Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 lis 2008, 22:04

Hejka, po całym dniu...
Ulek już śpi, też spała dzisiaj długo w ciągu dnia, bo aż 2,5godz. najpierw obudziła się o 15, ale płakała, więc ją przytuliłam i zasnęła mi jeszcze na rękach, spała tak do 16.
Złożyliśmy jej dzisiaj wózek, który został w spadku po kuzynkach i zadowolona się nim bawiła. Coraz częściej, jak stoi, to się puszcza i próbuje sama stawiać kroczki, choć raczej ląduje zaraz na pupie, nie czuje się jeszcze pewnie.
Ciągle uwielbia oglądać teledysk jakarty "one desire", ostatnio sobie śpiewa i podryguje.... słodko to bardzo wygląda :-)
Uciekam pograć sobie chwilkę w heroes i lulu :-) Jarkos tłucze diablo :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lis 2008, 22:31

Agnieszka z tymi zębami mi chodziło o to, że pytasz czy przez zęby, a ja na to, że "Boże jakbym chciała wiedzieć o co chodzi" czyli wiedzieć przez co ta noc taka :ico_haha_01: :ico_oczko:

przepis na jabłecznik wzięłam stąd: http://www.kafeteria.pl/bonappetit/prze ... id_p=12673

u dziadka spędziliśmy dzisiaj większość dnia, wcześniej chwilę upradziadków-niestety babcia spała na fotelu :ico_noniewiem:

okazało się, że nasz walczący od wielu lat sąsiad zmarł w piątek, strasznie przykro mi się zrobiło-facet nigdy nie palił, nie nadużywał alkoholu to mu się rak w śliniance ulokował i przerzuty... to niesprawiedliwe. srodę jest pogrzeb, przyjeżdża mój ojciec, mama bierze ekstra wolne w pracy, nawet mój brat-świadek jehowy idzie, a oni nie obchodzą takich "uroczystości" więc chyba i my się wybierzemy, chociaż na cmentarz...

Gabriel dzisiaj znowu dopiero o 20.30 poszdł spać, a wcześniej wielki płacz :ico_olaboga:

jeszcze chwila przy komputerze i spać

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 lis 2008, 22:52

Fintifluszka pisze:Agnieszka z tymi zębami mi chodziło o to, że pytasz czy przez zęby, a ja na to, że "Boże jakbym chciała wiedzieć o co chodzi" czyli wiedzieć przez co ta noc taka :ico_haha_01: :ico_oczko:

Tośmy się dogadały :-) :-D
Za przepis dziękuję, przy najbliższej okazji upiekę :-)

Gra mi chodzi tak powoli, że odechciało mi się grać, mam za słabego kompa, może cosik sobie obejrzę....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 lis 2008, 23:08

A my jeszcze nie spimy bylam juz majke usypiac ze 3 razy i mam dosc wysiadam z tym jej spaniem dobrze ze juz maz wrocil to sie troche z nia pobawi

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lis 2008, 00:12

A ja mykam lulu... oby i Maja szybko zasnęła.... :ico_sorki:
Spokojnej nocki, Iwonka mam nadzieję, że się wyśpisz :)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 09:03

pinko pisze:Spokojnej nocki, Iwonka mam nadzieję, że się wyśpisz :)


oj dzisiaj sie nie sprawdzilo Maja poszla spac po 23 a nie spimy juz od 6.30 do tego co godzinke sie budzila z placzem jestem padnieta

a tak to witam o poranku i stawiam :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-11-10, 08:18 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q

Renia Wszystkiego NAjlepszego pociechy z Arturka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 lis 2008, 09:30

cześć dziewczyny...

Iwona chyba wiem co czujesz, Gabriel daje mi etraz taki kosmiczny wycisk-po pierwsze zasypianie to masakra trwająca kupę czasu, po drugie w nocy nieuzasadniony płacz, po trzecie w dzień chodzi taki skrzywiony i stęka, wstanie gdzieś i zaczyna "beczeć" tak okropnie, nie wiem już co mam z nim robić, z rana dzwoniłam do Kuby ze stacjonarnego, żeby do Gabriela pogadał-może to tęsknota za tatą się uaktywnila? Iwona, może u Majki tak jest bo tęskni za babcią faktycznie? kurcze no nie weim, ale brak mi sił...

ach i Renata wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia...

Agnieszka
, się dogadałyśmy faktycznie :ico_haha_01: ten przepis to taki pierwszy z brzegu, ale oglądałam kilka i wszystkie są podobne, ten wybrałam, bo ma dużo budyniu-tak chyba jest lepiej.

W ogóle to jak chcę coś ugotować, albo upie i zacznę szukać w internecie to tam jest tego tak kosmicznie dużo, że poprzeglądam to wszystko i juz mi się nic nie chce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lis 2008, 09:34

Witam i ja :-)
My dla odmiany mieliśmy wymarzoną nockę, Ula jak zasnęła o 20:30, tak spała ślicznie do rana do 7 :11 bez żadnych pobudek :)
Iwona, dzięki za :ico_kawa: właśnie popijam z ekspresu z pianką mleczną... bo udało mi się uruchomić ekspress :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 lis 2008, 09:37

pinko pisze:My dla odmiany mieliśmy wymarzoną nockę, Ula jak zasnęła o 20:30, tak spała ślicznie do rana do 7 :11 bez żadnych pobudek :)


marze o takiej nocy bo ja chyba bede do 18stki wstawala z mlekiem i usypiala na rekach

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 lis 2008, 09:38

Uciekam pograć sobie chwilkę w heroes i lulu :-) Jarkos tłucze diablo :-)

nie ma to jak dwa kompy :ico_oczko:

iwona83 pisze:Renia Wszystkiego NAjlepszego pociechy z Arturka

a dziękuję, jesteś trzecią osobą dzisiaj a marcin chyba zapomniał bo nic na to nie wskazuje żeby pamiętał :ico_noniewiem:

my dziś już normalna noc, nawet sam w łóżeczku spał i 8-mej wstał :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość