Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

13 paź 2007, 11:00

ladybird23, Ale myślisz ze ja tam tak sobie chodziłam odpukałam modlitwę i koniec????Powiem wam tak wszyscy się mylicie nie znacie mnie i na podstawie paru słów wyciągacie wnioski nie uważacie ze to głupie????Piszecie ja to dopiero jestem wierząca mnie Bóg kocha i mnie wysłuchał Ty za mało się modliłaś i teraz masz!!!!!!!Podjecie do wiary...nie inaczej, ludzie myślą ze Bóg sobie wybiera osoby do kochana i tylko im zsyła dostanie życie a jeśli Bóg jest to kocha nas wszystkich tak samo nawet tych którzy popełniają okropne zbrodnie!!!!Ja nie winie Boga za śmierć mojego syna i już to pisałam jestem tylko zła bo nie rozumiem dlaczego tak sie stało....
ladybird23, powiem ci tak jak spodka Cię to co mnie i nie chodzi tu tylko o śmierć dziecka to będziesz mogła usiąść ze mną i porozmawiać na temat wiary Boga i cierpienia!!!!!!!!!!!

Przepraszam ale się zdenerwowałam :ico_zly: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 paź 2007, 12:11

Dziewczyny, po co te kłótnie i nerwy?? Chyba każda z nas ma prawo do wiary lub "niewiary". Każda ma swoje przekonania i prawo do własnego zdania. Robi się tu bardzo nerwowa i paskudna atmosfera, a chyba nie o to chodzi...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 paź 2007, 12:36

Mama_Kingi, ma całkowita rcję, uważam tak jak i ona

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

13 paź 2007, 12:52

Ja też tak uważam i pisałam o tym ze to nie temat na rozmowy na temat wiary ....tylko nie pozwolę na to żeby jakaś obca osoba uczyła mnie jak mam postępować jestem już duża dziewczynka i sama kieruje swoim życiem a wszystkie komentarze na ten temat proszę zachować dla siebie bo nikt mnie nie nawróci jeśli sama tego nie będę chciała...

To tyle i kończę ten temat....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 paź 2007, 13:42

paulina ale nie potrzebnie sie tak unosisz, bo ja cie nie oceniam, ja głęboko wierzyłam ze moje dzieciatko urodzi sie zdrowe i tak sie stało i sie z tego powodu ciesze, pewnie jakby tak nie było to tez bym sie zastanawiał dlaczego akurat ja...ale z twojej wypowiedzi jakos tak zrozumiałam ze zaczełas chodzic do koscioła jak zaszłaś w ciąze a tu taki numer... :ico_sorki: może źle zinterpretowałam twoja wypowiedź..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 paź 2007, 13:50

Dziewczyny nie bez klotni prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mamy tutaj pomagac dziewczyna a nie sie gryzc,jak co to na priv sie gryzcie :ico_zly: K@TECZK@ nie obwiniaj sie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: to nie twoja wina kochana ,bedzie jeszcze dobrze kochanienka zobaczysz i bedzie miec dzieciatko przekochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 paź 2007, 14:16

ja zwróciłam się do Boga i po prostu tego nie dostałam musiałabym tu opowiedzieć całe swoje życie aby udowodnić że dla mnie modlitwa nie działa bo to nie był jeden jedyny raz kiedy o coś prosiłam
Paulina wybacz, ale ja te słowa zinterpretowałam tak samo jak ladybird, moze źle to sformułowałaś. :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 paź 2007, 15:20

drogie panie bardzo prosze o zakonczenie tematu wiary badz niewiary na tym watku...
przypominam wam ze jest to temat poswiecony mamusiom majowym ich odczuciom w ciazy... robi sie nam tutaj nieco nieprzyjemna atmosfera... juz jakis czas temu poruszany byl temat religii i na tym watku wrzalo jak w kotle... religia nie powinna byc tematem tabu, ale ile ludzi tyle opinii... kazdy ma prawo wierzyc badz nie... i nie powinnysmy go przez to oceniac...
jeszcze raz bardzo was prosze o zakonczenie tego " sporu" :ico_oczko: i zycze wszystkim milego weekendu

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

13 paź 2007, 15:57

Z racji tego ze zakończyłam temat wiarydelicja na tym wątku boMONIKAB fr, ma w całości racje nie będę już komętowac żadnych wypowiedzi dotyczących tego tematu...dotarło do wszystkich?Macie jakieś ale to proszę na priv albo kto ma odwagę niech założy watek o wierze ale wydaje mi się ze to forum nie obejmuje tego tematu...koniec kropka!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 paź 2007, 16:43

MONIKAB fr pisze:kazdy ma prawo wierzyc badz nie...

w pełni się zgadzam :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość