szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 cze 2012, 21:25

matko dziewczyny gdzie Wy się podziewacie???????????????? :ico_szoking: :ico_szoking:
Oj pogoda piękna wręcz upalna więc ja cały dzień od rana na polu.
Wstałam ,nakarmiłam Lili ,moje śniadanko i szybko ogarnęłam kuchnie i poprasowałam i wyszłyśmy na pole.Lila zeszła dopiero niedawno ,nawet pieluszki zmieniam jej na świeżym powietrzu. Potem umyłam i wypolerowałam samochód, co chwila wskakiwałam do basenu bo skwar straszny,mała też w swoim baseniku wojuje.Potem obiadek ,znów basen i robiłam soki z truskawek. Mała kapie się już nami w basenie dużym .No może nie taki duży bo 366m i wysoki jakoś 60 cm . Ale bardzo się jej podoba wierzga nóżkami i piszczy z radości.

Niedziela minęła równie szybko.Nie chce mi się pisać dokładnie ale też często kapaliśmy się.

Co do obrączek to my zapłaciliśmy jakoś 2 tyś z groszami za swoje 3 lata temu.

Aaa i z dzis jak myłam auto to słonko mnie zjarało.Nie wiem jak będę spać bo jestem aż poparzona.

[ Dodano: 18-06-2012, 21:27 ]
Mała chyba wreszcie zasnęła.Dzis później bo miała bardzo późną ostatnia drzemkę.
A do nas przyszedł znajomy ,siedzi z P i rodzicami na polu a właściwie w basenie . Mała też jakieś 30 min temu się kąpała.
Dobra ja zmykam po kolacje , kąpiel i jeszcze małe prasowanie zrobię by jutro mieć mniej pracy.

[ Dodano: 19-06-2012, 07:26 ]
A tu cisza jak makiem zasiał.
Nocka super od niepamiętnych czasów.Mała obudziła się o 7 dopiero na jedzonko.
Upał od rana .Biorę się szybko za porządki a potem na pole i w basenie będziemy się chłodzić. Dziś ma przyjść znajoma z 2 dzieci + ja z Lilą mama i siostra a po pracy wpadnie mąż.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 cze 2012, 08:59

Witam z rana:)
U nas też się zapowiada upalnie:)
Z Oliwką już od 5.30 nie śpimy :ico_olaboga: Wykańcza mnie takie wstawanie :ico_haha_01:

Cały czas czekam na telefon od mamy że sukienka już jest :-D

Tymczasem lecę się zająć porządkami:))
Miłego dnia!! :ico_oczko:

[ Dodano: 19-06-2012, 15:17 ]
Sukienka przyszła więc jadę mierzyć:D:D:D
Oby wszystko pasowało :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 cze 2012, 16:46

hej laski :-D
kooope lat hihi zapracowana kobieta jestem :ico_haha_01:
choć są kobiety wstawające po kilkanaście razy do dzieci i jeszcze o 6 wychodzą na 10h do pracy i tez żyją:)
oooo słuszne stwierdzenie :ico_sorki: ale nie o mnie bo ja do pracy chodze na 12 godzin nie 10 :ico_haha_01:
ogólnie jak wychodzę o 5.00 to wracam o 19.00
a jak na noc to wychodze o 17.00 i wracam tuż przed 7.00 :ico_spanko: :ico_spanko:
odsypiam 2-3 godziny i żyję :ico_haha_01:


Kondziutek chory, od soboty miał gorączkę i ma nadal :ico_olaboga:
byliśmy w niedziele u lekarza i wszytsko ok tylko gorączka
dziś już gardło zawalone i antybiotyk dostał bo po uchu sie drapie :ico_olaboga:
lekarka pozwoliła nam wyjsć na dwór jak nie bedzie miał gorączki :ico_sorki: ale tylko w cień :ico_oczko: bo na słońce na antybiotyku nie bardzo :ico_nienie:

Majcia tez gardło czerwone ma ale tylko chlorchinaldin dostała do ssania :ico_sorki:

co do pchaczy ja sie nie wypowiem, bo nie mam ale słyszałam ze vtech to wogóle fajne zabawki ma :ico_sorki:

[ Dodano: 19-06-2012, 16:48 ]
Joanna zaglądaj częściej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

do Kingi zaglądam dosć często na FB :ico_oczko: dzieciaczki jej rosną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Inia pewno czasu mało ma, a jak pogoda fajna to korzysta :ico_oczko:
Izabella juz dawno sie nie pojawiła, moze napisać jej smska ????????

[ Dodano: 19-06-2012, 16:49 ]
Sukienka przyszła więc jadę mierzyć:D:D:D
pokaż nam :ico_sorki: na modelce to wszytsko wyglada inaczej :ico_sorki:

[ Dodano: 19-06-2012, 17:04 ]
moja Majcia w sobotę była na urodzinach w stylu safari :-D
wszytskie dzieci przebrane za zwierzaki
Majka była papugą, zrobiłam jej skrzydła z kartonu powycinałam pióra w kilku kolorach i poprzyczepiałam wyszły pięknie :ico_brawa_01: Natalia pomalowała jej buźkę kredkami do twarzy i wyglądała bosko :ico_haha_01:
wygrała nawet ciasteczka w skakaniu na skakance :ico_haha_02:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 cze 2012, 21:33

Marcz i jak sukienka ??

Nam dzień minął szybko.Kolejna porcja soków zrobiona.Jutro kolejne będę robić i dżemy. A teraz uciekam spać bo padam po całym dniu .

[ Dodano: 20-06-2012, 06:10 ]
I znów cisza.
Nocka tragedia .Mała ma katar i jak zawsze pierwsza noc z katarkiem jest okropna. Wzięłam ja do nas bo co chwila się budziła ale i tak się nie wyspałam.No dosłownie co kilka min się budziła z płaczem a o 4 już wstała na dobre i wojowała. Ja po 5 parę min wstałam bo nie było sensu leżeć. Mam na dziś tyle pracy ale mam nadzieję że mała zaśnie potem na dłuższą drzemkę i ja wtedy się położę na chwilę bo oczy ledwo otwarte mam.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 cze 2012, 08:19

witam
upal jest fajne jak sie wypoczywa, mozna usiasc pod drzewkiem i moczyc dupcie w basenie :-) a jak sie siedzi tuz pod nagrzanym dachem ze sloncem za plecami i pracuje sie na kompie to marzy sie o chlodzie :ico_noniewiem:
taki mily akcent na poczatek kolejnego pieknego ,slonecznego dnia :-)
oczywiscie nic mi sie nie chce :ico_noniewiem:

izus na takich urodzinach dzieciaki musialy miec ubaw po pachy :-D bardzo fajny pomysl :ico_brawa_01:

marcz no pokaz sie w sukni, zrobilas fotki z przymiarki? :-)

nie mowcie ze az takie drogie sa teraz obraczki?ja nie pamietam ile dawalam te 7 lat temu, ale nie wydaje mi sie zeby to bylo w tysiacach zl :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

szkieletorek u mnie tez odkad sie zrobilo cieplo basenowanie idzie pelna para :ico_brawa_01: :-)
a w domu katy sie prosza o zmycie :ico_wstydzioch:
dzisiaj jak przyjde z pracy to wygonie wszystkich na plac i sie wezme za te nieszczesne podlogi, a potem sie gruchne do basenu :-D taki mam plan :-D

milego dnia :-)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 cze 2012, 10:31

Jestem załamana :ico_placzek:
Sukienka jest okropna :ico_placzek: W ogóle nie układa się, bolerko jest za duże o jakieś 6 rozmiarów, w ogóle nie przesłała mi halki do sukienki za którą zapłaciłam :ico_zly:

Powiem Wam że MASAKRA!!!!
Sukienka przyszła w ogóle w workach i foliach, żadnych usztywnień. Ahh gada mi się nie chce nawet :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

20 cze 2012, 11:11

Cześć Wam Kobitki :)
Nie odzywam się bo nie mam naprawdę czasu. Dużo się u mnie zmieniło.
Już 2 miesiące nie jestem z Patrykiem, sprawa rozwodowa w toku. Po prostu przesadzał niesamowicie, nie radziłam sobie ale teraz jestem już mega mama i sobie radze :)
Pracuje na dwie zmiany w biurze projektowania ogrodów w Radomiu jestem na stażu, a na nocki kilka razy w tygodniu jestem kelnerką w klubie.
Mieszkam u rodziców z Liwką, odkładamy na mieszkanko swoje , chce kupić 2 pokoje z kuchnią na początku roku 2013. Mam pełną motywację i siłę :)
Liwia za 17 dni skończy roczek :) już od miesiąca chodzi, ma 9 zębów, niesamowita gaduła i kłótnioch okropny , nie daje się, jak coś nie po jej myśli to zaraz fochy i tupania :) Ale dogadujemy się bardzo dobrze, a Patryk... czasem widuje ją w weekendy...
Nocki są super, od 20 do 6 śpi bez budzenia. Na dniu ok 1,5 godzinki , jest z nią moja babcia i koleżanka na zmiane także mogę pracować ;)
pozdrawiamy was i całujemy gorąco :*

[ Dodano: 20-06-2012, 11:13 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 cze 2012, 11:47

witaj malinka wygladacie super!! :ico_brawa_01: trzymam kciuki za dalsze twoje plany i zycze powodzenia :ico_sorki:
szkoda ze zwiazek padl, ale moze to i lepiej jakbyscie mieli drzec koty :ico_noniewiem: ale Liwcia jednak caly tatus :ico_oczko:
wpadaj czesciej :-)

marcz nie zartuj :ico_szoking: a to wtopa i co odeslesz ja, masz mozliwosc zwrotu? towar niezgodny z opisem.. :ico_noniewiem: porazka, wspolczuje ci bardzo :ico_olaboga:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 cze 2012, 12:15

a to wtopa i co odeslesz ja, masz mozliwosc zwrotu? towar niezgodny z opisem.. :ico_noniewiem: porazka, wspolczuje ci bardzo :ico_olaboga:
aktualnie walczę z Panią o zwrot pieniędzy.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 cze 2012, 15:36

marcz89, cholibka współczuję oby udało się oddać i odzyskać kaskę, współczuję, a taka się wydawała boska na zdjęciu

Malinkax33, hej, dobrze, że dajesz sobie radę i się nie poddałas bo nie jedna by tylko płakała nad swym losem. Kurka skąd masz tyle pozytywnej energii w sobie???Powiedz jak to się robi???I powidzenia oby sprawa rozwodowa poszła jaknajpomyślniej i powodzenia z planami:):)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość