obejrzec nasz nowy wateczek :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-10-18, 14:09 ]
wateczek ok

moj jeszcze leży i nie wiem kiedy pojedziemy na ten obiad :ico_zly:

kurcze jak mnie pali zgaga , nigdy nie miałam zgagi a tu juz drugi dzień mnie meczy :ico_placzek:

Ala go molestuje , ciekawe czy jej sie uda go podnieść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 paź 2009, 14:41

wiolaw, no to witam w klubie zgagowym bo ja to nawet od chrupek kukurydzianych mam a co dopiero po normalnym jedzeniu :-/
kurcze a u mnie nic cisza ani skurczy , ani odchodzacych czopów
to nie jesteś sama ;-) bo ja tez nic nie mam a co do ruchów to mam tak samo czuję wyraźnie każdy ruch każde rozciągnięcie i w ogóle a czy Wam też drętwieje prawa strona brzucha bo mi bardzo :-/

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 paź 2009, 14:52

Sabcia po tym ile e mnie dzisiaj wycieka galaretki wierze w te ilosci czopa co opisywałaś :ico_olaboga: Strasznie tego duzo :ico_olaboga:

Bigottka mi nic nie drętwieje i zgagi tez już od dawna nie mam.

Królik moja malutka też juz nie kopie tylko czasem sie poprzęciaga.
na kiedy Ty miałaś termin? Jest juz po?
??Ja z @ miałam na 13 a z usg na 20

[ Dodano: 2009-10-18, 14:53 ]
co do nowego wątku...róbcie jak chcecie, mi się wszystko podoba :-)

[ Dodano: 2009-10-18, 14:54 ]
corcia grzecznie czeka na babcie
no zobaczymy jaka ona grzeczna :-)

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

18 paź 2009, 14:58

na kiedy Ty miałaś termin?
tak, juz po obydwu... Wg usg na 11 był, a wg @ na 17...

Bigottka, mnie brzuch nie drętwieje - ręce owszem, prawa szczególnie dotkliwie i szybko...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 paź 2009, 15:10

a bym Bigottko nie dodawała na Twoim miejscu zdjęć, bo z czasem trzeba by je było zmieniać
a ja bym dała ale te pierwsze jakie były a przeciez kazda z nas na bieząco bedzie dokładac foteczki malenstwa zeby sie pochwalic jak rosnie a jak ktos bedzie nas odwiedzał to bedzie widział jak nasze malenstwa wygladały przy porodzie a jak w danym momencie :-D
wierze w te ilosci czopa co opisywałaś
mi widocznie zeszło raz a do konca heheheh
a ja według @ na 24 a usg to pierwsze na 10, drugie na 14 a ostatnie to juz dawno po terminie heheheh

co do zgagi to mnie meczy juz nie pamietam od kiedy czasami mam przerwe na pare dni ale od miesiaca mam codziennie - okropne .........

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 paź 2009, 15:13

Bigottka mnie może nie dretwieje, ale jak sie wyciąga to właśnie na prawą stronę i mnie ciągnie strasznie

no i z obiadku w pizzeri nici , P się nie zwlukł a mama zrobiła obiad w domu więc pojedziemy na kolację , ale nie lubię takich umawianek :ico_zly:
siedzę teraz wyszykowana do wyjścia i ani sie położyć i tylko nerwy , super weekend , a zdarza sie taki współny raz w miesiącu i właśnie dlateo tak mi prykro :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 paź 2009, 15:13

no a co do dretwien to mi tez od paru dni prawa reka dretwieje a brzusio tylko twardnieje, co do kopniec to juz nie kopie tylko sie wierci strasznie a czasami to tak smiesznie jakby sie drapała az cały brzuchol skacze heheheh - ale moja aparatka to chyba nocny marek po mamie bedzie bo w ciagu dnia malo sie rusza ale od 22 daje popalvc na całego ze wytrzymac nie idzie

[ Dodano: 2009-10-18, 15:18 ]
bigottka, mi juz nawet nie pomaga poduszka pod brzusio jak na boku leze ja juz mam za duzy brzuch i podejrzewam ze najwiekszy z was wszystkich

ja mam juz 145 cm w okolicy pępka a mierzac od wzgorka do piersi 60cm :ico_szoking: a wy jakie macie miary????????

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

18 paź 2009, 15:42

Królik dzieki wielke :-D

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

18 paź 2009, 15:45

Dzień doberek :-D
Widze że jeszcze siedzicie i nie mace zamiaru puszczać swoich Kluseczek do nas :ico_nienie: nie ładnie :-D
SUper że wszytsko dobrze ale domyślam się że już ciężko bardzo!!!
Mam nadzieje że szybciutko się będziecie teraz rozpakowywać bo już druga połowa października!!!!
U nas się zaczęły kolki :ico_placzek: i śpie po 2-3 godzinki dziennie, normalnie mały koszmarek. Jesteśmy z Kubą jak Zombi nieprzytomni :ico_sorki: i to najgorsze że obydwaj się prężą i płaczą! Maksiu mniej ale Oluś bardzo :ico_placzek: Mam nadzieje ze szybko im to przejdzie!!! Poza tym rosniemy w oczach, chłopaki jedzą co 3- godziny i tak głosno się domagają jedzenia że aż chyba cały blok ich słyszy!!!

A wieści od Madzi33: jest jeszcze w szpitalu. ZOsia się naświetla bo ma wyniki biliribiny pod granicamy normy. A na dodatek po kąpieli coś się Zosi zrobiło pod paszkami i Madzia czeka na wyniki wymazu. Mówi że ma dosyć szpitala i bardzo chce do domku. Może wyjdzie jutro ale raczej we wtorek.

Dajcie znać smskiem jak któraś urodzi bo nie codziennie mam chwilke dla siebie. Dzisiaj mama mi pomaga, bo karmi chłopaków itd. a ja odpoczywam przy kompie chiwlke. Ale ide już spać, bo zaraz noc i nie wiem ile pośpie!!!

Buziaczki dla was i brzuchalków!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość