Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

01 lip 2011, 14:36

Witam sie i ja...
Mój mały dostał okropnej wysypki na całym ciele :/ jest uczulony na coś w mojej diecie (znowu) na dodatek ma kolki jestem wykończona:/ Lekarka przepisała fenistil na krosteczki i kilka leków na kolkę...
mój Synuś jest chyba najmniejszy ma 57cm i waży 4,510 O.O :ico_szoking:
myślałam że dłuższy jest bo inaczej mi się go trzyma chyba w szpitalu źle go zmierzyli :/
jeszcze ta @ mi dokucza strasznie :/
Mamy iść do neurologa i laryngologa przez tą jego spłaszczoną główkę... staram się jak mogę go kłaść na drugą stronę ale on strasznie nie lubi długo na niej leżeć

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 lip 2011, 16:57

hej

U mnie dziś fatalna pogoda, pada, wieje i zimno :ico_olaboga:

Liwia przez ostatnie dni dała mi w kość, mało spała, duzo marudziła i płakała. Zmienilismy krople na biogaie, nie wiem, czy to po nich, ale dziś jest spokojniejsza :ico_sorki:
Ucze ją zasypiać ze smoczkiem, bo rece i plecy odpadają.
Poza tym jestem przeziebiona i nie chcę jej zarazić.
Ja chyba od Poli cos znów załapałam :ico_olaboga: , przez 15 lat nie chorowałam tyle co ostatnio :ico_olaboga:

Pola od wczoraj u moich rodziców dziś ją mąż odbiera :-) .

Liwce dziś też jakieś krostki wyskoczyły, wczoraj zjadłam morelę z dzziałki od rodziów, może po tym :ico_noniewiem:

Antykoncepcji żadnej jeszcze nie stosuję, my jeszcze nie poszlismy na całość :ico_wstydzioch: , za tydzień ide do lekarza to pogadam, skłaniam się ku spirali :ico_sorki: Tabletek nie chcę, pamietam, że średnio po nich mi było, gumki odpadają, jak mamy z nimi sie kochac to wolimy w ogole tego nie robić :-)

Współczuję @, ja miałam po Poli bardzo bolesne i obfite, obym jak najpóźniej dostała
:ico_sorki:

Odruch moro u nas głównie jak "wychodzimy" z kąpieli.
Liwia też lubi karuzele, zabawki przy lezaczku, i inne ktore jej sie pokazuje, zaczyna gadac po swojemu, głównie jak się do niej cos mówi :-)

markotka, koroneczkaale macie przystojniaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mariola współczuję kolek

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 lip 2011, 18:21

markotka, koroneczkaale macie przystojniaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Może za kilka lat się spotkamy i zrobimy "wielkie zapoznanie" hihi

U nas też strasznie zimno brrr ale za to dziecka nie ma, ciagle śpi

Mariola, wspólczuję! Oby maluszkowi szybko przeszły kolki :ico_sorki: A przekładanie główki nic nie da, bo dziecko i tak jak będzie chciało samo się obróci. Musicie podchodzić do dziecka tylko z drugiej strony, żeby sam nauczył się główkę obracać. łóżeczko też przestawcie tak by podchodzić do niego z drugiej strony :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

01 lip 2011, 18:40

Koroneczka Igorek kręci główką i chętnie to robi ale to za mało i tak i ta biedna głowina dalej jest płaska z jednej strony... zwykle jak śpi to przekręca główkę na tą płaską stronę więc staram się coś podkładać ale on i tak ma swoje zdanie... nie wiem już co robić z tą główką biedną

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 lip 2011, 19:09

Mariola_Larose a ile mierzył jak się urodził? z tą główką na pewno coś się poprawi tylko trzeba jakiś sposób znaleźć :ico_sorki:

NOWA zdrówka dla ciebie :ico_sorki:
ale za to dziecka nie ma, ciagle śpi
u nas to samo :ico_sorki: Miluś od 15 śpi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

01 lip 2011, 19:17

Cześć dziewczyny.
U mnie pogoda jak u was, pada i pada, ale do teściowej i tak poszliśmy. Już w przyszłym tygodniu ma być lepiej i zacznę ją na spacery brać.
Mariola_Larose, może koroneczka ma rację, odwróćcie łóżeczko, a kiedy do lekarza?
Co do antykoncepcji to ja jak Nowa. Nawet u lekarza nie byłam, ale muszę, ja to mam z tym problem, że jak się załatwię albo zrobię większy krok to krwawię trochę, tak jak by tam nie do końca było ok. Umówię się na przyszły tydzień. Mój M wie że ciągle plamię( myślę że to to szycie) i nawet nie nalega.
Współczuję tych kolek, ja z Izą przeszłam debridaty zielone kupki z krwią, jedzenie marchwi gotowanego kurczaka i ziemniaków i miałam dość. Ada mi to wynagradza dlatego trzymajcie się.
Koroneczko, Mariolu synusie piękne i więcej fotek poproszę :-)
Aniu ja dopiero dziś Adzie włączyłam karuzelę, dopiero coś mnie naszło i wyciągnęłam i tak jak twoja Mielenka bardzo jej się spodobało, słuchała, patrzyła trochę ją po lulałam i poszła spać.
Mariola jestem w szoku że tak szybko dostałaś :ico_sorki:
Mykam ogarnąć dom. M śpi na fotelu z Ada na piersiach wyglądają super biegną po aparat. Pa

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 lip 2011, 19:23

mama Izuni to rób fotę :-D :-D :-D widzę,że nasze córeczki polubiły karuzelkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 lip 2011, 20:35

mama Izuni, fajnie, że masz więcej czasu dla nas :-) a fotkę poprosimy, chętnie ujrzymy ten widok :-)

Mariola spokojnie główka się wyrówna, mój też nie ma idealnie równej bo też swego czasu silniej na jedną stronę sie obracał! Podchodźcie do niego z drugiej strony i mówcie do niego żeby sam się obracał i trzymał główkę po drugiej stronie- będzie dobrze! się nie martw!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

01 lip 2011, 21:03

zaczął odpychać się i za nic nie można go było dostawić
dokładnie tak się u nas ostatnio dzieje :ico_sorki: nie sądziłam, że karmienie piersią będzie takie trudne :ico_sorki: jeszcze mąż i mama mnie dołują dodatkowo, mąż jak widzi, że Krzysiu siłuje się z piersią, to mówi zawsze, że pewnie nic mu nie leci i co chwilę pyta czy ma butelkę uszykować :ico_zly: a mama ciągle pyta ile mleka udało mi się odciągnąć i za każdym razem jest gadka "uuuuuu, malutko, tak myślałam że masz za mało pokarmu, zrób mu butlę" :ico_zly:

Emilia no Krzysiu rośnie jak na drożdżach, taka drobinka był jak się urodził, a teraz taki fajny tłuściutki się robi :-D ale nadal nosimy rozm.56

Ania fajnie, że Milenka zajmuje się karuzelą, a właściwie karuzela ją zajmuje :-D

Koroneczka super fotki :ico_brawa_01:

Mariola współczuję kolek :ico_sorki: oby szybko przeszły :ico_sorki:

mamaIzuni pokaż nam fotkę :-D

U nas jeszcze 6tyg. nie minęło, ale mąż mnie skusił na małe co nieco :ico_oczko: tylko luz mnie trochę przeraził :ico_noniewiem: mam nadzieję, że się to jeszcze poprawi, intensywnie ćwiczę mięśnie kegla, no i na razie gumka, a później na pewno tabletki.
Parasolkę zamówiłam sobie implasta pod kolor wózka i czekam już 3 tydzień :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 lip 2011, 21:10

dziewczyny śpią, mąż pojechał mi do apteki, a ja sie relaksuje :-)

mariola mnie pediatra kazała podkładać 1kg ryzu owiniętego w pieluchę, Liwia lubi prawy bok, nasza pani stwierdziła, ze ma lekki kręcz. Oprócz tego jak pisza dziewczyny podchodź z drugiej strony, układaj odwrotnie w łóżeczku, będzie dobrze :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości