Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 mar 2008, 20:04

mariola pisze:A z mezem sie poklucilam i nic mi nie dal.


ja tez to chyba rodzinne dobrze ze wczoraj prezent wyciaglam bo pewnie bym nic nie dostala

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 mar 2008, 22:36

iwona83 pisze:dziekuje pewnie ze sie przydal bo ja wogole nie wiem jak sie za to zabrac tzn za ten lot

No ja właśnie też nie wiem jak to z tym lotem.. Ogólnie po przeczytaniu tego artykułu zaczęłam się zastanawiać co z jedzonkiem dla bobasa :-/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 mar 2008, 02:42

CleoShe pisze:No ja właśnie też nie wiem jak to z tym lotem.. Ogólnie po przeczytaniu tego artykułu zaczęłam się zastanawiać co z jedzonkiem dla bobasa


wlasnie przeciez musze miec mleczko przy sobie

[ Dodano: 2008-03-09, 09:58 ]
Wszytskiego najlepszego dla Arturka

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 mar 2008, 14:35

Czesc wam widze że nikt tu nie zagląda.Ja już po kościółku i obiadku koło 14;30 wybieramy się na spacer ,myśle że całą rodzinką .Pa :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 mar 2008, 16:28

pinko pisze:A ile Majeczka ważyła po urodzeniu? Moja Ula przy wzroście 52cm ważyła aż 3800g!!! :ico_szoking: Więc "Kluseczka" z Niej była od urodzenia :-)


Pinko rzeczywiście kluseczka byla :-D Moja też ważyła 3820 g ale miała 66 cm.

[ Dodano: 2008-03-09, 15:36 ]
Goonia pisze:
Fintifluszka pisze:dzisiaj Kuba złożył wniosek o becikowe. wiecie może jak długo trzeba czekać na przelew?
Justynko, jeśli Gabriel ma już peselek to sprawa pójdzie szybko. Ja czekałam miesiąc, bo nie było jeszcze peselka. A jak go dostał i przekazali go do mops-u to była kwestia tygodnia.


My czekaliśmy ok tygodnia. I nie był potrzebny pesel malej. Nawet go jeszcze nie mieliśmy a pieniążki już były na koncie, więc pewnie zależy od urzędu.

[ Dodano: 2008-03-09, 15:53 ]
No to pewnie tyle z pisania bo mała sie obudziła :ico_placzek:
U nas od paru dni marudnie . Chyba przechwaliłam moją córcię, bo już niestety nie jest tak grzeczna. Właściwie to nie wie co chce.
I chyba przejdę na butelkę. Po dwóch miesiącach karmienia skończymy karierę z cyckiem w roli głownej :ico_haha_01: Nadii chyba już nie wystarcza moje mleko bo jak dostanie butlę to dopiero się uspokaja . No trudno, nie będę jej i siebie męczyc.

Może wreszcie wiosna do nas zawita. Tak zapowiadają ale zobaczymy. Dobra uciekam. Pa pa...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 mar 2008, 18:32

My byliśmy na spacerku z Kubą-dzisiaj się udało, teraz Kuba pojechał do Ostrowa Wielkopolskiego na zebranie swojego klubu motocyklowego... Gabriel jest marudny-znaczy On by chyba chętnie zasnął, ale mam wrażenie, że brzuszek mu doskwiera, drzemie sobie, zaczyna się kręcić i wypada mu smoczek więc zaczyna płakać i muszę lecieć mu smoka zaaplikować znowu. Mam nadzieję, że Kuba wróci koło 20 tak jak obiecał...
moja mama mnie dzisiaj wkurza... za każdym razem jak Gabriel płacze i nie wiadomo czemu to Ona zaraz "a kto go oglądał dzisiaj? zauroczyli go!" nosz kurde już nie mogę tego słuchać i dzisiaj tak płakał bardzo i mama pyta czemu więc, mówię, że w sumie nie wiem, a Ona, że jeżdżę z Kubą gdzieś i się gapią ludzie więc powiedziałam, żeby mi więcej nie mówiła takich pierdół, bo mnie szla trafia, to się żachnęła i trzasnęła mi drzwiami, później jak się kręciłam po piętrze i Gabik zaczął płakać to słyszałam jak zamyka swoje, choć nigdy jej płacz małego nie przeszkadzał, a teraz chodzi odąsana :ico_puknij:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 mar 2008, 20:24

A gdzie mój poranny post wsiąkł ? :-|

iwona83 pisze:wlasnie przeciez musze miec mleczko przy sobie

Jak i ja.. A teraz zaostrzone rygory są i nie można mieć żadnych płynów, kosmetyków przy sobie.
W zeszłym roku po Sylwestrze jak wracaliśmy do Londynu to Rafała na bramce zatrzymali bo w plecaku miał moje kosmetyki do makijażu.. Latałam po lotnisku szukając kiosku gdzie mogłam kupić tą zasuwaną torebeczkę plastikową na moje kosmetyki :ico_puknij:

Wczoraj Norbert prawie cały dzień spał.. aż się bałam, że skoro przespał dzień to w nocy będą harce, ale o dziwo też spokojnie spał. Koło 1 w nocy jak go wzięłam do karmienia to się trochę przestraszyłam bo jakiś gorący był.. no i ten dzień przespany :ico_szoking: Mierzyłam mu temperaturę kilka razy, ale ten mój dziwny elektroniczny termometr za każdym razem pokazywał mi inną temperaturę - raz 38, potem 36, 7 i jeszcze kilka innych pomiarów :ico_puknij: Na szczęście dzisiaj jest ok i na żadną chorobę się nie zapowiada.
Ale dzisiaj odpuściliśmy sobie spacerek.. miałam chociaż na ogród z Norbertem wyjść nawet na 15 minut, ale deszcz się rozpadał.

[ Dodano: 2008-03-09, 19:28 ]
No i :ico_tort: dla Arturka za ukończenie 3 miesiąca :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 mar 2008, 20:32

Hey wróciłam wypoczeta z Krzysiem - było cudownie!!! wklejasm kilka fotek, wiecej napisze jutro bo dzis juz zmeczona jestem!!!


Domek w prawie całej okazałości...
Obrazek

I na spacerze...
Obrazek

Za domkiem...
Obrazek

Przed bramką do domku...
Obrazek

Na schodach domku...
Obrazek

W lesie...
Obrazek

Na górce przy altance...
Obrazek

Tak mały usnął na 10 min przed kąpielą - zmęczony spacerkiem...
Obrazek

Kąpiel przy kominku!!! :-D
Obrazek

No i to my z Krzychem dziś rano...
Obrazek

No i Krzys juz w swoim łóżeczku po powrocie z jego pierwszej tak długiej i dalekiej wycieczki, zafascynowany swoja karuzelka...
Obrazek


no i uciekam bo czas na kąpiel i do spanka. jak bede miec siły to jeszcze napisze dzis a jak nie to pewnie jutro - choc mam fure prania po tym weekendzie.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 mar 2008, 22:34

Marcia.. super fotki. Pogoda widać Wam dopisała a w takim plenerze to rzeczywiście można odpocząć i się zrelaksować :-)

Ja to już odliczam dni do wyjazdu do Polski.. Wtedy ja sobie odpocznę.. Każdy na zmianę pewnie będzie chętny by zająć się małym. Wiosna też już zapewne będzie w całej okazałości. Norberta do ZOO będziemy mogli zabrać - ciekawa jestem jakie będzie jego zainteresowanie zwierzętami :ico_haha_01: .

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 mar 2008, 23:40

Marcia pozazdrościć... Mam nadzieję, że w wakacje uda nam się wyskoczyć nad morze na kilka dni :ico_noniewiem: w góry na pewno, bo mamy blisko...
Marcia, Krzyś na każdym zdjęciu ma rękawiczki... drapie się jeszcze, czy zakładasz, żeby łapki nie marzły??

Kaśka mało masz pokarmu? :ico_noniewiem:
Która z was dziewczyny w ogóle jeszcze piersią karmi??

Mi na szczęście utrzymuje się laktacja, wczoraj miałam jakąś taką wiotkośc piersi i już się zaczęłam martwić, ale dzisiaj już się ładnie napełniały, przed ostatnim karmieniem odciągałam trochę, bo były twardawe pod spodem, a wtedy zawsze bardzo leci małemu i się krztusi, a poza tym wydaje mi się, że lepiej jak są takie lekko miękkie-łatwiej sutek chwycić Gabrielowi
Tylko moje dziecko często zamiast się najeść do syta, to tak na pół gwizdka zjada i więcej nie chce, a za 1.5-2h znowu jest głodny :ico_noniewiem:

powinnam się położyć, bo Gabriel już śpi po ostatnim jedzonku, ale Kuba nie wraca coś i się martwię-nie lubię jak wyjeżdża motocyklem w trasę i nie ma go tak długo... Jak jedzie autem to jestem spokojniejsza... siedzimy z małym sami w domu i tym bardziej mi jakoś tak źle i się niepokoję. Na dodatek Gabriel bez kompanka poszedł spać, bo Kuba obiecał wrócić o 20 i tak czekałam z kąpielą... jakby nawet teraz wszedł do domu to już małego zostawię-niech sobie śpi...
Spróbuje do Kuby zadzwonić :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość