Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 sty 2009, 08:54

a ja zaczelam czytac i usnelam po 6 stronach :-D dzis sie dosc wyspalam, za pol godzinki sie zbieram bo dzis mamy wizyte u kardiologa.
barbara123 ja mam w sumie pare chlopiecych rzeczy bo mialam od znajomej dla Lenki, ale potem tyle dostalysmy, ze sa po jednym dziecku nadal :-D bardzo chetnie sie tego pozbede, bo nie mam miejsca zeby to trzymac, a tobie sie na pewno przyda.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

16 sty 2009, 11:19

barbara123 śliczne fotki oleńki

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

16 sty 2009, 14:36

kilolek trzymam mocno kciuki za owocne starania :ico_oczko: Super że masz ferie, my mamy za 4 tygodnie.
A dlaczego mieli by cie zwolnić ? Jeśli tak to weźniesz wychowawczy i coś może sie znajdzie.

barbara ślicze fotki Oleńki :ico_oczko:

My dzisiaj przespaliśmy całą noc, dawno tak nie spałam, może już te zebole tak nie bolą, albo to była taka jedna nocka. Normalnie dla meża nie mam czasu :-D w nocy, bo ciągle wstaje do małej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 sty 2009, 19:40

A mój maż nadal w Krakowie i chyba nie wróci przez weekend :ico_placzek: i tak mi go żal bo musi siedzieć w tym aucie a przecież zimno jest :ico_placzek: :ico_placzek: i znając go pewnie nawet nic ciepłego nie je :ico_placzek: :ico_placzek: z tymi facetami to oszaleć można :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

16 sty 2009, 20:13

Ika202, biedactwo, a z chłopami faktycznie, można oszalec :-)
Bylysmy u kardio. Pani doktor do ktorej bylysmy umowione poszla do domu (w piatki nie przyjmuje, ale miala byc). Mialysmy zrobic jeszcze RTG klatki piersiowej ale nie mialam skierowania wiec w szpitalu spedzilysmy przeszlo 3 godziny. W koncu przyjela nas inna pani doktor, powiedziala, ze zima to nie najlepsza pora na operacje i nastepna wizyte mam 6.04. No i ja tu sesje przesuwam i takie jaja, mozna sie bylo tego spodziewac. No nic, ferie beda dluzsze, bo na sesje zostana mi 2 egzaminy :-D
Tyle ze kwiecien mnie przeraza - 06-kardiolog, 10-urolog, 15-nefrolog

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 sty 2009, 21:30

kilolek trzymam mocno kciuki za owocne starania :ico_oczko: Super że masz ferie, my mamy za 4 tygodnie.
A dlaczego mieli by cie zwolnić ? Jeśli tak to weźniesz wychowawczy i coś może sie znajdzie.
bo ja mam umowę na zastępsttwo więc sama się automatycznie rozwiązuje przy dłuższej nieobecności, no i nie moga zatrudnić nikogo na moje miejsce. Przy Kubie wprowadzili małe szachrajstwo ale drugi raz dyr na to nie pójdzie, bo już wcześniej była niechętna. No i problem w tym, że nie mam prawa do urlopu wychowawczego a i mmacieżyński bym miała niepłatny. No ale zobaczymy. A no i umowa mi się kończy 31 sierpnia. Najwyżej będę z brzuchem pracy szukać, bo przeciez nie mogę czekać na dziecko do emerytury żeby pani dyrektor była zadowolona :ico_puknij:
A fferei wcale nie tak fajne, bo raz ze panika byla straszna poświętach, bo malo czasu do konca semestru to póżniej do polowy kwietnia trzeba bedzie zasuwać bez przerwy

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 sty 2009, 00:05

dziewczyny czy któraś mogłaby mi polecić jakiś tani nocleg gdzieś niedaleko kamiennej to pytanie do tej która mieszka w Krakowie a za bardzo nie wiem która poza Justyną to pytanie kieruje do wszystkich bo mi mąż w tym cholernym aucie zamarznie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 sty 2009, 00:24

szczerze mowiac nie znam, ale na al. Slowackiego 29 sa Trzy Kafki - noc 60zł tel.0 12 632 8829, hostele sa w okolicy rynku wiec kawalek dalej,poza tym nie orientuje sie za bardzo, poszukam jeszcze w necie, jak cos to u nas jest wolne miejsce do spania;) tylko ze my zupelnie nie w tych okolicach

[ Dodano: 2009-01-16, 23:25 ]
nie mam pieniazka na karcie, a IKA ma zablokowane sms-y z netu :/

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 sty 2009, 00:34

Janiolek, jestem już sama nie wiem teraz szukam mu jakiegoś pkp czy pks-u do Bydgoszczy ale nic nie ma :ico_placzek: :ico_placzek:
jak cos to u nas jest wolne miejsce do spania;) tylko ze my zupelnie nie w tych okolicach
a ile wy za nockę macie i skąd jesteście :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 sty 2009, 01:01

a ile wy za nockę macie i skąd jesteście
my za nocke mamy nic, tyle ze kanapa malo wygodna i praktycznie z nami, bo jak sie ja rozlozy to stoi moze 10cm od naszego lozka, a mieszkamy zaraz przy Wieliczce

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość