Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 lip 2010, 00:32

Pusciutenko :(

Ja jeszcze jestem w pracy. Wlasciwie to niebardzo wiem co zrobic, bo to co mialam zrobic zrobilam a teraz siedze i czekam az bede mogla wyjsc :/ jeszcze 20 minut - jakby sie uparl to moglabym wyjsc bo bylam dzisiaj wczesniej 20 minut, ale kurde nie wzielam karty i musze wyjsc z kims :ico_placzek:

Poza tym nie wysypiam sie - mloda wstala dzisiaj o 6 rano,a ja poszlam spac o 2 ... do tego obudzil mnie alarm :ico_zly: :ico_zly: ktory wlacza sie codziennie, mam ochote udusic tego co tak kurzy samochodem w garazach!! nonono!! Wlacza nam sie alarm o nadmiernej ilosci spalin i piszczy takim harmonicznym dzwiekiem, ktory jest nie do zniesienia jak ktos zacznie o tym myslec :D

Kupilam dzis rowerek Ninie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pokaze Wam jaki ;) Dokladnie taki sam ale nie na tej aukcji ;)

http://www.allegro.pl/item1092816549_tr ... a_o10.html

Mala jak widziala obrazek to sie smiala i cieszyla, wiec nie moge sie doczekac jej reakcji jak przysla nam go :D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

07 lip 2010, 12:52

yoanna, foty swietne Ninulka jest przeurocza
A my masakra antybityk byl na 4 dni i juz lepiej bylo a od wczoraj gardlo mi siadlo a wiwi tez nie za dobrze sie czuje zaczela kaszlec i brzydkie kupy robi jakas porazka wiec nadal chore :ico_zly: :ico_olaboga: Pogoda sie z spitolila wiec tez jest do bani :ico_placzek: echhh nic mam jakis podly nastruj wiec nie bede zanudzac jeszcze troche i jedziemy na urlop Oby pogoda juz wrocila i nas juz nie opuszczala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Milego dzionka kobitki

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 lip 2010, 21:27

Witam dziewczynki, przywitam sie tylko i zmykam bo cierpie na brak czasu. Pracuje teraz na pełen etat bo szefowa jest na urlopie wiec jakos czasu mi brakuje.
Cały dzien w pracy i dla Filipka nie mam go duzo, na nieszczescie jest chory ma angine ropna, ciagle cos jakos strasznie duzo w tym roku choruje :ico_placzek:
Pozdrawiam i napisze jak bede miała wiecej czasu :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 lip 2010, 13:22

Hej aj sie tak tylko witam mam masakrę żremy sie z Piotrem tak ,że koniec mam go już dość :ico_placzek:
Yoanna rowerek super Kacperek ma podobny ale czerwony uwielbia na nim jeździć tzn. jak go pcham to się cieszy :ico_noniewiem:
Dana zdrówka dla was dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiola tylko sie nie przepracuj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 lip 2010, 13:46

Dzien dobry

Nina choruje :/ ma temperature, gesty kata ktory splywa jej do gardla i przez to kaszle mokrymi glutami jakby sie miala nimi udusic :/

U nas byla tesciowa ze szwagierka i jej corka na weekend. Bardzo fajnie ze wpadly, przynajmniej nie siedzialysmy same z mloda w domu :)
Poza tym goraco okropnie, wiec dzis siedzimy w domu i odpoczywamy - nasze mieszkanie jest naprawde chlodne a dzis jest w nim 27 stopni :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 lip 2010, 22:52

m bo cierpie na brak czasu.
Wiolus znam to z doswiadczenia :ico_olaboga:
na nieszczescie jest chory ma angine ropna, ciagle cos jakos strasznie duzo w tym roku choruje :ico_placzek:
Jeju te nasze szkraby tak si
Dana zdrówka dla was dziewczyny
e jakos oslabily mam nadzieje ze juz sie wykuruja i wiecej juz nie beda chorowac :ico_sorki: :ico_sorki: Dzieki kochaniutka i wice wersa :ico_sorki:
27 stopni :ico_szoking: :ico_szoking:
_________________
To tak jak u nas nawet nie cieplej wlacnie spojzalam na termomrtr i patrze z niedowierzniem30 stopni o tej godzinie :ico_szoking: ale jest wlasnie tak cieplo :ico_szoking: Buziale kobitki i nasze szkrbki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 lip 2010, 16:47

adia26, przykro mi ze z P Ci sie nie uklada - mam nadzizje ze stosunki sie poprawia - moze jakis wypad letni ?????wakacje cos...????
yoanna, zdrowka dla Niny
dana, a Wy juz zdrowe ???
wiola85, zdrowka dla Filipka i nie przepracowuj sie

u na sok - dziewczynki zdrowe cale dnie siedze z nimi w parku na placu zabaw albo na oghrodzie bo pokoda super :ico_brawa_01:
mala juz taka duza sie robi szok :ico_szoking: no i ma juz pierwsze osiagniecia :ico_brawa_01: usmiecha sie jak sie do niej smieje- prawie sie przekreca :ico_brawa_01: i patrzy na zabawki juz jest bardzo zainteresowana swiatem jak nie spi :ico_brawa_01:
nocki nadal przesypia od 9 do przed 5 wiec dziewczyny dziecko marzenie do spania oby tak dalej :ico_sorki:
Igulka tez dobrze tylko troche nie sucha jak ja wolam :ico_olaboga: ucieka :ico_noniewiem:

a to fotki pierwsza Amy po urodzeniu a oststnia z dzis :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lip 2010, 21:03

hej panienki jestem jestem.

Na szczescie jeszcze tydzien pracy i mam urlopik :-) w koncu odetchne sobie i wypoczne, jedziemy na male wakacje wiec spoko :-)

adia26, szkoda, na prawde wygladacie na super zgrana pare.

mmarta81, super sliczne fotki, a corcia teraz całkiem inna niz Igusia na tym ostatnim zdjeciu bardzo to widac :-D

dana, Filipek juz skonczył brac lekarstwa i jest zdrwoy, oby tak dalej.

No a pogoda to tez u mnie ogrom słonca i goraca, nie do wytrzymania, ale ja lubie ciepełko :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 lip 2010, 21:39

Hej dziewczyny u mnie tak sobie jakoś rozmawiam z Pio. ale i tak mam w głowie te ostatnie kłótnie :ico_zly: :ico_zly:
moze jakis wypad letni ?????wakacje cos...????
przydałoby się ale praca i praca nie pozwala jak na razie , a trzymajcie za mnie kciuki bo jutro mam rozmowę w sprawie pracy :ico_brawa_01:
Marta ale sie Amy zmieniła taki tłuściutki pamperek się zrobiła no cudna jest :ico_brawa_01: i inna od Igi gdy była w jej wieku, córy jak malowane na zdjątkach super :-D
buziaki dla was dziewczyny

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

13 lip 2010, 11:29

hejka,
u nas tez upaly,,,roztopic sie mozna!!!
adia-wspolczuje nieporozumien z m,,moze to chwilowe dolki,,zycze aby wszytsko wrocilo na swoj tor!!!
wiola--a gdzie na urlopik wybywacie??
marta--swietne foteczki,,,dzieci rosna jak na drozdzach,zwlaszcza Amy.KAzda inna,popieram kolezanki!!a na tym ostatnim zdjeciu jak chlopczyk. :-)
a kiedy do Pl lecicie??planuejcie wycieczke zagraiczna?

zycze milego dnia,bye

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość