Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 maja 2007, 17:10

Witam moe drogie panie

Jak zdrówko i samopoczucie, mam nadzieję że wszystko jest u was OK :)
My zostajemy tu do czwartu, potem wracamy, ale już we wtorek uderzamy w góry :)
Mam takie pytanko, ile wasze maluchy jedzą mleczka na dobę, nasza ylko trzyrazy, zasmakowała w zupkach i kaszce z różnymi owockami. Tak się martwłam o jej wge a ta spryciula w dwa tygodnie z 8 kg wskoczyła na 8,5!!! Jest łobuziara na maxa. Obecnie wyrzyna jej się czwarty ząbek i wszystkich gryzie.
Życze wam kochane miłego spędzania czasu z pociechami, od jutra rodzice będą mieli neostradę więc cywilizacja zawita i troszkę podczytam, chociaż to bardzo trudne z tylu dni.
Całuję wszystkich baaaardzo mocno i uciekam do mojej łobuziary bo już mnie ciągnie za nogawkę, mówię wm odkąd raczkuje (jeszcze tak nieporadnie) to są trzy światy...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 maja 2007, 17:28

http://film.wp.pl/id,77463,title,Marius ... caid=13b39

Asiu----miłego pobytu w górach.Czekamy na fotki.

Poproszę o punkcik za pomoc Riterce.Wreszcie mogę poczytać normalnie Język Niemowląt.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

07 maja 2007, 17:44

Hej Asiu :-) , fajnie że jesteś. Noooooo i dzięki nesostradzie znów będziesz z nami :-D :-D :-D Fajna ta Twoja łobuziara :ico_oczko: :-D . Mój skarb jeszcze nie raczkuje, ale pełza po całej podłodze :ico_olaboga: Też trzeba mieć oczy wkoło głowy :ico_olaboga: :-D

Riterko, u nas na każdym podwórku jest piaskownica i huśtawki bądź zjeżdżalnia. A prawdziwy osiedlowy plac zabaw jest około 1 min od naszego domu. Tam to jest dopiero raj dla dzeciarni :-D Domki, zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki. Jak już Hubcio będzie na tamtym etapie to napstrykam fotek. Narazie to czasami tam z innymi mamusiami i wózkami siedzimy :-D Ta infrastruktura osiedla zachęciała nas właśnie do kupna mieszkania w tej dzielnicy :-D

Dopiero obejrzałam zdjęcia Zuzki :ico_wstydzioch: , innych jeszcze nie. Ale się usmiałam z filmiku :ico_smiechbig: , niezła blachara z Zuzi narazie :-D :-D :-D W pozytywnym sensie ofkors :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 maja 2007, 18:04

Asiu miłego wypoczynku
Anetka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

07 maja 2007, 20:12

No,no Witaminko...ja nie miałam.Ale muszę się wybrac do gina bo już miesiąc nie karmię a narazie miesiączki nie mam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 maja 2007, 20:23

A mnie też się spóźnia @ ale pewnie dlatego że chyba nie miałam owulacji. Test robiłam i wyszedł negatywny, caaałe szczęście, ufff
Kochane ile mleka jedzą wasze maluhy, moja rano 200, a potem i w ząb, nie chce jeść. Chyba przejdę na 3 razy dziennie, inaczej nie dam rady bo ona nie chce...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 maja 2007, 20:26

WITAMINKO JA MAM ALE TO GRYPA JELITOWA :-D
sorki za capsa :ico_oczko:
Anetka dzięki za fotki, ślicznie wyglądacie a i Joachim ma koleżankę do zabawy
przed chwilą był mój najlepszy kolega z dzieciństwa z narzeczoną i zaprosili nas na wesele na 16.06 będziemy się bawić, tylko w co ja się ubiorę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

07 maja 2007, 21:12

Riterko, Ty zawsze wyczarujesz jakąś kreację :-)

Asiu, buziaki dla Was, cieszę się, że zaglądasz :ico_brawa_01: Wiki raczkuje? Poślij nam jakiś filmik! Ja nie wiem ile Jaś mleka zjada :ico_noniewiem: Ale w zupkach też zasmakował i rzadziej doi cyca. I buziak znieczulający dla Wiki w wyrzynający się ząbek.

Jolcia, śliczne jest Twoje osiedle. Ja nie umiem zdjęcia wkleić, ale mogę mailem posłać jak coś cyknę.

Na forum się znowu od :ico_ciezarowka: zaroi?

Uciekam, dobranoc!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 maja 2007, 21:22

Riterko to córka mojego męża siostry ciotecznej.Jest starsza od Joachimka o trzy tygodnie.Joachim miał wogóle pierwszy raz styczność z dzieckiem w prawie swoim wieku.Najpierw patrzył a potem chciał pogłaskać a jak ich na kocyk położyliśmy to Joachim zabrał się za smakowanie tej swojej siostry.Chciał ją ugryźć :-D Zasnął dziś na brzuszku.

Witaminko czy już można ci pogratulować :ico_ciezarowka: ???

Pusto na forum naszym więc uciekm zzzzzzzz :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 maja 2007, 21:37

ale ma fajny brzuszek Jaś takiego nie ma :ico_placzek:
a ja już czuję się dobrze, troszkę mnie brzuch boli ale daję radę j
Anetko fajne te fotki i super dzieci się bawiły :-D
a teraz idę do wyrka bo trochę się naburmuszyłam na Krzysia, ale w sumie sama jestem sobie winna kolorowych snów laseczki :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość