Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lip 2010, 20:24

Ewcia dobrze jak czasem popada, bo trawka będzie rosła i inne roślinki. Ja się tam cieszyłam jak w weekend padało.
Ale super pomysł z tymi artykułami plastycznymi na prezent. A oni potrzebują to dla siebie? do pracy? czy do oddania jakimś dzieciom?
Piękne kolorki wybraliście. Ciekawa jestem tych z Pawcia pokoju. Niespotykany dobór. Mam nadzieję, że fotki wstawisz :ico_haha_01:
A soczysto jabłkowy to my mamy w salonie i kuchni. Niestety jak do kuchni daliśmy pleksę również soczystą i fotele zielone jabłuszko to ściany wydają się oliwkowe :ico_szoking: ale i tak mi się podoba.

Ja zrobiłam 100 brzuszków, 5 kółek po osiedlu na rolkach i teraz pokręcę jeszcze kołem.
Pożyczyłam od koleżanki książkę i mam zamiar na dobre powrócić do czytania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lip 2010, 20:32

matikasia, wiem, ale u nas tak leje, ze ludzie znow pozatapiani sa, wszystko podmylo, rzeczki powylewaly :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wspolczuje tym ludziom, ciagle cos

A foteczki pewnie, ze wstawie, jak bedzie wszystko gotowe to porobie i wstawie :-) :-)

A art szkolne, chca dac, do jakies swietlicy dla biednych dzieci, czy domu dziecka, w kazdym badz razie dla potrzebujacych, fajny pomysl moim zdaniem :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 lip 2010, 21:55

witam
A art szkolne, chca dac, do jakies swietlicy dla biednych dzieci, czy domu dziecka, w kazdym badz razie dla potrzebujacych, fajny pomysl moim zdaniem
pewnie że fajny , kwiatki to sięwyrzucało , a teraz młodzi różne rzeczy chcą totki ,wino ,albo właśnie jakieś przybory dla dzieciaków
A foteczki pewnie, ze wstawie, jak bedzie wszystko gotowe to porobie i wstawie
czekamy :ico_oczko:

matikasia, widzę że ćwiczysz nadal :ico_brawa_01:

ja też dzis siostrę wyciągnełam na kijki , ale byłam skłonna iść sama :ico_haha_02:
u nas od wczoraj NON STOP leje, jest zimno i okropnie
to tak jak u nas :ico_placzek:

ja teżjeszcze nie daję jogurtów, wczoraj Ala kupiła sobie danonki do zamrożenia i jednego chciałam dać Lolkowi ale mu nie bardzo smakował , więc na siłę nie dawałam
Wogóle to on nie chce ostatnio jeść przetartych zupek , deserków tylko chce to co my anajlepiej mu smakóją kanapki :ico_oczko:
a jabłko gryzie swoimi ząbkami to takzje przetarte jest fuj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 lip 2010, 08:44

Witam z rańca.
Piję herbatkę i karmię. Zaraz mam mieć koleżankę z 7 miesięcznym synkiem także na jakiś spacerek pewnie pójdziemy.

Wiolaw ćwiczę ćwiczę, ale przez upały nie tak intensywnie. Nie mogę nic z tym brzuchem zdziałać :ico_sorki:

Ewcia pomysł naprawdę super. Kwiaty są tak nietrwałe.
Masz rację te powodzie są okropne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 lip 2010, 12:13

Nie mogę nic z tym brzuchem zdziałać
to i moja zmora :ico_noniewiem:
i jeszcze rozciągnięte cyce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

29 lip 2010, 13:17

I ja sie melduje :-D
Ostatni dzien laby, ale bardzo sie ciesze bo jutro o 5 rano wraca moj synus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nowe zabawki juz na niego czekaja :-D :-D :-D
A teraz lecimy z pieskami na spacerek :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 lip 2010, 15:08

Ewcia a co oni tak wcześnie przyjadą? oj to dopiero niewyspana będziesz po tym tygodniu :ico_haha_01:

My już po spacerku i placu zabaw. Dzieci się wybawiły. Kacper jest 2 miechy młodszy od Milenki, a różnicy nie widać między nimi :ico_haha_01:

Dziś na obiadek rybka pomysł na...

Wiolaw już kit z tymi zwisami, bo stanikiem się ukryje. Brzuch tragedia jeśli odstaje...

[ Dodano: 2010-07-29, 21:25 ]
Pół dnia i nikt nic nie naskrobał. Aż dziwne;)

Ja byłam z sąsiadką na rowerku. 8 km przejechałyśmy, ale z tą moją Milą to są przeprawy. Po 40 minutach T zadzwonił żebym szybko wracała bo ona się drze i od niego mleka nie chce pić. Na szczęście już wracałyśmy. Jak mnie zobaczyła to rozryczała się jeszcze gorzej i walnęła się do tyłu na poduszkę i tak leżała i się darła. Przytuliłam ją, ale butli nie chciała. Dopiero cyc podziałał. Po 10 minutach znów się obudziła. Zjadła drugiego i teraz już śpi.
Masakra. Nie wiem co to będzie w niedzielę jak pojadę na to spotkanie klasowe. Najszybciej mogę wrócić za 20 minut.

Dobrej nocki wszystkim. Uciekam jeszcze 10 minut na hula hop.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 lip 2010, 23:26

matikasia, oj te nasze cycusie :ico_noniewiem:

ja jutro swojego zostawiam o 12 do 19bo mam wizytę u dermatologa w w-wie i zabieram ze sobą tylko Alę a Loluś zostaje z babcią , zobaczymyjak im się uda bez cyca ,ale to dzień to myślę że jakośto będzie

chciałam Ali zakupićnowy strój ompielowy ,bo ten co mato taki maławy a w poniedziałek wyjeżdza na kolonie na 2 tyg , zatęsknięsię chyba :ico_wstydzioch:
8 km przejechałyśmy
ja 8 przeszłam :ico_oczko:
już mi szkoda bo jutro nie pójdę , nie dam rady jak przyjadę po takiej długiej nieobecności , zostawić go jeszcze na godz :ico_placzek:
Pół dnia i nikt nic nie naskrobał. Aż dziwne;)
właśnie gdzie są wszystkie :ico_szoking:
bo jutro o 5 rano wraca moj synus
pewnie jadą ponocy ,żeby maly spał ?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 lip 2010, 08:01

Witam z rana na moment bo na 9 mamy notariusza. Dzieci już ubrane i po śniadaniu więc zaraz wychodzimy.

Ale pustki :ico_haha_01:

Wiolaw zawsze fajnie odpocząć od dziecka, ale zawsze się tęskni:)

Moja waga z rana znów 59,8 :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

30 lip 2010, 09:43

przybory szkolne i plastyczne.
Fajny pomysł, my chcieliśmy totki. :)
nie tak intensywnie.
Ja w ogóle przestałam. :ico_wstydzioch: W ogóle mam ostatnio zmienne nastroje, raz ćwicze aż mi słabo, a raz w ogóle.
jutro o 5 rano wraca moj synus
To już masz Pawcia przy sobie, fajnie tak. I fajnie też, że sobie odpoczęłaś, bo czasami trzeba odpocząć od swojego dziecka żeby go nie mieć dosyć.
bo stanikiem się ukryje
Przed mężem nic się nie ukryje. :-D :-D
ale z tą moją Milą to są przeprawy.
Kinga też tylko cyca i cyca, coś czuję, że do roczku to ciężko będzie odstawić, chociaż ja chce. Ale ona jakoś się do tego nie pali. :-D
ja jutro swojego zostawiam
Ja z moją jestem non stop i kocham ją nad życie, ale jednak czasami chciałabym pobyć sama przez chwile i odpocząć.
Moja waga z rana znów 59,8
Moja z rana to 54.

A teraz dziewczynki życzę Wam miłego weekendu, bo jedziemy z mężem... gdzieś. W zasadzie jeszcze nie wiemy gdzie. Także buziaki dla dzieciaków i do poniedziałku! :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości