Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 14:22

ULA_TOMEK pisze:chodzi mi o pobudke

tak myslałam.... :-D

[ Dodano: 2008-05-06, 14:22 ]
Ula...jak u Was z pogodą??? poprawiła się??? bo u nas słonecznie....

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 maja 2008, 14:26

u nas ślicze słoneczko wyszło, i maluszek sie wietrzy na ogródeczku, nawet sasiad z piła elektryczna mu nie przeszkadza :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

06 maja 2008, 16:51

hej dziewczyny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Mam nadzieję, żę wybaczycie mi nieobecność ale powoli zaczynamy żyć na walizkach wyjazd już za miesiąc a tu jeszcze tyle załatwiania że szok :ico_szoking:

Bardzo, żałuję że nie byłam na spotkanku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale po pierwsze Eliza miała zapalenie gardła a po drugie nie mieliśmy czym przyjechać bo samochodu brak. Zdjęcia prześliczne i same przystojne chłopaki mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję się spotkać z Wami na żywo :-D

Mnie dopadł jakiś dołek dziś nie wiem dlaczego chodze ze smutną miną. Mężuś będzie dopiero za godzinkę w domku a Eliza wkońcu mi zasnęła. NIe wiem czy nie będą jej szły zębolki bo tak się okropnie ślinie i ciągle palce w buziaczku.

Dla wszystkich małych solenizantów spóźnione życzonka :ico_tort:

Muszę jeszcze kilka stronek doczytać.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 maja 2008, 18:37

violu super fryzurka, bardzo mi się podoba, normalnie latek ci ujęło i teraz za nastolatkę możesz robić :ico_oczko:
anulaf no co zrobić z tymi cwaniakami, trzeba przeczekać, ja to zawsze próbuję dać smoka, żeby spał, bo mój nie chce zabawy tylko cyca i potem grzecznie lulu, ale nic nie pomaga, więc daję żeby choć trochę się jeszcze przespać
ula ja nigdy na bezrobociu nie byłam, więc ci nie pomogę, ale najlepiej zadzwoń do zusu i zapytaj
oj szykują się te nasze panienki na brzuszki, chyba tęsknicie za tym znaczkiem na forum :ico_ciezarowka:

a pobudka o 6 rano :ico_szoking: to u nas normalka, święto jest jak dzieciaki śpią dłużej (na szczęście choć Wiki częściej się zdarza ostatnio dłużej pospać)

a my dziś po zajęciach, normalnie się wkurzyłam i po raz drugi już zmieniłam nam grafik, bo Tadzik po jednych zajęciach jest tak wykończony, że fiksuje na następnych i tylko płacze, więc teraz rodzieliłam i w efekcie cały tydzień mam z głowy, bo 3 razy w tygodniu chodzę z Tadziem na tą rehabilitację, niby jest fajnie, ale mam nadzieję, że najdłużej do naszych wakacji będziem jeszcze chodzić, bo normalnie nie wyrobię, bo kiedy mam iść do pracy jak w środku dnia wypadają zajęcia :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-06, 18:38 ]
kinga no faktycznie dawno nie zaglądałaś, a jaka Elizka już duża :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-06, 18:43 ]
a tu na poprawę humorku, odnośnie tematu z Joasią
Mała dziewczynka wraca do domu po zabawie w parku. Po chwili mama zauważa, że jak na sześcioletnie dziecko, ma ona bardzo bogaty zasób różnych słów uznawanych za wulgarne. Pyta więc:
- Skąd ty znasz takie słowa?
- A, taka dziewczynka tak mówiła.
- Jaka dziewczynka?
- A nie wiem, taka w sweterku w żółte paski.
Następnego dnia mama biegnie do parku i owszem - po chwili znajduje dziewczynkę w sweterku w żółte paski. Podchodzi i pyta:
- Czy to ty jesteś tą dziewczynką która mówi takie strasznie brzydkie słowa?
- A kto pani powiedział?
- Ptaszki mi wyćwierkały.
- No to nonono pięknie! A ja te skurwysyny bułeczkami karmiłam!

a tu coś z fryzurkami, jak to trzeba uważać co się mówi:
Pewnego dnia mała dziewczynka przyglądała się, jak jej matka zmywa naczynia. Nagle zauważyła kontrastujące z brązowymi włosami matki siwe pasma. Spytała zatem:
- Mamo, dlaczego niektóre pasma Twoich włosów są siwe?
- Za każdym razem gdy mnie zdenerwujesz lub doprowadzisz do płaczu niektóre moje włosy stają się siwe - powiedziała mama.
Dziewczynka pomyślała przez chwilę i odrzekła:
- To musiałaś nieźle wkurzać babcię.

a to co nas czeka już niedługo:
- Mamo, ile pasty do zębów jest w tubie?
- Nie mam pojęcia, syneczku.
- A ja wiem! Od telewizora do kanapy!

ok, nie zaśmiecam więcej

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 21:02

barbapuppa pisze:iolu super fryzurka, bardzo mi się podoba, normalnie latek ci ujęło i teraz za nastolatkę możesz robić

Basiu dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
żeby tych kg. się jeszcze pozbyć toby było ok...ale czarno to widzę :ico_olaboga:

barbapuppa pisze:Mała dziewczynka wraca do domu po zabawie w parku. Po chwili mama zauważa, że jak na sześcioletnie dziecko, ma ona bardzo bogaty zasób różnych słów uznawanych za wulgarne. Pyta więc:
- Skąd ty znasz takie słowa?
- A, taka dziewczynka tak mówiła.
- Jaka dziewczynka?
- A nie wiem, taka w sweterku w żółte paski.
Następnego dnia mama biegnie do parku i owszem - po chwili znajduje dziewczynkę w sweterku w żółte paski. Podchodzi i pyta:
- Czy to ty jesteś tą dziewczynką która mówi takie strasznie brzydkie słowa?
- A kto pani powiedział?
- Ptaszki mi wyćwierkały.
- No to nonono pięknie! A ja te skurwysyny bułeczkami karmiłam!

a tu coś z fryzurkami, jak to trzeba uważać co się mówi:
Pewnego dnia mała dziewczynka przyglądała się, jak jej matka zmywa naczynia. Nagle zauważyła kontrastujące z brązowymi włosami matki siwe pasma. Spytała zatem:
- Mamo, dlaczego niektóre pasma Twoich włosów są siwe?
- Za każdym razem gdy mnie zdenerwujesz lub doprowadzisz do płaczu niektóre moje włosy stają się siwe - powiedziała mama.
Dziewczynka pomyślała przez chwilę i odrzekła:
- To musiałaś nieźle wkurzać babcię.

a to co nas czeka już niedługo:
- Mamo, ile pasty do zębów jest w tubie?
- Nie mam pojęcia, syneczku.
- A ja wiem! Od telewizora do kanapy!


ale się uśmiałam :ico_smiechbig:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 maja 2008, 21:06

eee... tam, jak mężusiowi nie przeszkadza, to znaczy, że wyolbrzymiasz te kg

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 21:07

sosim pisze: mam tak "obwisły brzuch" ze w nic swojego starego sie nie mieszcze,
na ten momnet wchodza w gre tylko kiecki tzw odciete pod biustem


ja to samo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-06, 21:09 ]
sosim pisze:powiem wam ze znow mam ochote byz w ciązy
zreszta mam takie sny
Tomek tez ma takie sny heheh


no kochani to trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
z doswiadczenia Wam powiem, ze taka mała róznica wieku między maluszkami jest najlepsza....

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 maja 2008, 21:10

dziewczyny, a wy byście chciały wyglądać jak te laski co reklamują w tv różne cudeńka, a one po operacjach plastycznych, bezdzietne i na co tygodniowej sesji na kozetce u psychoanalityka

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 maja 2008, 21:12

barbapuppa pisze:eee... tam, jak mężusiowi nie przeszkadza, to znaczy, że wyolbrzymiasz te kg

rzeczywiscie mu nie przeszkadza, ale ja się żle z tym czuję...a tak łatwo schudnąc nie mogę :ico_placzek: pomimo, ze ruchu przy czwórce mam dosyć..... mam tendencję do tycia :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-06, 21:14 ]
Basiu nigdy nie byłam taką laską...ale jak bym ci napisała jaki rozmiar noszę to byś się za głowe złapała...na zdjęciu moze tego nie widać ale tak jest....
na dodatek problem z bluzkami, bo w cyckach się nie dopinam.....

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 maja 2008, 21:15

no to trzeba słodycze na boczek odstawić i przejść na gotowane jedzonko z dużą ilością przypraw w małych porcjach a często, bo ruch już jest, to podobno pomaga, a i zdrowe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość