Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

02 sie 2010, 11:50

witam

Ala odstawiona i pojechała , niby już duża jest ale łezka w oku się zakręciła :ico_wstydzioch:

Loluś spisał się na medal , jak przyjechałam to smacznie śpi a babcia koło niego siedzi na podwórku i jak tylko się poruszy to bujnie i dalej śpi :ico_oczko:

Magda33, :ico_brawa_01: dla Zosieńki za stanie i pierwszy kroczek :ico_oczko:

Kasia90, widać po fotkach udany wyjazd , dwa dni też dobre na odpoczynek :ico_haha_02:

Kochane musicie dojsc do poriozumienia, raz lepoiej raz gorzej takie juz te nasze zycie. Ale przeciez sie kochacie macie cudne dzieciaczki wiec nie warto tak wojowac

no tak tylko dwie strony muszą tego chcieć , bo sama nic nie zbuduję, a mój już drugi tydzień u mamusi nocuje :ico_zly:
a dziś całą drogę się kłóciliśmy jak zostawiliśmy Alę , 1,5 godz i nic do niego nie trafia :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 sie 2010, 11:57

dwa dni też dobre na odpoczynek
Chociaż trochę mało. Chętnie bym tam jeszcze posiedziała. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 sie 2010, 12:02

dla Zosieńki za stanie i pierwszy kroczek
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: choć ten kroczek wyglądał tak, ze chwilę po nim było lądowanie na pampku :-D ale jak mówię, na kroczki i chodzenie mamy jeszcze duuuużo czasu...

1,5 godz i nic do niego nie trafia
no to nieźle, do mojego na szczeście trafia w miarę szybko :ico_noniewiem:
niby już duża jest ale łezka w oku się zakręciła
nie dziwię się, ale na pewno wróci zadowolona i stęskniona :-)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 sie 2010, 12:56

Czesc :) babeczki :)
WPadam tylko na skeundke bo mam chwileczke. Chłopaki są z K na spacerze :ico_brawa_01: a ja zakupy zrobiłam, posprzątałam wreszcie porządnie w domku i zrobiłam obiad :ico_sorki: oni pewnie zaraz wrócą i będziemy jeść obiadek.
K obiecał że będzie chodził na spacerki codziennie więc będe mieć wreszcie chwilke dla siebie. Teraz postaram się zgrać zdjęcia więc może je wkleje wieczorkiem!!!

Może też doczytam cotam u was słychać!!!

A teraz lece jeszcze pod prysznic i może wypije sobie kawke w spokoju :ico_brawa_01:
Buziaczki :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 sie 2010, 13:03

Chłopaki są z K na spacerze :ico_brawa_01:
Ale masz super! Mój Kamil przychodzi o 19 30 z pracy, to Kinga już śpi, albo jest już do spania więc na chwile odpoczynku nie mam co liczyć. Ale Ty w sumie dwójkę masz. Fajnie ze bedziesz czesciej. :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

03 sie 2010, 00:08

Witam!!!
Ja tylko na chwilke wpadalam postawic torcka ze wczorajsze 9 miesiecy Nikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wybaczcie ale mam dom do gory nogami pranko i pakowanko grrrr zgroza .... wpadne sie pozegnac w srode a w czwartek napisze jak bylo ...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 sie 2010, 08:45

ze wczorajsze 9 miesiecy Nikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_tort:
Sto lat.

A ja witam sie z rana.
Kinga po raz pierwszy ma już zakropione oczka.
Następny raz koło 14.
A ja jestem jakaś wypompowana.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 sie 2010, 13:28

Witam, witam...ale tu dzisiaj cichutko :ico_placzek:

Sto lat dla Niki :ico_brawa_01:
ja jestem jakaś wypompowana.
ja też, ale coś nie mogłam spać w nocy i Zosieńka też, nie wiem czy kolejne ząbki nie będą wychodzić, bo marudzi łobuzica od soboty, więc kto wie :ico_noniewiem:

u nas pogoda do bani, tylko wejść pod kołdrę i przespać ten deszcz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sie 2010, 13:36

Witam się ja po 3 dniach. Jak zwykle w domu mam więcej czasu na kompa niż tutaj:) mimo, że jest więcej osób do dzieci :ico_szoking:
Spotkanie klasowe w niedzielę udane choć było tylko 5 osób i wychowawca z rodzinką. Także ciężko więcej do kupy zebrać.
Potem miałam całą noc migrenę, jak zwykle z wymiotami. Dobrze, że Mila jadła tylko 2 razy. Ogólnie poradzili sobie z nią i jak im zjadła ok 20 to spała do 1.30 a ja po 20 już byłam w domciu.
Wczoraj za to pojechaliśmy z rana do centrum handlowego. Babcia kupiła słoiczki, sandałki Matiemu i inne takie. Potem obowiązkowy Mc Donalds i do mojej babci na pierożki. Dla mnie specjalne z serem bo karmię :ico_haha_01:

Koronki ok. Bardzo ładne. Nie wiem tylko czy nie są ciut przygrube bo trochę dziwnie mi się je, ale może muszę się przyzwyczaić. 10go idę z Mati to popytam.

Z T u nas już ok. Przynajmniej na razie. Ja się więcej tulę, on na razie też jakoś tam sobie radzi. Założył mi z powrotem obrączkę. Nagadałam mu wiele o kasie, więc może coś zrozumiał. Zobaczymy jak będzie.
A u Was Wiolaw o co są wojny?
Trochę głupio jak jedno śpi gdzieś u kogoś, bo wtedy każdy wszystko wie. Poza tym to trochę mało odpowiedzialne co nie? bo przecież Loluś jest. To on w ogóle do domu nie wraca po pracy?
Fajnie, że Alunia sobie nad morzem pobędzie.

Kasia90
super, że wyjazd udany. Oby z oczkami Kini było wszystko oki.

Ewcia pracę widać postępują. Czekamy na efekt końcowy :ico_haha_01:

Magduś
taki spacer chłopaków z tatusiem, to dla wszystkich będzie dobre.

U nas dziś pada, ale jakoś na razie mi to nie przeszkadza po tych upałach. Może jutro będzie lepiej, to się na spacerek wyjdzie.

A stawiam kawkę za 9 miesiączków Milenki :ico_haha_01:

Magda33
:ico_brawa_01: dla Zosieńki za postępy.
Gdzie na urlop jedziecie?

Mikusia śliczna opaska Zuzulki :ico_haha_01:

Zapomniałam hasło do swojego konta na forum i dostałam jakieś nowe biedne.
Można je zmienić?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 sie 2010, 13:37

Magda33, zamienimy sie? bo ja mam niemiłosierny upał którego mam juz powyżej uszu... jeszcze żebym mogła gdziekolwiek tyłek ruszyć to jeszcze a tak...
kasy brak, auto znow nie działa... jeszcze bym mogła troche pomarudzić ale nie bede was zanudzać
i jeszcze kompletny brak mojego zorganizowania, jak wy panujecie nad domami? u mnie wieczny bałagan a mam tylko jedno super grzeczne dziecko, eh... :/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość