marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 cze 2012, 13:01

a nie wiecie co się dzieje z kingą i izabella ?????????
niestety nie:( ini teź dawno nie było :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 cze 2012, 13:05

właśnie dostałam maila że moja sukienka będzie w przyszłym tygodniu już u mnie już się doczekac nie moge
super, pewno będziesz zaglądać do szafy chwilke co? hihihi
A i NINA TO TY TROSZKE KULTURY to ze piszesz na PW nie zwalnia cie od kultur....i humoru nie mam zjechanego jak to okreslilas...nie bedzie mi jakas malolata w taki sposob pisac.
a to PW, a ja myślałam, że nie widze jakiś postów już.

nie widze co pisała wiec się nie odnosze, ale domyuślam sie po tych kilku słowach.

Ja już okna pomyłam, firany poprałam, częśc już powieszona, teraz zasłony na wietrze sie suszą:):):)

Dzieci najedzone, mały sobie sam serek łyżką wcinał, oczywiście łyżkę gryzł osobno i pudełko z serkiem hihihi ale ubaw miał i on i ja patrząć jak się stara serek wyjąć palcami hehehe
pranko powieszę i znów stos prasowania
rzuć do mnie ja ci poprasuję, ja lubię prasować:)

Niebawem idziemy na spacerek, ciuchcie pooglądać, Eliza uwielbia ciuchcie i muszę na most z nią chodzić czasem godzinkę krązymy by kilka pociagów zobaczyła:)


druga dwójka górna się przebiła lekko.

Joanna24, a Ciebie to chyba wczesniej nie widziałam, ale pisz kobieto z nami jak masz chęć, niektórych postów nie trzeba czytać, można ignorować, niestety muszą byc tacy ludzie, którzy niedoceniają tego co mają, a jak doceniają to muszą na coś ponarzekać, bo przecież wszyscy narzekają:) To jest niestety nasza polska mentalność :):)

marcz kurka ile jeszcze do ślubu???Już widze na suwaczku:) Ciekawa jestem już jak będziesz w sukni wyglądać:):)Ale fajnie:)

Ja z meżem umówilismy się, że kiedyś pójdziemy sobie do salonu ślubnego od tak dla zabawy, ubrałabym sobie taką bufiastą wielką, z koralikami czy cykoriami różnymi by zobaczyc jak wyglądam hahahah.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 cze 2012, 13:20

Nie wiem jak Eryka przekonać do niekapka
Moja nadal na piersi jest ale na noc dostaje MM z butelki. Bardzo długo moja w ogóle butli nie tolerowała .A o nie kapku nie było mowy.Więc dawałam jej do zabawy butelkę i z czasem załapała ,a jak już umiała butelki pic to dałam niekapek i do razu zatrybiła. Wodę piję tylko z niekapka.
Aha ja butelki i niekapek miałam z kompletu TT .Niekapek ma fajna końcówkę sylikonowa czy jakoś tak w każdym razie nie plastikowa twarda.
niektóre matki przywyknięte są do czestego wstawania w nocy i weszło już to w krew tak jak mi:):):) więc co tu narzekać
No ja już nadziei nie mam że moja zacznie nocki przesypiać.Nadal budzi się po 2-3 razy .I właśnie z czasem się przyzwyczajamy i jest to dla nas normalne .
u nas Oliwka wstaje max o 6.30, tak zdarza się i o 5. i do tego dalej nie przesypia całych nocy. Tylko wstaje dwa, trzy razy. ehhh
No to podaj łapkę bo u mnie tak samo jest ;)
czasem jak za długo śpię od razu to rano jestem niewyspana :ico_szoking:
Ja kilki dni temu miałam super noc bo mała spała do 8:30 to pół dnia mnie głowa bolała od zbyt długiego spania.
właśnie dostałam maila że moja sukienka będzie w przyszłym tygodniu już u mnie :509: już się doczekac nie moge :-D :-D
No ale czemu dopiero w sierpniu się pokażesz ? Przecież jak przymierzysz możesz się pochwalić.

[ Dodano: 16-06-2012, 13:21 ]
Lili ma drzemkę a my idziemy rozkładać basen bo gorąco dziś.Kąpania dziś nie będzie bo potrzeba kilka dni ciepłych by woda się nagrzała.
Ale ten mały baseniki Lili napełnimy ciepłą woda jak wstanie i będzie się chlapać.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 cze 2012, 13:24

Obrazek
kwiatunio taka :-D :-D

[ Dodano: 16-06-2012, 13:24 ]
no nie dół mi ucięło;/ zaraz wrzucęjeszcze raz;p

[ Dodano: 16-06-2012, 13:31 ]
Obrazek teraz powinna byc cała:)
No ale czemu dopiero w sierpniu się pokażesz ? Przecież jak przymierzysz możesz się pochwalić.
lepszy efekt będzie w sierpniu;) już z fryzurką butami i wszystkim :ico_oczko: ale zobacze, jak z radości niezapomnę wziąśc aparatu to pokażę;) Bosukienka do mamy idzie żebym tam mierzyła żeby P mnie dopiero w dzień ślubu zobaczył :-D

elibell sukienka u mamy chyba będzie w szafie wisiec bo ja u siebie to nie mam miejsca :ico_oczko: szkoda upychac żeby się pogniotła. Przynajmniej nie będę tam ciągle zalądac tak jak mówisz :ico_oczko:
Aha ja butelki i niekapek miałam z kompletu TT .Niekapek ma fajna końcówkę sylikonowa czy jakoś tak w każdym razie nie plastikowa twarda.
ja właśnie kupiłam taki niekapek z canapolu i ma tą plastikową twardą końcówkę i chyba dlatego Oliwia z niego nie chce pic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 cze 2012, 13:36

Bella zjadła i zasypia na 2 drzemkę, byłam powiesić pranie i jest skwar straszny na dworze :ico_brawa_01: mamy w końcu lato, jestem ciekawa jak będzie pogoda za tydzień jak na zlot pojedziemy :ico_noniewiem:
kwiatunio taka
jest cudna :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak już umiała butelki pic to dałam niekapek i do razu zatrybiła.
moja nie chce pić i koniec, mimo ze końcówka jest miękka :ico_noniewiem:
ale pisz kobieto z nami jak masz chęć,
dokładnie, jestem jak najbardziej za :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 cze 2012, 14:03

jest cudna
dzięki :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 cze 2012, 14:38

A przyjechał więc uciekam do sklikania jutro pa, pa

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 cze 2012, 16:58

Ja się z nikim nie kłócę. Napisałam tylko, że miałam ciężką noc, że mąż mnie zdenerwował, a Joanna niegrzecznie od razu się rzuciła do mojej wypowiedzi. Jak inne z was piszą, że mają gorsze noce to nikt ich od razu nie określa różnymi epitetami. Ja Ci Joanna współczuję, że Twoje dzieci często wstają w nocy, ale tak jak napisałam na PW troszkę kultury, to Ci nie zezwala na to, żeby mnie określać różnymi epitetami. Ja się owszem przyzwyczaiłam do dobrego, do tego, że Alanek ładnie śpi. Ale ostatnio pisałam, że ma ciężkie noce i że chyba mu zęby idą. Dlatego w ciągu tygodnia nie za bardzo się wyspałam i umówiłam się z mężem że on zajmie się nockami w wekend. Więc zanim kogoś ocenić w nieprzyjemny sposób zastanów się co chcesz napisać. I jeszcze jedno - nie użalam się nad sobą na okrągło!
Nie wiem dlaczego od razu robicie z tego aferę mega, od razu po mnie jedziecie, że ja rozpętałam kłótnie. Ciekawe kiedy i jak?
Jak wy piszecie co was gryzie, jak was mężowie wnerwiają lub jakie jesteście biedne bo to i tamto, to nikt was nie jedzie, a ja mając ciężką noc nie mogę się pożalić, bo od razu za to oberwę ... super ... dzięki za wyrozumiałość :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 cze 2012, 19:31

Cześć Ciotki Klotki!
ja lubię prasować:)
ja to zawsze wiedziałam,że Ty jakaś dziwna jesteś :ico_haha_01:
Ja to zawsze odkładam i się zabrać nie mogę i coraz bardziej ograniczam prasowanie :ico_wstydzioch: Tzn. teraz jak wywieje na wietrze i się od razu poskłada to jak wyprasowane jest :-D

marcz89, fajna ta kiecucha! No, masz rację, w sierpniu będziesz lepszy efekt, choć nie ukrywam,że chciałabym ją zobaczyć na Tobie! No, ale nie możemy mieć lepiej niż Twój facet i poczekamy z nim :ico_haha_01:

Joanna no weź Ty do nas zaglądaj częsciej!
Bo wiesz, większość z nas jest fajna, NAPRAWDĘ :-D
Jak i Ty jesteś zadowolona z Vtecha yo się zdecyduję.

kwiatunio, oj, masz rację z tą pogodą- cudna i letnia wreszcie i w sam raz grillowa- odpoczywajcie dziś!
A mnie Bella tez się dobrze kojarzy, co prawda z wampirami, ale pozytywnie :ico_brawa_01:

Ja troszkę ziewam, a tu kurna meczyk jeszcze obowiązkowo do obejrzenia.
Dzieciory jeszcze w proszku, bo Maciek wstał koło 18.
A rano o 5 :ico_haha_01: A ja o 5.30 :ico_spanko:
Ale przynajmniej spał jako tako, bo dostał nurofen, no, ale kreseczka się przebiła i w dzień już inny chłopak :ico_brawa_01: Jeszcze z 16 tych zębów i gucio będzie :-D

Teściowie u nas byli, ale króciutko.
Teść mi królika przywiózł dla Macia i dobrze,że mi go poporcjował, bo ja bym chba pawia puściła, bleee.

Rano byłam z Zu w galerii po bluzkę i kupiłam...5 :ico_wstydzioch: , bo duuuże wyprzedaże w Smyku :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 cze 2012, 19:59

ak wy piszecie co was gryzie, jak was mężowie wnerwiają lub jakie jesteście biedne bo to i tamto, to nikt was nie jedzie, a ja mając ciężką noc nie mogę się pożalić, bo od razu za to oberwę ... super ... dzięki za wyrozumiałość
ale ja także napisałam, że rozumiem, że ktoś nawyknie do tego, że dzieci nie wstają w nocy i ta jedna noc może dać popalić. Ale kto jakie epitety wobec ciebie zastosował??? Chyba, ze na PW to juz co innego, w to nie wnikamy.
To że miałas cieżką noc i że dziecko cierpi bo idą zębole to pewno, że i współczuję, nikt nie lubi jak dziecię cierpi a i nikt nie lubi być niewyspany. I każdy przyzwyczaja sie do swojej sytuacji.

Racja, że inne sie żalą na swój los, tylko, że na coś co jest notoryczne w ich sytuacji, a nie jednorazowe i dlatego można się zezłościć. Jak pisałam też nie raz marudziłam jaka niewyspana jestem, tyle, że mam 2 małych dzieci, które od miesiecy budza się co noc, a jednak codziennie nie płaczę, bo nie ma to sensu. Choć naprawdę rozumiem, jak można sie czuć jak coś zakłuca rytm przyzwyczajeń.

[ Dodano: 16-06-2012, 20:03 ]
ja to zawsze wiedziałam,że Ty jakaś dziwna jesteś
hahaha tak to racja:):) mój mąż kiedyś nazwał mnie prasowator-relaksator, jak miałam zły dzień, lub coś się posprzeczaliśmy (piszę jak było w PL jeszcze) to prasowałam mimo zmęczenia po pracy wielką stertę, po 5 osobach, pranie z całego tygodnia. Mnie to naprawdę relaksowało, miałam czas na przemyślenia w samotnosci, bo nikt się nie pchał do prasowania wiec byłam sama ze sobą w pokoju:)
Bo wiesz, większość z nas jest fajna, NAPRAWDĘ
a Ty to jesteś niesamowita:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość