ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 paź 2011, 20:31

kurcze z jednej strony dobrze ze Julcio ma jeszcze lepsza opieke, ale z drugiej tosi musi byc strasznie ciezko i przykro tak go tam samego zostawiac :ico_olaboga: jak noworodek jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego co go otacza, tak teraz patrzac na 3 m-czne dziecko, ktore kojarzy, ktore chce byc caly czas przy nas..masakra
oby jak najszybciej wrocil do domu :ico_sorki:

nina to fajnie ze kolyska sie sprawuje i jeszcze z niej pokorzystacie..
moja Kalinka juz tak fika w lozeczku ze nie mialabym odwagi jej zostawic swobodnie w czyms ruchomym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

20 paź 2011, 09:10

tosi musi byc strasznie ciezko i przykro tak go tam samego zostawiac :ico_olaboga:
Tosia stara się aby zawsze ktoś był przy Julciu...wytyczyli sobie takie dyzury. Raz jest ona, raz jej mąż, mama lub siostra. Julcio nie lubi byc sam, płacze gdy nie ma przy nim znajomej osoby :ico_placzek: :ico_placzek:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 paź 2011, 11:16

Tosia stara się aby zawsze ktoś był przy Julciu...wytyczyli sobie takie dyzury. Raz jest ona, raz jej mąż, mama lub siostra. Julcio nie lubi byc sam, płacze gdy nie ma przy nim znajomej osoby
to dobrze, że jakoś to udało im się zorganizować, choć na pewno jest im bardzo ciężko tak dojeżdżać, tym bardziej, że każdy na pewno pracuje no i jest jeszcze braciszek Julcia, który też jest jeszcze małym chłopcem i potrzebuje opieki... mam nadzieję, ze szybko zdiagnozują co dolega Julciowi, pomogą mu i wróci do domku :ico_sorki:

A my nadal u mamy, a jak wczoraj dzwonił mąż, to przyłożyłam do uszka Alanka komórkę i jak uslyszał głos taty to zaczął szaleć, machać rączkami, nóżkami, zrobił duże oczka i gadał coś po swojemu. Niesamowite jak poznaje głos tatusia :ico_szoking:

Za to nockę mieliśmy kiepską w porównaniu do poprzednich, bo mały się przebudził dwa razy i był jakiś taki niespokojny, nie chciał jeść, ale chciał się przytulić do piersi. Nie mam pojęcia, ale podejrzewam, że tęskni do swojego domku, swojego otoczenia i do tatusia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

20 paź 2011, 11:47

no i jest jeszcze braciszek Julcia, który też jest jeszcze małym chłopcem i potrzebuje opiek
własnie Kubulek też bardzo przeżywa całą sytuację :ico_placzek: w przedszkolu kilka razy zdarzyło mu się zsiusiać w majteczki :ico_olaboga: :ico_placzek: biedny chłopiec współodczuwa stres i nerwy rodziców
Nie mam pojęcia, ale podejrzewam, że tęskni do swojego domku, swojego otoczenia i do tatusia :ico_noniewiem:
nasz Kubuś tez najspokojniejszy w domku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 paź 2011, 11:49

czesc laski. u nas juz lepiej.
co do słoiczków to ja równiez czekam przynajmniej do 5 miesiąca. Maja jest raczej spokojnym dzieckiem w porównaniu do Kuby, ona sama się bawi , lezy sobie spokojnie i tylko placze jak jest głodna... jak leży i biore ja za rączki to trzyma sztywno główke i podnosi ja do góry, ale to dopiero od wtorku i tak codziennie sobie ćwiczymy, tylko niechcę jej za bardzo przezwyczajac bo potem nic nie będe mogła zrobic w domu jak sie nauczy byc w pionie :ico_oczko:
pogoda u nas pod psem wiec ze spaceru nici, za to zrobie obiad na dwa dni i jeszcze cos pomrożę.
Cieszę się, ze u Tosi i u Julcia jest dobrze... trzymamy mocna kciuki za nimi!!!! bedzie dobrze!!!!

[ Dodano: 20-10-2011, 11:51 ]
U nas Maja tez jest najspokjniejsza w domu i nawet kupę jej sie najlepiej robi w domciu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

20 paź 2011, 12:20

czesc...
aniafs, pozdrów Tosię, niech sie trzyma dzielnie kobitka, baby muszą być silne...

[quote="nina0226"]i jak uslyszał głos taty to zaczął szaleć, machać rączkami, nóżkami, zrobił duże oczka i gadał coś po swojemu. Niesamowite jak poznaje głos tatusia [/quote
słodkie :)....
]

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

20 paź 2011, 15:14

zirafka, z ta kupka to chyba nie tylko maluchy tak maja, że najlepiej na własnym kibelku hahahahha :-D :-D :-D :-D :-D
Mój Dominik to za szlag w przedszkolku kupki nie zrobi. Kiedyś przyszedł i mnie pyta takim poważnym tonem: Mama, a dlaczego oni w tym przedszkolu to tak źle te dupki wycierają. Ciagle mnie piecze. Nie bede tam robił. I od tej pory basta hahaha

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 paź 2011, 18:37

[quote="beti"][/quote]Mój Dominik to za szlag w przedszkolku kupki nie zrobi
u nas jest podobnie, jka kiedyś spytałam dlaczego nie robi kupy w przkolu to mi powiedział, ze nie bedzie mu pani patrzyc na pupcię a zreszta dzieci go podglądaja hm.....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 paź 2011, 20:43

beti no z tym podcieraniem w przedszkolu roznie bywa..moja kiedys przyszla i majty miala z kupki wybrudzone :ico_szoking: a twierdzila ze pani ja podcierala :ico_noniewiem:

u nas pieknie sie wyklarowala sytuacja z kupkami Kalinki, pijemy Bebiko i jest luzik, kupki zolte, wrocil ich dawny kwasnawy zapach, brzuszek nie boli, dziecko zadowolone :-D i mama tym bardziej :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

21 paź 2011, 09:25

dziecko zadowolone i mama tym bardziej
świetnie :ico_sorki: :ico_sorki: a dokarmiasz cycusiem jeszcze??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości