lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 sie 2007, 00:19

madziorka maly ma szczeoienie 13 sierpnia,tylko musze zerknac na co .hv powiedziala,ze mam sie przygotowac,bo oprocz szczepienia i wazenia beda robic malemu badania ,tzn ogolny stan zdrowia,jak sie rozwija itp,wiec fajnie,bo juz myslalam,ze olewaja :-D astrid ja cwicze miesnie kegla,ale rzadko,a to dlatego,ze ciagle chce mi sie do toalety...czuje sie jak w ciazy :ico_zly: no i lekarka kazala mi cwiczyc podczas karmienia ,bo ja myslalam,ze mam chory pecherz :ico_haha_01:
ale zmeczona jestem,ide spac....acha kamilko ja tez bym sie przerazila :ico_szoking: dobrze,ze to nic strasznego

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

05 sie 2007, 08:21

Hej :-)
Ja od rana na pelnych obrotach - czoraj do pichcilismy z KRzysiem, potem on oczywiscie sleczal przed kompem do 3 i przechodził jakas bardzowazna "misje" hahaha :ico_puknij: :-D a dzis od rana zamieszanie - nie mam talerzy! Tzn mam, ale 10 - i to z trzech kompletow :ico_olaboga: a bedzie z 17 osob.. Wiec super :-) Jaja jak berety - latam po znajomych i zbieram talerze :-D
KRzys spi, Mały harcuje i szczerzydziasla - jakby wiedzial ze dostanie conieco :-)
Ja nienormalna w rozsypce, wszystko lezy, a ja na tt z herbatką.. :ico_noniewiem: :ico_puknij: Zaraz mnie pewnie sieknie i zaczne beczec.. Ale poki co szczerze siebo mamy piekny dzien i jestem bardzo dobrej mysli :-)
Trzymajcie kciukiza Juniora, zeby nie zrobil cyrku w kosciele :-D
Kamilko - wspolczuje! Mnie kolezanka wczesniej ostrzegala ze wlasnie takie rzeczy z siusiakami moga sie robic wiec leciutko myje i dbam od poczatku..
Avisek- biedna Twoja Malutka..
A moj Krzys zrezygnował z cyca.. Od poczatku ciagnal i cyca i butle i nie bylo problemu.. A po dobie przerwy po tej pyralginie, jak dałam mu cyca, darł sie okropnie i walczył.. Ssał 10 sek i wypluwał.. A jak dostał butle- spokoj.. Ryczałam pol wieczora i czułam sie troche jak zła matka.. Ale przeciez ta butle to mu podałam dla jego dobra, zeby zaczał przybierac na wadze, zeby sie najadał.. No i masz babno placek..
Trudno. U mnie w rodzinie i tak wszystkie kobitki tak krotko jakos karmia i wszystkie dzieci ładnie i zdrowo rosna.. W koncu na cycu swiat sie nie konczy. Dzis jestem bardziej pozytywnie nastawiona.. :-D

Ech.. Czyja nie wspominałam, ze uciekam? No to uciekam ...serio serio :ico_haha_02:
Buziaki! Miłej niedzieli!!! :570:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 sie 2007, 08:33

Juli, trzymam kciuki żeby mały Krzyś był grzeczny w kościele :-) Co do karmienia piersią to się nie przejmuj, bo tak jak napisałaś, na butli świat się nie kończy :-D Na pewno jesteś dobrą mamusią, a junior przybiera na wadze i rośnie zdrowo, więc czegoż chcieć więcej :-) :-) ?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sie 2007, 09:52

Czesc dziewczyny :-D
Kamilko gratuluję 100% powrotu do formy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest powód do radości :ico_oczko: Ah co do Tomcia ja juz bym miala pełne gacie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja zsikana ze strachu biegałam w szpitalu do pielęgniarek kiedy na pampersie zobaczyła czerwone plamki, a to się okazały moczany i ze to jest norma ufff jaka ulga była. Jednak tyle rzeczy nie wiemy....
Aniu ja tez byłam wystraszona co do tej grudki na rączce, ale ona uwidoczniła się akurat na wizycie u pediatry i ona nas uspokoiła. Powiedziała, ze to będzie wyglądało jeszcze gorzej, ze zacznie się bardziej czerwienić, potem ropieć, potem się zabliźni i juz :) Nie mozna tego ani zaklejać ani smnarować tylko starać się nie zamoczyć w kąpieli jak juz będzie ropieć :ico_oczko: głowa do góry. A szpitalu (p[iiiiiii) mogliby mówić, ze coś takiego moze się zdarzyć :ico_puknij: Spóźnione gratulacje dla Helenki :ico_tort:
Lucy trzymam kciuki eby Oliwierek wypadł w 100% dobrze na tych badaniach
Juli Ty jak xzawsze zwariowana hehe. No i nie przejmuj się cycami to nie jest koniec świata :ico_oczko: Chociaz ja sama bywam bliska zalamaniu kiedy widzę, ze cycem mała się nie najada :ico_placzek:
Avisek współczuję malutkiej, ze się męczyła u nas taka jazda była tydzień temu :ico_placzek: caŁĄ DOBĘ NORMALNIE :ico_placzek:


Wczoraj nie miałam nai chwili, mała ciągle marudziła i wcale nie chciała w dzień spać :ico_noniewiem: Nie wiem co jej jest, jest najedzona i dalej marudzi, kwęka i nie śpi. Moze ona poprostu chce być zagadywana i zeby przy niej ktoś był cały czas? Kurde mam dylemat... Nobo takie małe diecko.. trzba do niego gadać , gugać no bo jak inaczej>? A z drugiej strony obawiam się, ze jak tak będziemy przy niej siedzieć, ją nosić to potem ona się przyzwyczai i z czasem będzie chciala zeby wogóle tylko przy niej być, to my wogóle nic nie zrobimy w domu i nie będiemy mieli czasu dla siebie.. No i co tu zrobić?? Jak Wy postępujecie??
Wogóle zastanawiam się zeby kupić Wanesce płytę z jakimiś piosenkami, moze się zainteresuje i będzie przy nich spokojna? Bo karuzelka szybko kończy granie.. Na początku myślałam o płycie z odgłosami wody albo lasu na uspokojenie zeby nie płalała ja juz nie wiem... Bo naprawdę boję się przesadzić :ico_noniewiem:
Powiedzcie czy jakimiś zabawkami Wasze dzieciaki się bawią? Myślałam o macie edukacyjnej, moze juz mozna kupić? Bo tak mi jej jakoś zal lezy i niczym się nie bawi... a moze jeszcze nie potzrebuje?

Waneska dzisiaj kończy miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zapraszam wszystkich :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: A moje kofanie zaprosiło mnie dzisiaj do restauracji z tej okazji, a wczoraj dostałam komplet zajeffffajnej bielizny :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D i nawiasem mówiąc juz tak nie naciska z tym karmieniem :ico_oczko:

Miłej niedzielki

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

05 sie 2007, 10:50

Alinko widzisz jak superowo! Twoj KArol jesdnak jest wporzadku!!! Czasamisa slabsze dni ale widzisz- jestescie fajna rodzinka!!!
Aniu- a wiesz jak to u nas bylo z tym babelkiem od szczepionki? W nocy bzyzal komar - ja mam bzika na tym punkcie.. szukalam go godzine, po czym zakryłam łepek koldra i poszlam spac Rano wstaje, ubieram Juniora, patrze.. Bąbel! :ico_szoking: I zaczelam gadac do komara ze jak go dorwe togo zgniopte bla bla bla..A po dwoch dniachsobie przypomnialam, ze to przeciez ta szczepionka bomi w szpitalu powiedzieli ze tak bedzie- tylko ja, ciemna istota, nie zajarzyłam :-D
A co do zabawek - mymamydie mty edukacyjne.. I Maly zaczyna chwytac o co biega i mietosi raczkami duze teletubisie po bokach ktore szeleszcza. Ma radoche choopak z tej szeleszczacej zabawy :-) Karuzelke mam ale taka prosta, ikeowska, po prostusobie wisikolorowa. Mamy na raczke lozeczka taka spiralke zajeeebista! Kupilam na allegro - W glowce jest dzwoneczek, jest piszczałka i motylek z szeleszczacym wnetrzem. Misiek sobie bije tego lwa po glowie i podoba mu sie jak dzwoni. Zaraz wkleje link tej firmy na allegro - polecam!Naprawe! Maja super zabawkidwa razytansze niz w sklepach. http://www.allegro.pl/item219617127_baw ... wzory.html Wejdz tez na inne ich aukcje. Super!!!
Dzis znajomi przytaszcza ten bujaczek izobaczymy jak tam działa na synka wibrujący fotel! :-D
W domu wszystko mniej wiecej przyszykowane. Hihizabrałam juz zapiekanke i chinszczyzne z balkonu, bo slonce juz mocno grzeje, a nasza lodowa peka w szwach i trzeba bylo strzelic prowizorke :-)
Misiek sobie chrapie grzecznie, fatałaszki dla niego przygotowane, ja wystrojona :-)Nawet wcisnełam swoje balony w stanik sprzed ciazy. Normalnie- szalenstwo!!! :-D
UCiekam.. JEszczesobie kawe strzele i jedziemy nakofeinowani do kosciola! :-D
Buziaki!!! Pieknej milej niedzieli! :-D
Okej ,uciekam,moje pazury wyschły ostatecznie :-)
Madziorka- pisz jak tam impressska wypadła!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sie 2007, 11:00

Juli to zyczymy Ci miłej zabawy i czekamy na realcje i oczywiście foooooooooooooottyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D :-D
dzięx za linka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 11:21

julie to ty niezla mamuska.. tyle gosci oczekujesz... jedzonko pyszne gotowe i jeszzce masz czas pazurki malowac a nie wspomne e postach na tt :ico_szoking: :ico_szoking:
zycze super imprezki, trzymam kciuki za juniorka co by wam w kosciele glosniej od ksiadza nie spiewal hihi i oczywiscie fotki wklejaj z balonami i juniorkiem hihi :ico_oczko:

lucy no jelsi u ciebie to dopiero pierwsze szzczepienie to ja na razie mam jeszzce czas.... czyli u nas nie ma tego na gruzlce zaraz po porodzie jak w polsce dziwczyny pisza :ico_szoking:

a ja wlasnie wstalam.. kurcze ja juz na zegarek nie musz spogladac .. w nocy maly budzi sie co 3 godz na karmienie.... co do minuty :ico_szoking:

pierwsze karmienie ma po 5 godz.. ale jak zasnie po kapaniu (rzadko ale sie zdarza) to potem wlasnie ok 1 drugie karmienie a kolejne juz niesttey co 3 godz hih wiec lepiej jak czuwal do 23 a potem spal dluzej a ja z nim.. bo tak to ja sie klade dopiero po 1 i juz nie pospie za duzo.. hihi ale i tak wyspana sie czuje hihi
adaas wstawal na przebieranie itd ja tylko lezalam i czekalam na leosia hihi a teraz adas pobiegl grac w pile do parku a maly drzemie i zaraz pewnie obudzi sie na jedzonko hihi
u nas dzis 30 st i tak mi zal tego slonca bo pojechalabym nad morze ale z maluszkiem zdecydowanie za goraco.. moze w parku sobie polezymy.. bo na basen otwarty tez kicha... cienia nie ma a ja jeszzce sie oczyszczam... :ico_wstydzioch:

a imprezka wesola.. udana oczywiscie.. jaja smiechy jak zwykle hihi moja mama prawie sikala ze smiechu po 2 drinkach hihi bo mamy takich znajomych jajcarzy ze nie da sie wysiedziec cicho... hihi ogolnie lach ze wszystkiego hihi
najadlam sie kielbasem skrzydelek hamburhgerow z grilla hihi pierwszy z salata lodowa, ale maly spal spokojne.. a mama zrobila sernik na zimno z truskawkami i kendle z truskawkami i tez wcinalam ale gotowane mozna wiec maly ok hihi
no i ja chyba nigdy nie schudne po takim menu. hihi
a jak poszlam karmic wczoraj po 1 to tak zasnelam razem z leonkiem,.. hihi i gosci nie pozegnalam hihi
zarcia i picia tyle zostalo ze dzis mozna by druga imprezke zrobic hihi

pozdrawiam was i milej niedzieli..

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 sie 2007, 11:22

witam a u mnie same zle wiesci :ico_placzek: od piatku nie odzywam sie z P i nie wiem czy wogole dojdziemy do porozumienia :ico_placzek: jutro mamy 2 rocznice slubu i ci i P pracuje od 6 rana do 22 ech :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 13:48

madziu az tak zle????? :ico_szoking: moze wam przejdzie do jutra co??? to pewnie przejsciowy kryzys ... hormony, nowa sytuacja... wiec nic dziwnego. mam nadzieje ze sie ulozy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 sie 2007, 14:00

Siemanko :-D ALINKO dla Vaneski :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JULI to milej imprezki i trzymam kciuki zeby juniorek byl grzeczny :ico_tort: :ico_tort: ,MADZIU moze sie polepszy nie smutaj sie,juz raz mieliscie taki kryzys i jakos doszliscie do porozumienia napewno bedzie dobrze :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ,MADZIORKA to czadowo ze imprezka sie udala :ico_haha_02: ,a my zaraz obiadek zjemy i idziemy na spacerek bo pogoda nawet fajna,dzis niestety w poludnie flacha bo zbiorniki mleczne prawie puste,ale coz wazne ze mala zadowolona i nie placze :Pozdrawiam wszystkich

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość