lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 cze 2007, 14:01

wiem wlasnie,jeszcze 5 dni :ico_noniewiem: mam nadzieje,ze nie wiecej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 cze 2007, 14:06

Lucy Kochana- ja wiem co czujesz.. Ja caly czas o jednym..mysle, mowie.. I tez cala nabuzowana, ze nic sie nie dzieje..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 cze 2007, 14:37

Kochane nie smutajcie sie :ico_placzek: :ico_placzek: bo mi tez sie udziela ale trzeba byc dobrej mysli przez 9 miesiecy wytrzymalysmy a teraz to juz tuz tuz wiec glowa do gory :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 cze 2007, 14:52

hej co to za smetne nastroje????? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
lucy ty sie ustaw w kolejke :-D i nie doluj sie mala :ico_nienie:
lepiej zaproponuj T wywolywanie.. :-D napewno sie ucieszy a moze i tobie humorek sie poprawi.. :-D . my juz zaczelismy :ico_oczko:

madzia do ciebie to samo... rusz sie z domku... takie siedzenie i czekanie moze zdolowac na maxa!!!!!!!!!!!!!! teraz mozna w miare mozliwosci wrocic do aktywnosci sprzed ciazy... hihi
ja wybieram sie dzis na basenik... mam nadzieje, ze nic z niego nie przyniose :ico_oczko:
zastanawiam sie jak to bedzie jak mi wody odejda w wodzie??? :ico_szoking: przeciec sie nie zorientuje co?? :ico_szoking:
ale nie ma co panikowac :ico_oczko:

alinka to jednak robia w polsce wymaz na paciorkowca?? mam nadzieje, ze ty bedziesz czysta!!!! dowiedz sie cos jak to wyglada w polsce (porod i td) czy mamy sie bac z lucy?? bo tutaj bardziej lajtowo traktuja sprawe.. :ico_noniewiem:

julie ladne fotki, fajnie wygladasz...!!! jestem za aktynwym spedzaniem ostatnich dni,tygodni przed porodem!!!!

frydza twoj brzucholek rowniez fajowy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-11, 15:01 ]
no i zapomnialaby o jasnie pani!!! lucja w srodky bardzo ladnie sie prezentuje hihi

kurcze znowu wstalam o 13... hihi ale co tam.. dzien szybciej mija... i bycze sie na maxa.... adas dzis wroci szybciej... :ico_brawa_01: to z domku wybedziemy...!!!
wczoraj odzylam po tym wyjsciu do pubu... tego mi brakowalo.. w domu lapie dola... takze nie dziwie sie wam...!!!! :ico_olaboga:
no a ja wlasnie umowilam sie z kumpela jutro w londynie na oxford street..olazimy po sklepach, poplptkujemy... nie widzialam sie z nia chyba rok!!! :ico_szoking: :ico_szoking: tylko ciagle przez telefon gadamy.. ale wreszcie jest okazja... ciesze sie!!! zeby tam dotrzec czeka mnie godzinka podrozyw metrem...
kurcze mam nadzieje, ze mi wody nie odejda :ico_olaboga:
adas juz panikuje... ale ja nie moge w domu siedzic, bo zwariuje.... !!! a jeszcze mam troche czasu hihi wiec jade i koniec... ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-11, 15:01 ]
no i zapomnialaby o jasnie pani!!! lucja w srodky bardzo ladnie sie prezentuje hihi

kurcze znowu wstalam o 13... hihi ale co tam.. dzien szybciej mija... i bycze sie na maxa.... adas dzis wroci szybciej... :ico_brawa_01: to z domku wybedziemy...!!!
wczoraj odzylam po tym wyjsciu do pubu... tego mi brakowalo.. w domu lapie dola... takze nie dziwie sie wam...!!!! :ico_olaboga:
no a ja wlasnie umowilam sie z kumpela jutro w londynie na oxford street..olazimy po sklepach, poplptkujemy... nie widzialam sie z nia chyba rok!!! :ico_szoking: :ico_szoking: tylko ciagle przez telefon gadamy.. ale wreszcie jest okazja... ciesze sie!!! zeby tam dotrzec czeka mnie godzinka podrozyw metrem...
kurcze mam nadzieje, ze mi wody nie odejda :ico_olaboga:
adas juz panikuje... ale ja nie moge w domu siedzic, bo zwariuje.... !!! a jeszcze mam troche czasu hihi wiec jade i koniec... ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 cze 2007, 15:51

madziorkamasz racje,w domu mozna fiola dostac :-D ja usnelam i teraz tak mam ciezko glowe,ze nie mam sily sie smutac :-D tylko chce,zeby glowa przestala bolec :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 cze 2007, 16:23

Madziorka co Ty głuptasie z tymi wodami! Wszedzie maja Ci odchodzic? Zreszta 80% porodow zaczyna sie w nocy, kiedy organizm nie wytwarza adrenaliny, takze spokojnie :-)
Ale Ci zazdroszcze.. Na oxford street to dopiero są zakupy! :ico_olaboga: Achhh...
Ja sie bycze, zjadłam pol kilo bobu z maselkiem, teraz upycham czeresnie :-) Zaraz bede gniotła kopytka pierwszy raz w zyciu dla mojego Krzysia, bo mu sie zamarzyły.. A pokimoge, to mu dogadzam:-) Zeby potem mowic :"ejj.. ja Ci to i to ugotowałaam.."

A co do wywoływania porodu, to ja tez aktywnie sie za to wzielam. Sexik, schody i spacery.. no i dzis pomyłam lustra, okna, odkurzyłam.. naprawde korzystam poki moge :-)

[ Dodano: 2007-06-11, 16:24 ]
Lucy - ja np poprawiam sobie humor opalaniem - potem biore prysznic, ładnie sie czesze, robie lekki makijaz - a niby nie musze, no bo mieszkamy na koncu swiata, w okol pola i łąki.. A na miasto juz sama wypadow nie robie.. Ale jak dobrze wygladam, to i doły jakos przeganiam. Spróbuj :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 cze 2007, 16:52

juli ja sie ostatnio nawet nie chcialam opalac i ramie i nogi mam spalone :-D codziennie sie maluje i jakos ubieram,zeby wygladac jak czlowiek i ladnie na porodowce jakby co he he wiec moze nie jest jeszcze ze mna tak zle :-D ja sie pocieszam ,ze to jakies hormony przed porodem,bo czytalam,ze niektore tak maja... :-D szkoda mi tylko Oliverka,bo pewnie jemu tez sie udziela :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 cze 2007, 17:11

a wlasnie lucy to na porodowke uderzasz w makijazu?? :-D
ja tez musze byc codziennie pomalowana, bo lepiej sie czuje hihi :-D ale myslalam, ze do szpitala to bede musiala naturalnie wygladac. :(. bo w czasie porodu to pewnie wszystko sie zleje a poza tym jak to bedzie trwalo np 20godz? :ico_noniewiem: :ico_brawa_01:

julie kopytka pyszne. :ico_brawa_01: . z serem robisz??? ja umiem... ale baaaardzo rzadko mi sie zdarza!!!! to bardzo proste, ale nie znam przepisu na pamiec oczywiscie... za to pierogow nigdy w zyciu bym sie nie podjela :ico_nienie: moze skusze sie na kopytka przed porodem :ico_oczko:

czytalam, ze teraz to juz nie powinno sie tyc a raczej gubic kilogramy wiec mozna wpychac w siebie ile sie da... :ico_brawa_01:
dobra to ja na rosolek spadam a potem na basen hihi
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-11, 17:13 ]
lucy mzoe dzis cos z cisnieniem nie tak :ico_olaboga: , bo mnie tez glowa boli od rana.. :ico_olaboga: i to nie z powodu dlugiego spania :ico_nienie: , bo jak sie obudzilam o 9 na siusiu to juz bolala/// :ico_placzek:
dziwne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 cze 2007, 17:21

Witam ja po rannym :ico_placzek: wstalam umylam sie i sniadanko P zrobil i pojechalismy na KTG ordynator zbadal powiedzial ze KTG wspaniale :ico_oczko: i jak do czwartku nie urodze to juz mnie przyjma :ico_oczko: troche mi ulzylo wole tam sie mnartwic pod okiuem lekarzy niz w domku ...moj zaczol sie wypytywac ordynatora ze 1 dzien po terminie ze sie martwi czy z synkeim ok a on do mojego P bylo trzeba sie wczesniej starac :ico_oczko: i powiedzial zeby sie nie martwic :ico_oczko:
Potem pojechalismy na bazarek kupilismy owoce warzywa wrocilismy do domku i pojechalismy na zakupy jeszcze do hipermarketu potem do ogrodka piwnego ja oczywiscie pilam sorbet a moj raczyl sie piwkiem jest strasznie goraco w domku mam 30 stopni wiatrak non stop chodzi a na dworze jest heheh nie uwierzycie 50 stopni w sloncu :ico_smiechbig:
Dziekuje kochane ze jestescie i podtrzymujecie mnie na duchu juz sie nie martwie wyjdzie kiedy bedzie chcial :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 cze 2007, 18:00

Witajcie!
Madziu, cieszę się, że samopoczucie już lepsze. U nas wszystko w porządku, nadal 2 w 1. Tylko rzeczywiście coś z ciśnieniem musi być, bo mnie też głowa boli. Poza tym spałam pół dnia, zupełnie jak nie ja; ale to chyba przez te upały... nie umiem sobie miejsca znaleźć, wszędzie gorąco :ico_zly: :ico_zly:
Położna ze szkoły rodzenia odwołała dziś zajęcia, bo złamała palec u nogi. A miało być zwiedzanie porodówki, specjalnie ze względu na mojego męża, który opuścił te zajęcia z powodu służby. No cóż, zobaczy ją na pewno jak pojedziemy rodzić :-D
Dziewczynki, foteczki brzuszkowe bardzo fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość