Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 12:05

Ja właśnie zjadłam kawałek drożdżówki i teraz jabłko wcinam zamiast brać się do roboty
hehe ja zjadam chałkę z masłem i dzemem :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 wrz 2011, 12:15

To pochwal się i na naszym wątku jak poznasz płeć choć co będzie jeśli znów dzidzia nie pokaże co ma między nóżkami.
Oby już nie robiła nam psikusa :-) bo rodzice się bardzo niecierpliwią. Pochwalę się na pewno ;-)
I tak się tez do brzuszka zwracałam
Ja tego nie robię, bo wiem że różnie być może.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 12:21

Ja tego nie robię, bo wiem że różnie być może.
a nam lekarz w 20 tygodniu powiedział zę na 100% córka, no to gadaliśmy do brzuszka Lenka :ico_haha_01:
dopiero w 28 tygodniu Lence jajka urosły :ico_haha_01: i teraz eksponuje co usg :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 wrz 2011, 12:24

a nam lekarz w 20 tygodniu powiedział zę na 100% córka, no to gadaliśmy do brzuszka Lenka
dopiero w 28 tygodniu Lence jajka urosły i teraz eksponuje co usg
O matko :ico_olaboga: i te usg w Epione Ci robili ;-) ?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 12:25

O matko :ico_olaboga: i te usg w Epione Ci robili ;-) ?
tak w 20 tygodniu robiłam w Epione na Tysiacleciu
a kolejne już na Ligocie :ico_sorki:

ale tam na tysiacleciu szkoda gadać :ico_olaboga: ja mam wiekszy wyświetlacz w telefonie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 wrz 2011, 12:28

izuś_85, ja idę jutro na Ligotę, od początku tam chodzę. No i babka nie chciała mi mieszać w głowie na początku, bo za wcześnie było, w 22tc dzidzia była ułożona poprzecznie brzusznie z zaciśniętymi nogami i podkulonymi, więc zupełnie nic dopatrzyć nie można było. Teraz mam nadzieję, że się przekręcił bobas, bo czuję w innym miejscu ruchy...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 12:36

izuś_85, ja idę jutro na Ligotę, od początku tam chodzę. No i babka nie chciała mi mieszać w głowie na początku, bo za wcześnie było, w 22tc dzidzia była ułożona poprzecznie brzusznie z zaciśniętymi nogami i podkulonymi, więc zupełnie nic dopatrzyć nie można było. Teraz mam nadzieję, że się przekręcił bobas, bo czuję w innym miejscu ruchy...
ta babka jest cudowna, kobitka nie miesza w głowie właśnie jak nie jest pewna to nie mówi, mi z Majcią w ciaży powiedziała w 20 tygodniu ze ona stawia na dziewczynkę ale nie daje mi pewnosci bo widzi powiekszona łechtaczkę ale moze sie okazać zę to jednak małe jajka, a w 26 tygodniu powiedziała na 100% dziewczynka bedzie i sie sprawdziło, co usg była nonono :ico_haha_01:
a teraz od razu w 28 tygodniu powiedziała ze jest pewna na 100% chłopak bedzie bo widac moszne i jajka wykształcone, wszystko dobrze widoczne i nie ma szans żeby to była tak powiększona łechtaczka, nawet nam fotke jajek zrobiła
i teraz co usg słysze od mojego gina że nadal jajuszka widzi :-D

życze ci żeby dzidzia pokazała :ico_sorki:
moja koleżanka była 8 razy prywatnie na usg i do samego porodu nie mogła zobaczyć płci :ico_szoking: dowiedziała sie na sali porodowej ze ma drugiego syna :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 wrz 2011, 12:38

ta babka jest cudowna, kobitka nie miesza w głowie właśnie jak nie jest pewna to nie mówi
I to mi się w niej podoba, nie miesza niepotrzebnie w głowie :-) Jutro mam skończony 25tc, więc może będzie już wszystko wyraźne :-)
życze ci żeby dzidzia pokazała
Dziękuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 wrz 2011, 12:38

coś nasze mamusie zajęte bardzo dzieciaczkami :ico_sorki: nie wchodzą do nas zbyt często :ico_noniewiem:

ciekawe jak Piotruś ? czy juz Ini laktacja ruszyła z kopyta? bo nie doczytałam chyba

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

28 wrz 2011, 12:52

izuś_85, Piotruś już lepiej śpi w nocy, a mleczka już nam nie brakuje chyba :-) mały dalej żółty, ale przynajmniej nie bardziej :ico_sorki:

Wczoraj wzięłam Piotrusia i pojechałam do Wrocławia dowieźć dokumenty do macierzyńskiego. Zmęczona wróciłam, ale odpoczęłam trochę psychicznie. Wcześniej mi zachowanie Wiki tak nie przeszkadzało, a odkąd jest Piotruś to strasznie mnie denerwuje ten jej krzyk, płacz, histerie, ale to pewnie przez to, że co uśpię Małego, Ona się wydrze i mam stereo normalnie... Zwariować można :ico_olaboga: Oby Mały szybko się przyzwyczaił do hałasującej siostry, specjalnie głośno puszczam TV, żeby tak każdy dźwięk go nie wybudzał, skutkuje, ale nie zawsze.

Czasu faktycznie trochę brakuje na internet, bo w każdej wolnej chwili staram się odpoczywać.

gratuluję kolejnym rozpakowanym dziewczynom i trzymam kciuki za następne szczęśliwe rozwiązania

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość