anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 cze 2009, 17:39

A ja w końcu 2 trymestr, i szczerze coraz lepiej się czuje, u mnie pogoda też nonono, no teraz słońce świeci, ciekawe jak długo :ico_oczko:

mi może wszystko się śnić ale dlaczego dziecko potwór :ico_zly: to na pewno przez te książki zmierzch :-D 20 listopada będzie premiera w kinie 2 części oczywiście już zapowiedziałam dla męża że idę :-D znaczy jadę bo do normalnego kina mam 100 km ale pojadę z ogromnym brzuchalem, syn jak zobaczył zwiastun tego filmu też chce jechać ale to na pewno nie dla takich dzieci, w domu obejrzy jak będę miała :-)

W domu mam zarazę, mąż i syn kaszlą muszę się od nich trzymać z daleka aby na mnie nie przeszło :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-14, 17:41 ]
A myślałam że jak 13 tydz to mi przeskoczy na 4 okienko :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

14 cze 2009, 17:41

W domu mam zarazę, mąż i syn kaszlą muszę się od nich trzymać z daleka aby na mnie nie przeszło
oj trzymaj się z daleka

:ico_tort: za drugi trymestr :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-14, 17:48 ]
A myślałam że jak 13 tydz to mi przeskoczy na 4 okienko
jeszcze parę dni

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 cze 2009, 18:07

o zapominam cały czas się was zapytać jak u was z piersiami, bo mnie tak swędzą że wczoraj normalnie szczotką je drapałam :-D a na dodatek czubki takie żółte się zrobiły jakby coś z nich pociekło :ico_szoking:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

14 cze 2009, 21:11

o zapominam cały czas się was zapytać jak u was z piersiami
u mnie giganty :ico_oczko: kupiłam już nowy stanil, mięciutki i większy.
czasem mam takie dni, że bolą przy każdym kroku (jak muszę iść szybciej) a dziś w nocy tak bolały, że nie zmrużyłam oka...

[ Dodano: 2009-06-14, 21:13 ]
ps. znalazłam dziś taki filmik www.bebelulu.pl/v3/cont_startowa.php?lang=pl
(na innym forum były pogaduchy o chustach) nosiła któraś z Was?
podoba mi się pomysł noszenia dziecka blisko nawet po porodzie :-)

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

14 cze 2009, 22:27

hej :ico_haha_02: antybiotyk stawia mnie powoli na nogi! dzięki za wsparcie i dobre słowo!
...
chusty są super.... tak sądzę bo doświadczenia nie mam, ale mam zamiar je zdobyć :-D , bardzo mi się taki sposób noszenia dzidziusia podoba!!!
...
natomiast co do piersi.... to są naprawdę okazałe... biustonosz już noszę większy od jakiś 3 tygodni. ale mam wrażenie, że bolały i swędziały mnie bardziej jakiś czas temu.
...
z każdym dniem zauważam, że częściej dotykam brzucha... często wyobrażam sobie co robi... czy śpi... czy mach rączkami, nóżkami.... czy jest bliżej prawej kub lewej strony. brzucha... czasem tak się wkręcam, że aż łzy mi napływają do oczu :ico_ciezarowka:
...
dobrych snów Dziewczyny- podobnie do Was niektóre sny mam przerażające i naprawdę niczym nieuzasadnione. często śni m się mój brat, ale jako mały chłopczyk ( pamiętam go takim bo jest kilkanaście lat młodszy :-D ), ale to oczywiście są te miłe sny... :ico_haha_02:
pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

15 cze 2009, 14:07

antybiotyk stawia mnie powoli na nogi! dzięki za wsparcie i dobre słowo!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspaniale bardzo się cieszę! uważaj na siebie ja ciągle piję profilaktycznie wodę z miodem i cytryną lub z sokiem malinowym :ico_oczko: dużo osób teraz choruje na jakieś katary, bóle gardła :ico_szoking:
z każdym dniem zauważam, że częściej dotykam brzucha... często wyobrażam sobie co robi... czy śpi... czy mach rączkami, nóżkami.... czy jest bliżej prawej kub lewej strony. brzucha... czasem tak się wkręcam, że aż łzy mi napływają do oczu
:579: też się zastanawiam i bardzo pragnę kopniaka :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

15 cze 2009, 17:52

hejka :-) a ja sie pochwale-mamy kotka :-) dostalismy od sasiadki. malutki,jeszcze go mleczkiem przez strzykawke trzeba karmic,mamusia juz go nie chciala. wabi sie Burek :-D
co do chust to ja tez planowalam ale jeszce mysle..

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

15 cze 2009, 19:45

ooo jaka cisza tu dzisiaj... słoneczko wyszło i przy komputerach nikogo nie ma :ico_haha_02:
i bardzo dobrze...
ja dalej męczę się z gardłem, cholerstwo jakieś mnie dopadło i gardło wciąż mi dokucza!
poza tym sporo zamieszania... remont przybiera na sile. zrobił się wokół całkiem spory bałagan i troszkę to potrwa.
gratuluję kotka!!! uwielbiam koty od dziecka, ale mój Ukochany jest uczulony silnie, więc kota w domu.... nie będzie w moim przypadku :ico_nienie:
pozdrawiam Dziewczyny!

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

15 cze 2009, 21:19

Witajcie
Ja dziś tylko na chwilkę. Dzień zaczął się koszmarnie, wizyta u lekarza mnie tylko zdenerwowała, zdołowała i zepsuła humor na resztę dnia. Na szczęście mąż zadziałał i po pracy zabrał mnie na pyszny obiadek i do kina na Terminatora :-D Dopiero co wróciłam, czuję się padnięta. Dlatego też jutro coś więcej napiszę.

Meg cieszę się, że już się trochę lepiej czujesz :-)
Anetka607 gratulacje II trymestru :ico_brawa_01:

Pozdrawiam

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 cze 2009, 22:25

zdrówka i trzymajcie się cieplutko
odezwę się po urlopiku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość