Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 mar 2009, 19:44


Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 mar 2009, 20:26

shoo ale on uważa że nic sie nie stało.
A taka sytuacja nie występuje po raz pierwszy.
Prosiłam go już przy pierwszej takiej akcji żeby mnie wcześniej informował że może nie zadzwonić, bo coś tam. W ogóle go to nie obchodzi że się zamartwiam i co mi przychodzi do głowy, w ogóle to zawsze ja jestem winna, a on tylko pada ofiarą mojego 'problematora"

[ Dodano: 2009-03-12, 19:26 ]
gie właśnie co tam Pan wymyślił???

[ Dodano: 2009-03-12, 19:34 ]
wgrywam dla was filmik, oczywiście Majeczka w roi głównej :DD :DD :DD
za godz będzie P.
Kazał mi się zastanowić czego od niego chce - no brak mi slów do tego mojego męża od siedmiu boleści :ico_zly:

a w ogóle to bratowa zablokowała mnie na GG - ona naprawdę powinna się leczyć!!!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

12 mar 2009, 21:26

margarita83, ta bratowa to jakas psycholka!! serio :ico_olaboga:

mam nadzieje, ze z P. sie dogadacie dzisiaj..

czekamy na filmik.. ja pewnie go dopiero jutro obejrze..

a u nas, tak, jak sie spodziewalam... nie pojechalismy do sklepu (jedziemy jutro)... w lodowce swiatlo... no coz, A. byl zbyt zmeczony i glodny, zeby jechac na zakupy.. zjadl sobie jakas fasolke po bretonsku z puszki i jakas mrozona rybe... no coz, sam tak chcial :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 mar 2009, 21:52

milutka, zagłosowane :ico_oczko:

A my chcielibyśmy się pochwalić - Paulinka ma pierwszego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , to znaczy dopiero się przebił ale już go widać.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 mar 2009, 23:01

Iwona H, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Paulinki :-)
Ale superr, u nas jeszcze cisz :-/

no oto filmik
http://pl.tinypic.com/player.php?v=sd0h8k&s=5

Z P. sprawa wyjaśniona prawie, zobaczymy co dalej, ale ja gały mam nadal napuchnięte jak cholera!!!

Ciekawe jak Gie z Panem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 mar 2009, 23:58

margarita83 pisze::ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Paulinki :-)

Dziękujemy :ico_sorki:
A co do Twojej Majki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To jest po prostu aż nie możliwe,że ona już potrafi tak zrobić, a jednak :ico_brawa_01: . Super dziewczyna. A i widać,że ząbki blisko bo dziąsełka swędzą :-) .

margarita83 pisze:Z P. sprawa wyjaśniona prawie, zobaczymy co dalej, ale ja gały mam nadal napuchnięte jak cholera!!!

A przynajmniej zauważył,że płakałaś?

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 mar 2009, 07:41

Witam z poranna :ico_kawa:

Margarita dobrze ze sprawa z P wyjasniona.No i ogromne :ico_brawa_01: dla Majki.No przeagentka z niej :-)
Moja Jula opanowala przekrecanie sie i wprawia sie w czolganiu po podlodze narazie na wstecznym :-) Ale coraz lepiej jej to idzie :ico_brawa_01:

shoo pisze:szkrab,czesc! jakie fajne zmieniajace sie zdjecia w podpisie :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-13, 06:42 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Majeczki.

i spozniony :ico_tort: dla Emi.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 09:48

Witam z ranka :)

Wczoraj sie nie odzywalam, bo nie mialam juz czasu... wybaczcie... :ico_sorki:

Najpierw dla Majeczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
MARGARITA - super, ze z P. sie wszystko wyjasnilo... mi sie zdaje, ze On Ci przyslal takiego sms-a, bo nie wie kompletnie o co chodzi i co zrobil zle... Faceci, to ciemna masa... No, najwazniejsze, ze wszysko sie wyjasnilo i juz jest spokoj... Co do Bratowej - no normalnie mnie zatkalo... Zapakuj psia kupe w papierowa torebke, podrzuc jej na wycieraczke, podpal, zapukaj do drzwi i w nogi... Na pewno bedzie gasic pakunek wlasnymi nogami... :-D :-D :-D


SHOO - no ja akurat nie wierze, ze jest na swiecie facet, ktory nie oglada golych babek (czy w tv, czy w necie, czy w gazetkach) mimo posiadania partnerki/zony/narzeczonej... ale oby Twoj A. byl tym wyjatkiem... :ico_sorki: :ico_sorki:

aaaa, problemy brzuszkowe Su juz sie skonczyly, sloiczki od nowa je, ale jak tylko cos ma grudki, to nadal jest odruch wymiotny... :ico_noniewiem:

IWONA - brawa dla Paulinki za zebalka... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do mnie i Pana - jechalam do domu z bojowym nastawieniem i spodziewalam sie, ze Pan bedzie sie zachowywal tak, jak dzien wczesniej, ale...

wchodze do domu, do moich nozdrzy dobiegl mily zapach pieczonego jedzonka, ale nic sie nie odzywalam, Pan przywital mnie z Su na rekach, Ona jak zwykle rozesmiana na moj widok, wiec Ja wycalowalam, widzialam katem oka, ze Pan patrzy na mnie takim blagalnym spojrzeniem i ze skrucha, ale ja sie na niego w ogole nie patrzylam. Rozebralam sie, poszlam umyc rece, Pan za mna lazil z Su (Shoo tez tak mam, ze jak On ja trzyma na rekach, to dlugo nie moge sie gniewac, Ona jest jego wielka bronią), wyszlam z lazienki, patrze, w duzym pokoju polmrok, zaluzje pozamykane, swiece porozpalane w calym pokoju, telerze przyszykowane, wino, kieliszki... :-D :-D Odwrocilam sie do Niego i mowie: "Wiesz, ze powinnam powiedziec, zebys wsadzil sobie to wszystko w doope, albo za majty tej psity z filmiku..." Pan zrobil skruszona mine i mowi: "wiem, wiem, przepraszam cie bardzo, ale nie bylo tak, jak myslisz..." Wymienilismy kilka zdan, powiedzialam Mu, ze jak jeszcze raz kiedys cos takiego znajde, to wyp***lam laptopa przez okno, a Jego zaraz po kompie... i ze mam nadzieje, ze ci goli faceci sprawili mu chociaz troche przykrosci. Powiedzial, ze samo to, ze ogladalam, nie bylo dla niego przykre, ale jakby wiedzial, co wtedy sobie mysle, to moze by go zabolalo. No i ze strasznie sie wkurzal jak komentowalam te zgrabne tyleczki i interesy, wiec ja powiedzialam, ze wiem przeciez, ze ma kompleksy na pukncie tylka, wiec specjalnie sie na nich skupialam :-D No i glownie dzieki Su sie pogodzilismy. Pan mnie przytulil i pocalowal, potem zjedlismy szaszlyki, ktore sie piekly w piekarniku, a potem wzielismy Su na spacer, bo chcielismy sobie nawzajem pokazac domy, ktore nam sie podobaja... Okazalo sie, ze pokazalismy sobie ten sam dom... Nieduzy, mysle, ze ma ze 100-120 m2, parterowy z poddaszem - taki jak chcielibysmy kiedys zbudowac... Po spacerze do pana przyszedl jakis kolo ogladac katalogi z tatuazami, ja wykapalam mala, a potem przez 30 min usilowalam ja ululac, jesc nie chciala za to ciagle plakala... :ico_olaboga: :ico_olaboga: w koncu mi sie udalo, odlozylam ja do lozeczka, i chcialam wziac kompa, zeby do Was zajrzec, a okazalo sie, ze ten koles przeglada tez naszego kompa w poszukiwaniu wzoru, wiec nie mialam dostepu do forum :ico_noniewiem: A calkiem wieczorkiem jak Su juz spala, Pan pokazal mi jak bardzo mu sie nadal podobam :ico_wstydzioch: :-D


aaaa, od srody klade sie spac od sciany i praktycznie sie nie budze w nocy... Pan wstaje do malej, karmi ja nieraz, a ja spie jak kamien... przeciez ja zawsze slysze chocby glosniejszy oddech Suzuki, a przez ostatnie noc NIC! Pan ma racje, jak sie spi od sciany, to czlowiek ma swiadomosc, ze nie musi wstawac i po prostu zasypia kamiennym snem... a ja sie kiedys nie moglam nadziwic jakim cudem on nie slyszy jak mala jeczy, albo placze w nocy...

[ Dodano: 2009-03-13, 08:51 ]
MARGARITA - ten filmik z Maja strasznie mi sie zacina, ale widzialam mniej wiecej o co kaman... i jak zwykle :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 13 mar 2009, 10:17 przez Gie, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 mar 2009, 09:51

Witam

looooooo matko a co tu takie pustki :ico_olaboga:

U nas nocka super, maly sie nie budzil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurcze juz piatek a krzeselka do karmienia jak nie bylo takl nie ma :ico_noniewiem:

margarita83 jestem w wielkim :ico_szoking: :ico_szoking: dla Majkie wielkkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wszystkiego najlepszego z okazji skonczonych 7 miesiecy :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwona H
dla Paulinki za pierwszy zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margarita83 ciesze sie, ze juz sobie wyjasniliscie wszystko :ico_brawa_01:

Gie a jak u Ciebie kochana, jak tam Pan???? Jak SU?

U nas dzis ladna pogoda wiec pojdziemy na spacerek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-13, 08:57 ]
Witaj GIE

i co mowilam, Ci wczoraj, ze bedzie czekala na Ciebie kolacja, ale mialam nosa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
I suoper, ze sie pogodziliscie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 mar 2009, 10:00

Pati85 pisze:Witaj GIE

i co mowilam, Ci wczoraj, ze bedzie czekala na Ciebie kolacja, ale mialam nosa


witaj PATI :)

nooo,\mialas nosa... :)

ciesze sie, ze nocke mieliscie taka lajtowa...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość