lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 21:25

czytalam posty,ale malo co pamietam,bo przyszedl tomka kolega po piwie i krzyczy he he ciezko sie skupic ha ha :ico_smiechbig: kupil mieszkanie w polsce i bardzo sie emocjonuje hihi madziorka ale sie rozpisalas :-D vinee jak zwykle sliczna :ico_brawa_01: a mi plec od razu powiedzieli i mojej kolezance tez...ale jakis lewy ten scan ,bo same chlopaki :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 mar 2007, 22:15

ilonakk9 pisze:Teraz sie zorientowalam, Jasnie Pani:)ze Ty mialas na mysli,ze jak muzulmanka robi scana to nie powie,a ja mysalam,ze jak muzulmanom robia to im nie mowia...tak to jest jak sie mysli o grillu a nie o pisaniu

ilona ja tez tak myslalam :ico_wstydzioch: i tak sobie myslalam kurcze czemu tak jest moze religia im na to nie pozwala :ico_puknij: :ico_wstydzioch:
tez pewnie przez tego grilla co jasnie pani zapach na tt puscila :-)
jasnie pani to tak cieplo ze juz sobie grilujecie?? :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 mar 2007, 22:15

my jestesmy w trakcie urodzin, mój tato chyba ma kryzys wieku średniego...bo zamówił pizze :ico_brawa_01: tak sie obżarłam, ze ledwo sie ruszam, pic mi sie chce i chyba nici z sexu, choc byl na dzis przewidziany, bo mamy czosnkowy oddech :ico_haha_01:
zdjecia wkleje, mam jesce niedziele, wiec Ilonka pasa na razie schowaj :ico_oczko: chorobcia, jak Vinne ślicznie wygląda w tej spódniczce, pięknie!
Fela, rodzicie byli z nią w sklepie i mama usiadła z przodu, było ok, ale droga raptem na 15 minut, musze przetestowac na dłuższej trasie, bo mam naprawde dosyc wydurniania sie na tylnim siedzeniu :ico_noniewiem: musze tez znalezc jakies gry dla lenki, a ty z sieci ściągnełas?
Lucy, jesli sie tak cieszy ten kolega z zakupu mieszkania, jak my sie cieszylismy to juz sobie wyobrazam jakiego podekscytowanego gościa masz w domku :ico_oczko:
Jaśnie Pani a ja cie chcialam napisac, ze jesli jestes w Pl to pamiętaj, ze kobiecie w czasie ciąży, porodu i połogu (czyli 6 tygodni po porodzie) przysługuje BEZPŁATNA opieka lekarska i nie musisz byc ubezpieczona ani zarejestrowana w urzędzie pracy ani twoj mąż nie musi, niech ci nikt nie wciśnie, ze za cos musisz zapłacic, bo ja np: dostałam przy wypisie ze szpitala rachunek na 900zł za poród, dopiero jak przedstawiłam przepisy, któe mamuśka dała mi już pierwszego dnia w szpitalu, to pani sie uśmiechnęła i powiedziała, " no tak, tak, przepraszam" :ico_oczko:
Martuchafrost opowieśc ze słupem super :ico_haha_01: ciekawe, co cie czeka w tym tygodniu :ico_oczko:
madziorka spacerek zawsze ci wyjdzie na dobre, a w połączeniu z zakupami to już na pewno :ico_oczko:

dobra, wracam do stołu, juz chyba nie zajrze, bo mój brat będie sie tu migdalił prawdopodobnie :ico_oczko:
w takim razie dobrej nocki, pa!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 mar 2007, 22:32

no nie wzarlo mi posta :ico_zly: :ico_zly:
juz nie bede pisac bo mi sie nie chce
kasia tu masz gry
http://www.poissonrouge.com/123/index.htm
http://www.kneebouncers.com/kneebouncers.html
obzeraj sie i pij do bolu bo urodzinki taty sa raz w roku a seksic mozesz sie codziennie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a z jazda w samoch zobaczysz ze bedzie dobrze :ico_haha_02: wydurnianie na tylnym siedzeniu pozostaw sobie i kubie :-D :-D tak dla odmiany :-D :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

31 mar 2007, 22:37

Nio,macie szczescie,ze jestesta kobietki,bo mi sie dzis nudzi :-D
Ela niezle,u Was widze kolejka do kompa,nawet Kondzio juz smiga,chyba bedziecie mu musieli malego laptopa dla dzieciaczkow kupic,a moze na podroz do Pl.. :ico_haha_01: co to za gierki on gra???
Kasiula same wyzerki,Jasnie Pani:) na grillu,U Was inprezka u taty,na pewno dasz rade pobaraszkowac z Kuba po pizzy :-D Ela ma racje,sprobuj z Lenka z ta jazda,moze sie jej spodoba byc krolowa tylniego siedzenia...
Jezeli Waszym maluszkom podobaja sie Teletubisie to wklejam linka.. http://pbskids.org/teletubbies/teletubbyland.html

[ Dodano: 2007-03-31 ]
w lewym gornym rogu jest tez napis pbs kids tam sa tez rozne rzeczy.. :-D gierki,mozna rysowac itp...sama sie czasami bawie hihihi
Ostatnio zmieniony 31 mar 2007, 22:50 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 mar 2007, 22:49

ilonka juz patrzylam na te laptopy dla dzieci ale konrad jeszcze za maly na to.moze ja zle widzialam,bo dla dzieci od 3 lat.widzialas cos fajnego?
a wy jak jezdzicie z Vinee?bablu juz zrobil prawko?

[ Dodano: 2007-03-31 ]
ja spadam po prysznic i potem do lozka...u nas nici z igraszek pod koldra bo pawel wkurzal mnie dzisiaj....i jakos nie mam ochoty na niego przez to :ico_oczko:
a tez sie zapowiadalo jak u kasienki :ico_oczko: :ico_haha_01:
:ico_spanko:
:ico_spanko:
:ico_spanko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

31 mar 2007, 22:56

Ela ja tez widzialam w sumie takie od 3 lat :ico_noniewiem: widzialam taka zabawke laptopa tylko,ale takie przyciski wiec znudzi sie szybko podejrzewam,dzieciaki sprytne sa i wiedza,ze to nieprawdziwy komp kurcze... :ico_haha_02:
Bablu ma egzamin 12 kwietnia,jezdzimy juz dawno na provisional)ale tylko u nas w okolicy),za pierwszym razem nie zdal jakies 2 tygodnie temu,zrobil glupi blad,egzaminatorka mu powiedziala,i plul sobie w brode przez caly tydzien,jak mogl nie zdac przez takie cos..hihi...ciekawe jak bedzie tym razem... :-D

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Ela nie badz taka nieugieta,Twoj Pawel nawet zdjecia ksieciunia Ci porobil..... :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Co do jazdy,to ja siedze z Vinee z tylu,zreszta ona kocha jazde autem,ale musi byc muza wlaczona to wtedy rusza sobie nozkami w takt muzyki :ico_haha_02: a swoja droga to moze sie przesiade tez do przodu...

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 mar 2007, 23:09

widze ze mala tancerka ci rosnie :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
a bablu teraz napewno zda,ja tez zdalam za drugim razem.mowia ze tylko farciarze zdaja za pierwszym razem a prawdziwi kierowcy za drugim :-D :-D
ilonka a co to za provisional, jakies tymczasowe prawko i tak mozna na nim jezdzic?
kurcze wiesz ja juz taka jestem ze strasznie dlugo sie gniewam i pawel mowi ze focha strzelam caly dzien :ico_oczko: ale juz taka jestem,sama tego nie lubie ale jakos ciezko mi sie przelamac i nie myslec o tym co bylo rano np.,nie potrafie.pamietliwa jestem jak chol.....

[ Dodano: 2007-03-31 ]
tym razem spadam juz,bo plecy mnie bola,moze troche sie podlize do pawla i mi masaz zrobi :ico_oczko: :-D
pa pa ilonko,ty pewnie na bablu czekasz, bidulko ....sama w wielkim domu :ico_oczko:
trzymaj sie i dobranoc...

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

31 mar 2007, 23:20

Ela ja tez jestem bardzo pamietliwa,a faceci to chyba generalnie jak cos przeskrobia i jestesmy na nich zle,to by chcieli zeby za 5 minut bylo wszystko ok,jakgdyby nigdy nic...czasami to mnie strasznie wkurza,jak sie smieje od ucha do ucha,po tym jak mnie zezloscil....wrrr..
te provisional to jest z zasady tak,ze mozna jezdzic na nim, jak siedzi obok Ciebie ktos kto ma pelne prawko( i jest kierowca minimum 3 lata bodajze,nie pamietam dokladnie)..

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Dobranoc Ela i milego masazu :ico_oczko: wlasnie B. przyszedl na przerwe pozniej jakos juz zleci do 2 w nocy...przydaloby sie poprasowac,ale co tam lenie sie dzis pelna geba...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 mar 2007, 23:42

Fela, dzięki za linki, a Ilonka z tymi teletubisiami to mi z nieba spadłaś :ico_oczko:
jak ja focha strzele to nie ma na mnie mocnych, wszystko, do 5 lat wstecz wypomnę :ico_haha_01:
jednka z sexu nici, ju postanowiłam, angroe se poczytam, a penetracje na jutro przełożymy :-D
kuba był w piątek u dentysty, zrobil dwa zęby i zdjął kamien, teraz myje zęby po każdym posiłku :ico_szoking: tak go wzięło, teraz tez szoruje :703: , a ja postanowiłam zajrzec do was.
Ilonka, pewnie wariuje z Bablu w trakcie przerwy, oj świntuszki... :ico_haha_01:

dziewvczyny, do jutra, my juz na góre idziemy, a mojemu bratu zapowiada sie migdalenie, bo marta chyba zostanie, nic sie nie odzywa, eby ją zawieźć, ocywiscie nie na noc, bo moja mama by trupem padła, widząc ją rano, ale tak...do 3 gdies to na bank posiedzi :-D

dobranoc po raz kolejny :ico_oczko: do jutra!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość