Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 cze 2008, 20:44

Hej dziewczyny:)
Jestm po badaniu i przeszczęśliwa:)Z dzidzią wszystko dobrze, prawidłowo sie rozwija. Szyjka zamknięta, łozysko tez w porządku. Boże jak się ciesze!!:)Jeszcze nie na 100%, ale lekarka powiedziała, ze jej to wygląda na dziewczynkę:)Ale głowy by sobie nie dała ucicąć. Powiedziała, ze za miesiąc na pewno juz zobaczy na 100%:)
Ale najważniejsze, ze zdrowe:)Ale machało rączkami, nózkami, otwierało buźkę. Super:)
Domidj nie przejmuj sie ze jeszcze nie czujesz ruchów. U każej jest inaczej...W ksiązkach piszą, ze około 20 tygodnia można poczuć, ale tez nie zawsze. Co do morfologii to jedz duzo warzyw, owoców, zdrowych rzeczy. Zobaczysz wszystko jest ok:)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 cze 2008, 20:57

asiula_o, :ico_brawa_01: to cudownie że dzidzia zdrowa!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 20:59

asiula_o, to wspaniale!! Gratuluje Córci!!!

Ja się troche stresuje wysokim OB mam aż 65 a z tego co pamiętam, to norma jest do 10, pozostałe wyniki w normie ale OB mnir przeraziło, bo to znaczy że mam jakiś stan zapalny, mam nadzieje, że to od zęba, pójde jutro do dentysty, a po południudo ginki i może obie coś wymyślą, obym nie musiała wylądować w szpitalu...
Ostatnio zmieniony 10 cze 2008, 21:00 przez #ania#, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 cze 2008, 20:59

Zirca naprawdę super wyglądasz:)Mnie dzis ważono u ginki i tez nic jeszcze nie przytyłam. Jak ważyłam 60 kg tak ważę:)

[ Dodano: 2008-06-10, 22:01 ]
Aniu co tym tam myslisz juz o szpitalu!!!!Gdzie pozytywne myślenie??Wszystko jest dobrze!!!I tego sie trzymaj!!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 cze 2008, 21:09

asiula_o, super, gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to juz nad imieniem dla dzidzi myslcie powaznie :ico_oczko: chociaz... jedna z lipcowek miala dziewczynke, w 18tc na usg 3d byla dziewczyka i nagle w 7 mcu jajczeta jej urosly :ico_haha_01: :ico_oczko:
#ania#, z zebem troche rozumu poszlo, po co te nerwy??????? na pewno od zeba takie OB, no co ty. Sama przeciez mowilas, ze bolal, ze byl stan zapalny... Jak chcesz, to za dwa dni powtorz badanie i tyle.
ja dzidzi czuje... jakby to powiedziec.. no, przewraca sie w srodku brzdac kochany :ico_oczko: gdyby nie fakt, ze to 2 ciaza, to myslalabym, ze moze gazy, ze cos tam... ale tym razem juz odrozniam jelitka od juniora :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 21:12

asiula_o, asiu na pewno jest dobrze, ale sama wiesz, boje się, że byt pochopnie podjełam decyzje o wyrwaniu tej ósemki, chociaż z drugiej strony dentystka nie widziała żadnych przeciwskazań, wypytała się o wszystko, sprawdziła.. ale nie daje mi spokoju to OB z kąd aż takie wysokie??

[ Dodano: 2008-06-10, 21:15 ]
osita, masz racje, dzieki za sprowadzenie do pionu!! Ale coś czuje, że się nie obiejdzie bez antybiotyku, cóż w końcu nie ma tego złego..

Co do ruchów, to ja jednak nie jestem do konca przekonana.. chyba będe pewna, że to to jak dostane kuksańca pod żebra:)
Wypytam jutro ginki, w ogóle pójde do niej z kartką chyba

Po mniej więcej 20minutach takich motylków jestem prawie pewna, że to nasz Synuś fika koziołki, świetne uczucie..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 cze 2008, 22:02

asiula_o, ale fajowo!!! jak sie dowiem co unas bedzie to chyba do sklepu pojde a wieczorem sie upije pysiem :-) bardzo dobrze ze wszystko ok!!! i tak juz zostanie - zreszta tak jak u wszystkich z nas!!! mowie wam!!! z dzidziami wszystko ok tylko czasem mamy swiruja :ico_puknij: :ico_haha_02:

#ania#, wspolczuje bolu, tez nie raz mialam szczekoscisk, ostatnim razem dosyc niedawno. Moja osemka niby wyrosla juz ale wyzynala sie dalej i dentystka musiala mi odciagnac dziaslo zeby mnie tak nie bolalo, ale jak ona to robila to to lzy lecialy jak grochy... Ale na bol raczej nic nie pomoge - zreszta to rana swieza wiec napewno na poczatku bedzie bolalo... ale zaraz przejdzie. Mam pomysl :-) jak jesz cokolwiek to mysl o dzidzi a napewno nie bedziesz czuc bolu :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 cze 2008, 22:07

Ale tu tłoczno się zrobiło, super, ja też grudniówka, ale tu wpadam, a co tam :-D :-D :-D

Ja też dziś zrobiłam badania, jutro po wyniki, a w piętek do gina i USG :-) :-) :-)

Co tej kreski na brzuchu ja z Oskarem wogóle jej nie miałam, więc teraz też nie będę wyczekiwać :-D

A z tymi terminami to jest naprawdę trudne do przewidzenia, lepiej się nie nastawiać na termin wyliczony, ja synka urodziłam 2 tygodnie wcześniej, teraz mam termin na 20 grudnia, ale znam dokładny termin poczęcia :-D :-D i wychodzi,że tydzień wcześniej, a co będzie zobaczymy, może nawet w styczniu 2009, kto to wie :-D :-D

dziewczyny współczuje Wam tych bolączek i zęboli i rwy kulszowej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , też sie musi coś przypałętać...zwłaszcza teraz :ico_zly:

asiula super że z dzidzią wszysko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 22:09

betka, Kochana jesteś, wiesz, mnie cały zabieg nic nie bolał, odcierpiałam bardzoej psychicznie, bo ten ząb tak trzeszczał, że myślałam, że pół szczęki mi z nim wypada.. Faktycznie boli jak cholera, całe szczęście paracetamol pomaga na jakieś 4 godziny, więc nie przekraczam dziennej dawki, ale i tak jutro poprosze o coś mocnijszego. Wiesz, z jedzeniem to jest tak, że teraz żyje na jogurtach, wodzie, zjadłam kilka frytek ale bardziej z zachcianki niż żeby się najeść.. Najbardziej przeraża mnie taki biały nalot, myśle że to chyba ropa się zbiera, bo nawet w ustach czuje taki dziwny posmak, a wcześniej tego nie było..

O naszym szkrabie myśle cały czas.. Poczułam Jego pierwsze ruchy, piękne uczucie..

[ Dodano: 2008-06-10, 22:12 ]
caro, jakoś się u nas rozkręciło.. wiesz co do terminu to ja zakładam że raczej może być szybciej, bo u mnie to "rodzinne". ale na nic się nie nastawiam, wiem na pewno, że na Boże Narodzenie będe już z Jasiem w domu i to bedą nasze najwspanialsze święta!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 cze 2008, 22:14

#ania#, jak masz jakiekolwik watpliwosci to idz do dentysty koniecznie, bo pamietaj ze nie meczysz teraz tylko siebie ale i dzidzie!!! a po takim zabiegu dziac sie moga rozne rzeczy zarowno te normalnie naturalne jak i jakies niepokojace - takze najlepiej bedzie jak sie wybierzesz do dentysty a jak nie to przynajmniej zadzown dla swietego spokoju!!!

napiszcie co to za kreska??!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość