Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

29 maja 2010, 11:36

Monia M, ja tam chyba nie umiem liczyć.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ogromnie sie ciesze, ze udalo nam sie prawie razem zafasolkowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też sie bardzo cieszę,a pamiętam jak jeszcze na upragnionych maleństwach na poczatku roku czy jakoś tak pisałyśmy o naszych @, że przyszła.najpierw tobie sie udało zaskoczyć a za miesiąć mi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-29, 11:38 ]
Ania_R, udanego i cieplutkiego dnia :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

29 maja 2010, 20:22

przez caly dzien nie moglam dzis wejsc na forum :ico_zly:
potwornie sie zle czuje, jakos mi goraco, glowa mnie strasznie boli, brzuch boli jakbym sie czyms strula :ico_placzek: ech......
jutro zabieramy naszego kochanego synka i corke filipa siostry do kina na disco robaczki z okazji dnia dziecka :-D

[ Dodano: 2010-05-29, 20:24 ]
to bedzie pierwszy raz mojego syna w kinie :-D ale mysle, ze wysiedzi bo w domu takie dlugie bajki spokojnie oglada nawet dwie po kolei :ico_oczko: a tu bedzie dodatkowa atrakcja bo popcorn i ciemno :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

29 maja 2010, 20:28

Monia M, ja też miałam problem z wejściem na forum :ico_noniewiem:
a ten pomysł z kinem to świetna sprawa :ico_brawa_01:
ja dziś walcze z moja zmywarką :ico_zly:
pozostawia mi okropny matowy nalot na naczyniach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i w końcu musiałam wszystko myć w ocćie-dobrze to napisałam....?
aaa i zapomniałam sie wam pochwalić że igor został przyjęty do przedszkola, jest na liście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pogoda u nas poprostu bajeczna, ciepło.
no ale ja sama bo mąż poszedł na ryby a ja oglądam sopot toptrendy :ico_noniewiem:
Monia jakieś dziwne te twoje objawy..zdrówka kochana, zdrówka
a propos głowy, to mnie tez dzis boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 maja 2010, 20:34

Monia M, fajny dzień dziecka Mati będzie miał :ico_brawa_01: Bawcie sie dobrze!! W wtorek w dzień dziecka K pracuje na popołudnie :ico_placzek: więc nie wiem co wymyśle dla dziewczynek :ico_noniewiem: a jutro i pojutrze mamy gości/strzyżenia więc nie wyjdziemy nigdzie :ico_noniewiem:

Ja sie zdrzemnełam z Mają bo strasznie marudziła i wstałyśmy o 18:30 :ico_noniewiem: więc ciekawa jestem o któej teraz mi zaśnie :ico_noniewiem:
Dziś znów była nocka bez cyca (nawet na wode sie nie budziła tak a jak płakała bo chciała cyca a jej dawałam w nakładce i oczywiście nie chciała to popłakała, przytuliła sie i zasneła. Owocki dopiero zjadła o 7:30 i poszła spać i wstała po 9 :-) Ale w dzień już niestety cycowała 3 razy plus raz przy drzemce :ico_noniewiem: No ale powolutku.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

30 maja 2010, 12:39

A ja znowu zmienila sobie suwaczek i wreszcie ten liczy mi chyba dobrze, zaraz zreszta zobacze :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-30, 12:43 ]
ja od tygodnia sie bardzo zle czuje, mam starszne bole z podbrzuszu ale to nie takie bole jak na pcozatku co sie macica rozciaga, tylko taki bol na samym dole brzucha ktory mi promieniuje do nog, ledwo chodzilam, najwygodniej bylo jak sie po prostu lamalam w pol bo nie moglam sie wyprostowac, bylam u lekarza ale u nas to masakra, musze osc do mojej midwife czyli poloznej i ide dopiero w czwartek, nie mam krwawien wiec niby wszystko dobrze, czytalam o tym w jednej ksiazce, coz zobacze co mi powie polozna, biore paracetamol i w miare chodze ale bol okropny, troche mozna go porownac do kolki, najgorsze ze amelka taka aktywna i gadula a ja nie mam sily za nia latac po calym domu, oj szkoda slow, jak jest moj mezus to daje mi polezec i skacze kolo mnie :-D a ja sie czuje taka bezuzyteczna, nie przywyklam do tego zeby nic nie robic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 maja 2010, 21:06

karolina-ch, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: obyś szybko poczula sie lepiej, a jak Ci do nóg promieniuje to może to rwa kulszowa?

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

30 maja 2010, 21:15

czesc dziewczyny, wpadlam poczytac co u Was, ale niewiele pisalyscie.
karolina-ch, wspolczuje przykrych dolegliwosci :ico_placzek:
JA dzis juz czuje sie dobrze, ale mam strasznie zly dzien, okropny, a wszystko za sprawa mojego syna, a potem meza :ico_zly: az sie poplakalam, ale nie bede sie rozwodzic bo nawet sily i ochoty brak by znow sie denerwowac.
Dobranoc kobiety.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

31 maja 2010, 07:32

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: kurcze umówilam sie dzis z koleżanką na wspólny spacerek z dzieciaczkami i chyba bedzie padac, a już 1,5 miesiąca jej nie widzialam :ico_placzek: :ico_placzek: mam nadzieje ze bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

31 maja 2010, 08:36

Hej :)
U nas leje, pogoda fatalna i ma byc tak cały tydzień a ja w srode wyjezdzam na działke i bede tam az do niedzieli :ico_zly: a tu non stop deszcz :ico_zly:

wstalam z potwornym bolem glowy :ico_placzek: i nadodatek znow brzuch boli jak bym sie strula :ico_olaboga: nie wiem o co chodzi pierwszy trymestr cały przekleczalam przy kibelku a drugi z niego nie schodze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

31 maja 2010, 18:09

mY DZIS BYLIŚMY NA SPACERKU ale zlapal nas deszy - weszlismy do sklepu i Wiko zaczal cyrkowac, az sklepowe za nim biegaly, boże tragedia :ico_olaboga:

a potem kupiliśmy prezent na dzien dziecka - cos takiego
http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... s%C5%82any.

a teraz jedliśmy truskawki i jestesmy cali bruuuudni :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość