joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 maja 2008, 11:35

Hej a wy juz o dzieciach?
A ja dzis juz padnieta bo mialam straszna noc.Wczoraj bylam u lekarza a tam siedzialy takie dwie baby i ciu,ciu do Juli a ona cos je nie trawila.Odciagalam ja ile sie dalo i zaslanialam te babsztyle ale one sie chyba Juli w nocy snily bo plakala mi prawie cala noc. :ico_noniewiem: A teraz mala odsypia.
Sosim to kiecki pod biust i cycki na wierzch wiesz jaka furore zbijesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sorry zart :ico_sorki:

Ula ja tez moge za Ciebie odpekac sadyste.Nie ma sprawy.I tez bym sie chetnie z Wami na zywca spotkala,ale tym razem to mam troszku lataniny tak jak pisalam wczesnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 13:53

wklejam zdjęcie w nowej fryzurce :))
kolrek ciemniejszy, niż wcześniej...no i pasma nie blond tylko takie coś jak czerwień...
Obrazek
Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

06 maja 2008, 14:14

Fajnie Violu wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja sobie pofarbowalam wczoraj! Na razie sama robie, jak bedzie wiecej siwkow to zobaczymy :-D
Basiu co do tych naszych urwiskow to z tym spankiem roznie bywa! :-D ale mysle, ze nam sie wycwanili i wiedza, ze przyjdziemy i dlatego placza! :ico_oczko: Moja to tak robi tzn, ona spi z siostra w tym samym pokoju, wiec jak tylko w nocy kwiknie to tatus juz leci i probuje ja uspic, a jak nie to mi ja przynosi! No i ostatnio mi tak od 23.00 do 3.30nie chciala spac, tylko bawic sie i smiac! Nawet przy cycu sie hihrala :ico_szoking: Bardzo mnie to wkurzylo i wstawilam lozeczko skladane do kuchni na parterze (my jestesmuy na pietrze) i w nastepna noc jak mi ten sam numer odstawila z tym hihraniem, to ja ja tam polozylam spac, zamknelam drzwi i :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ona nawet nie kwiknela :ico_szoking: tylko spokojnie do rana pospala!Ja jej powiedzialam, ze tutaj moze plakac i ze nie przyjde, bo teraz nalezy spac :ico_oczko: no i nawet nie sprobowala :ico_szoking:
Takie to sa cwaniaki :-D
A my na spacerek idziemy :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 maja 2008, 14:16

Sosim fajnie by było z tym fryzjerem tylko jak bym dojazd doliczyła to by mnie chyba najdroższy fryzjer wyszedł :-D
a mi tez sie juz teskni za brzuszkiem :-D i za takim mały szkrabem :-D
tylko musze zorientowac jak to jest w zusie, bo ja teraz jestem na bezrobotnym i moze sie orientujecie czy ajk bym teraz zaszłą w ciaze to bede mogła na chorobowe iść czy raczej nei bardzo, bo jak tak to zaraz sie do roboty bierzemy i mozemy sie Sosim na nowe forum razem zapisywac :-D

Violu fryzurka super, nmormalnie az bym sama chetnie pojechała do fryzrea nawet teraz :-D

Joasiu to widze ze u wszytskich dzisiejsza nocka nie ciekawa, a moze dzis pełnia była :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 14:17

ULA_TOMEK pisze:Joasiu to widze ze u wszytskich dzisiejsza nocka nie ciekawa, a moze dzis pełnia była

u nas niby nocka ok...ale pobudka o 6 rano :ico_szoking: jak nigdy!!!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 maja 2008, 14:18

witaj Aniu no nieźle szkolisz te dziciaczki, ale masz racje nie ma co in pozwalac na głowe sobie wchodzic bo później to by chyba trzeba było na jakis dopalaczach jechac, bo przy czwórce to mozna naprawde nie miec dla siebie ani chwili, podziwiam :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 14:19

ULA_TOMEK pisze:Violu fryzurka super, nmormalnie az bym sama chetnie pojechała do fryzrea nawet teraz

dzięki dziewczynki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 maja 2008, 14:20

Viola pisze: nas niby nocka ok...ale pobudka o 6 rano jak nigdy!!!!!


u nas to samo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 14:20

Anulaf pisze:Bardzo mnie to wkurzylo i wstawilam lozeczko skladane do kuchni na parterze (my jestesmuy na pietrze) i w nastepna noc jak mi ten sam numer odstawila z tym hihraniem, to ja ja tam polozylam spac, zamknelam drzwi i ona nawet nie kwiknela tylko spokojnie do rana pospala!Ja jej powiedzialam, ze tutaj moze plakac i ze nie przyjde, bo teraz nalezy spac no i nawet nie sprobowala
Takie to sa cwaniaki


brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no te nasze dzieciaczki to tak manipulują nami.. ha ha ha :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 maja 2008, 14:20

chodzi mi o pobudke

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość