elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 mar 2011, 13:52

Kocura Bura, gratulacje, że synuś się ukrywa::)

ja chyba dopiero w 20 tyg zobacze swoje dziecię niestety, w kulki sobie lecą tutaj ze mną i to strasznie

a co do ruchów to z eliza w 17 tyg czułam, a teraz już około 2 tyg temu i tez wydawało mi się to dziwne, no ale cóż innego to mogło być jak nie dziecię:)

zła jestem, szkoda, że jednak zaspałam, znów kłótnia z mężem, mam powoli dość i czarne myśli w głowie jedynie się kłębią. boszeee jak on się zmienił, w ciągu kilku miesięcy stał się obcym człowiekiem:(

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 mar 2011, 14:31

Elibell chyba sobie jaja robią, żebyś nie wiedziała czy z dzieckiem wszystko ok :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
A co do ruchów dwa tygodnie temu to raczej bym stawiała na jelitka :ico_noniewiem:
Bo to jednak za wcześnie szczególnie że dzidzia niewielka (coś ok 4cm)
No chyba że Ty wczesniej zafasolkowałaś :-D

Znów od sąsiadów leci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Już mam dość :ico_placzek:
Musiałam ciuchy z szafki powyciągać bo też ścianą woda idzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Coś u nich z prysznicem bo młodego kąpali i u nas już woda :ico_puknij:
Kur.... jakiejś dostanę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

15 mar 2011, 17:19

Kinga_łódź, u Ciebie bardziej prawdopodobne, że poczułaś Maluszka, w końcu jesteś już w 16 tyg., czyli byłoby tak jak z Elizą

elibell, zdecydowanie zły dzień dzisiaj masz :ico_noniewiem: Jeśli mogę spytać, oboje chcieliście Maluszka tak samo? Bo jeśli tak, to twój mąż jest dziwny...
Znów od sąsiadów leci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Już mam dość :ico_placzek:
Musiałam ciuchy z szafki powyciągać bo też ścianą woda idzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
nieciekawie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 mar 2011, 18:32

Dzięki, Dziewczyny :-)
Kur.... jakiejś dostanę
tylko spokojnie, nie denerwuj się , oddychaj... i męża wyślij niech ich ochrzani.

Z Zuzią poczułam ruchy w 16 tygodniu, chociaż gin mówiła,że to nie możliwe i to jeszcze w pierwszej ciąży. A teraz to sama nie wiem, czuję jakby rozpychanie, nie są to pojedyńcze puknięcia, więc na 100 % nie mogę powiedzieć,że to ruchy :ico_noniewiem:
Niby w kolejnej ciąży szybciej się ruchy czuje.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 mar 2011, 19:12

a no mój mąż jest dziwny, wiecie jak jest jak są niedomówienia kazde myśli swoje i dochodzą do tego złości na siebie. Rozmawialiśmy normalnie każde powiedziało swoje co myśli i dlaczego tak a nie inaczej. Dzidzię owszem razem chcieliśmy, razem planowalismy i razem robiliśmy hehehe. Po prostu nałożyło się wiele spraw naraz, a wiadomo ja w ciaży tez inaczej odbieram wiele rzeczy. Nie bronię teraz ani go ani siebie, my choleryki jak się wnerwiamy to na maksa i każde sobie szpile wbija jak najmocniej można.

[ Dodano: 2011-03-15, 22:50 ]
kiedyś był temat o zmianie łóżeczka dzieciaczkom i moja dziś własnie miała zmienione, jak się bałam że pierwsze noce mogą być trudne tak też nie było w ogóle problemu, szcześliwa wskoczyła pod pościel i poszła spać:):):)już nie ma łóżeczka ze szczebelkami i w ogóle mała przestawka w jej pokoju, słupek wynieśliśmy i tylko ma komode i szafe, które to nawet nie sa kompletem, więc postanowilismy zbierać kaske na mebelki dla małej, by kupić coś fajnego, nowego, pożądnego, bo to co mamy to taka zbieranina co wpadło by było, wiadomo jak to się życie zaczyna w nowym miejscu i dziecię w drodze, człowiek bierze co dają skoro kaski nie ma.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 mar 2011, 10:16

Hej laseczki :-D

Ja dziś mam troszkę załatwiania, ale musiałam wpaść chociaż się przywitać :-D
Właściciel domu powiedział, że dziś będą robić na górze :ico_sorki:
Oby już nie kapało bo miska nad futryną dalej stoi :ico_puknij:
Sąsiedzi dostali zakaz prysznica :ico_noniewiem:

Kocura ja jak mojej przy Elizie powiedziała, że czułam ruchy to powiedziała, że
najwyraźniej maluszek aktywny :-D ale nie powiedziała, że nie możliwe.
Ale wtedy faktycznie poczułam kopniaczki.
A teraz jak Ty takie przeciągnięcia więc sama nie wiem czy to już dzidzia szaleje :ico_oczko:
Ale tak czy siak do kopniaczków już bliżej niż dalej :ico_brawa_01:

Elibell fajnie, że już małej łóżeczko zmieniliście i że tak łatwo poszło :ico_brawa_01:
razem robiliśmy hehehe
Uśmiałam się :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A z mężem na pewno będzie lepiej, tylko musicie dużo rozmawiać, szczególnie że macie tylko
siebie :ico_sorki:

Zmykam się szykować :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 mar 2011, 10:20

A z mężem na pewno będzie lepiej, tylko musicie dużo rozmawiać, szczególnie że macie tylko
siebie
my dużo rozmawiamy bardzo dużo, tylko jak jedno złe na drugie to omijamy te tematy dlaczego jest się złym. Eh my jesteśmy nienormalni z lekka, więc cóż zrobić:)

a my z młodą niebawem do koleżanki idziemy, pogoda paskudna to na dworze dzieci nie poszaleją ale za to w domku mogą;)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 mar 2011, 11:11

Cześć Dziewczyny :ico_noniewiem:
Jakoś mi źle dziś.
Zrobiłam sobie zastrzyk i ... tak mi puściły emocje,że płakałam jak dziecko :ico_placzek: Niby nic, ale jakoś mnie to przerosło.
No i wogóle jakoś tak się martwię.
Do bani.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 mar 2011, 11:29

Elibell miłego dnia :-D

Kocura wczoraj taka szczęśliwa byłaś a dziś co?
Kochana nie martw się :ico_sorki: Wszystko będzie dobrze :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 mar 2011, 12:16

hej babolki ja wczoraj caly dzien zawalony mialam strasznie o 8.30 pojechalam na praktyki , wrocilam o 14.30 poszlam spac na pol godzinki bo bylam strasznie zmeczona pozniej o 15.30 poijechalam na zakupy z moja siostrzenia bo ona u mnie mieszka teraz i musialam jej kupic stroj na WF do szkoly , a od 17-22 bylam w szkole wrocvilam padnieta w domu tajfun doslownie :ico_zly: ja jedyna sprzatam w tym domu a mieszka tutaj 3 doroslych i 3 dzieci :ico_olaboga: tzn L mi pomaga czasem zmyje naczynia ale bardziej pomaga przy dzieciach , a moja tesciowa to jak cos zrobi to lepiej jakby nic nie robila :ico_zly: jestem zla juz rtaka na nia za miesiac maja przyjechac bracia L i mam nadzieje ze tesciowa zmieszka z nimi bo ja juz dlogo nie wytrzymam :ico_ciezarowka: :502: :-D
tak wiec dzis u nas pogoda piekna i ja biore sie za sprzatanie :ico_sorki:
jesli chodzi o ruchy t6o ja z Kuba poczulam w 16tyg z Hubertem dokladnie w 13tyg +1 dniu a teraz czekam mysle ze niebawem poczuje :ico_brawa_01: na dopplerze jak slu8cham serducha to slysze kopniaczki juz od jakis 2 tyg :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość